Dárek pro kluka k Valentýnu

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 5
Upozornění
Tato otázka je 17435 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: Dárek pro kluka k Valentýnu
Autor: martullaa, datum: 03.02.11 23:24

Já jsem mému miláčkovi obědnala z netu srdíčkovou kouly,je to težítko do kterého si sama vybereš jakoukoliv fotečku a vevnitř je voda ve které jsou srdíčka která padají kolem té fotečky,je to moc pěkné. Snad jsem tě inspirovala a pak kdyžtak pisni pro co jsi se rozhodla,pa

RE(2x): Dárek pro kluka k Valentýnu
Autor: kristyna, datum: 18.01.14 15:48

Můžu se zeptat a jak to bylo s fotkou? jestli jste jim ju poslala? Děkuji Kristýna

Autor: valcaaa, datum: 05.02.14 16:32

muzu se zeptat z jake stranky jsi to udelala?

Autor: luckafuk®, datum: 05.10.15 12:43

Já jsem nechala udělat puzzle z našich fotek, moc se mu to líbilo a ještě jsme si spolu zaskládaly, dárek a zábava v jednom u nás tímto byla velká spokojenost.

Autor: adicek, datum: 20.02.11 19:35

nejlepši darek je pusa( mě se zda ) ja sem mu ji dala a on byl štastny

Autor: janicka234, datum: 06.02.13 17:40

Nejdříve si zjisti co má rád a pak mi napiš

Autor: nekolnyh, datum: 07.02.13 16:36

Ahoj. Co jsem tak pročítal diskuzi, tak myslím, že je namístě koupit aspoň malý dáreček. Ovšem klučičí. Plyšáci a srdíčka jsou rozhodně hezké. Ale jestli chceš, aby měl doopravdy radost, tak bych koupil něco víc klučičího.

Autor: anet, datum: 10.02.14 14:12

Myslím, že nevadí, co mu koupíš. Pokud mu chceš koupit něco vyloženě zamilovanýho, jak si psala, tak z toho pozná že ho máš ráda. Hlavně, když to bude z lásky .

Autor: vlckova®, datum: 11.02.15 12:31

Já jem koupila mě a milému lístky do divadla v Praze a to na CELEBRITY

TAk jem na to zvědavá Myslím, že toto je daleko lepší dárek, než nějaký parfém plyšak apod

Navíc jesm to koupila ještě s 20% valentýnskou slevou u Divadla pod Palmovkou, takže lístky vyšly za super cenu

Autor: elli®, datum: 13.02.15 14:49

Ahoj, to je super tip, díky! Do divadla sem se chystala už dlouho, ted mám aspon motivaci, když je ta sleva a výlet do Prahy bude fajn udělám milému radost díky

Autor: gitule, datum: 10.01.16 14:52

Co byste řekli na společný dárek k valentýnu- let balonem? Říkám si, že by to chtělo změnu, pravidelně chodíme na večeři, nějaký výlet. Tak by to nemuselo být špatné. Jen mám hrůzu z té výšky, abych z toho letu pak taky něco měla a neklepala se strachy. Letěl jste už někdy někdo?

Autor: jana741, datum: 12.01.16 11:34

Tak to je k valentýnu dobrá romantika. Já jsem to kupovala k narozeninám a letěla jsem s ním taky.Kupovala jsem dárkový poukaz na balony.cz. bylo to fajn, že jsme se tam i fotili a po letu jsme dostali certifikát o letu a byl přípitek. Takže to byla fajn atmosféra.Přišlo mi to takový slavnostní, takže na valentýna by se vám to určitě líbilo.Výšku vůbec neřeš, to nevnímáš a užíváš si jen tu svobodu. 2 minutky stoupání a nahoře je to luxusní.

RE(3x): Dárek pro kluka k Valentýnu
Autor: barborka, datum: 16.01.16 20:24

Objednala jsem příteli k valentýnu zážitkový dárek na puzzleroom.cz Vypadá to fakt úžasně, je možnost si tam vybrat z několika místností, už se na to těšííím

RE(4x): Dárek pro kluka k Valentýnu
Autor: sandra, datum: 20.01.16 14:29

Na puzzle room jsem se taky dívala že by se to mohlo příteli líbit udělat si k Valentýnu výlet s takovým zážitkem. A nevíte jestli je na to potřeba víc lidí nebo můžeme jednu z místností rezervovat jen my dva?

RE(5x): Dárek pro kluka k Valentýnu
Autor: barborka, datum: 23.01.16 14:01

Dá se pro pár i pro více lidí, záleží na vás co víc vyhovuje.Na www.puzzleroom.cz /rezervace jsou i ceny jak to vychází pro skupinu nebo pro pár )

RE(6x): Dárek pro kluka k Valentýnu
Autor: sandra, datum: 25.01.16 13:19

Tak to je úžasný, nevěděla jsem vůbec že něco takovýho je a pak jsem na to právě úplně náhodou na internetu, když jsem hledala zážitkový dárek ale puzzleroom se mi fakt hodně zamlouvá

RE(7x): Dárek pro kluka k Valentýnu
Autor: karolinam, datum: 27.01.16 07:55

Byla jsem v puzzleroom s kamarádama a je to fakt zážitek! Stojí to za to, řekla bych že jestli to dáte svým chlapům tak se určitě zavděčíte Musíte u toho občas trošku zapnout mozkový závity a přemýšlet je to fakt chvilkama hodně o přemýšlení, ale je to zážitek na kterej se jen tak nezapomíná, hned bych tam šla znova!

RE(3x): Dárek pro kluka k Valentýnu
Autor: gitule, datum: 19.01.16 18:09

na tuhle stránku jsem právě koukala. To je dobrý s tím přípitkem a že dají certifikát.Zůstane i takový důkaz, že jsme opravdu letěli. Tak doufám, že se to bude líbit a budu s tím mít úspěch Nevíš jestli můžeme letět jen my dva nebo jestli je to větší skupina lidí?

RE(4x): Dárek pro kluka k Valentýnu
Autor: jana741, datum: 23.01.16 13:52

Určitě tím překvapíš a bude to super zážitek. Může letět 2-6 lidí.Ale myslím, že když to budete mít objednané jen vy dva tak poletíte spolu. Šťastný let

Autor: pylot®, datum: 20.01.17 10:38

Já mu letos objednala hrneček se jménem a srdíčkem. Na zakázku se dá vyrobit hrneček nebo sklenice s jakýmkoliv jménem. Já mu tam teda vlastně nechala vyrobit přezdívku na ten hrneček.

Autor: lucik, datum: 22.09.17 08:43

ahoj, já zase řeším dárek k Vánocům (ano už!). Poradíte mi?

Poslední diskuze v láska a sex