Dárek k Vánocům

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 7
Upozornění
Tato otázka je 17432 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: Dárek k Vánocům
Autor: 2, datum: 15.12.11 01:44

To album zní dobře Já chtěla svýmu příteli dát knížku z Levných knih Špalíček dobrých českých vtipů I. a k tomu ještě něco, ale bohužel jsme se rozešli, tak z toho nic nebude. Ale to jsme spolu byli jen 4 měsíce, tak proto to není nic zamilovanýho jako řetízek a tak

Kdyžtak napiš, jestli jsi ještě něco vymyslela

Autor: zizalka, datum: 30.10.12 14:45

Ahojky, letos už se to zase blíží, co? No,já už něco koupeného mám. Dětem nové aktovky, pak klukům sluchátka, co se jim rozbyly,ale taky jsem koupila poukaz na zážitek. Koupila jsme let balónem pro naše, budou mít totiž i výročí a složili jsme se se sourozencema... ale jsem tedy zvědavá, co na to poví...máma o tom básní od tý doby co viděla vratný láhve je to i hezky zabalená rovnou to takhle ta agentura zasílá... je to něco jako esence... ale nějak jinak se to asi píše... tak dej vědet, co jsi koupila letos... ještě mi dost dárků chybí...

Autor: draha, datum: 28.11.12 12:05

Já mám zatím tip na dárek pro přítele a to kalhoty a funkční triko na běžky od rogelli. Prohodil to přede mnou minulý měsíc, že by se m to hodilo, tak už to mám i objednané.Jenom doufám,že jsem správě trefila velikost.Jinak bych mu chtěla dát ještě něco spíš už nepraktického, ale to teda musím ještě vymyslet

RE(2x): Dárek k Vánocům
Autor: sajmonka, datum: 28.11.12 15:25

jéé.. já bych taky potřebovala někde sehnat pro přítele kalhoty na běžky..jenže bych chtěla nějaké kvalitní a hlavně, abych neplatila jen za značku a nevyluxovalo mi to peněženku ..to rogelli.. to je obchod na netu nebo to je konkrétní značka toho oblečení? a je to kvalitní? jestli se můžu zeptat

RE(3x): Dárek k Vánocům
Autor: draha, datum: 29.11.12 09:38

Rogelli - tak se jmenuje ta značka oblečení i eshop.Já tam nakupuju poprvé,ale přítel už od nich má víc věcí, takže když jsem tam viděla rogeli,tak jsem automaticky kupovala tam.Tuhle značku prodává víc obchodů,takže zoho najdeš určitě spoustu

Autor: petulinka, datum: 31.01.13 16:13

Dostali jsme od našich na vánoce super poukázku na wellness na kaskádu v brně... je to pro dva, tak to asi půjdem prubnout hned teď na valentýna ať si uděláme trošku romantiky, připlatíme si k tomu soukromou vířivku a dáme si nějakou dobrou véču už se na to moooooc těším.. myslím, že ta poukázka není vůbec špatný dárek, a nejenom na vánoce.. dá se darovat v podstatě kdykoliv, naši nám tím udělali velkou radost

Poslední diskuze v láska a sex