Už nemiluje

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 7
Upozornění
Tato otázka je 17492 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: Už nemiluje
Autor: anonym*, datum: 13.04.12 14:01

Nedoufej...ze se vrati...ja presne resim ted stejny problem...s pritelem jsme byly aplu pres 2 roky, z toho rok a pul bydlime spolu...Zamluvili jsme termin svatby, planovali dite...pred 3 tydny mi rekl ze uz takhle dal nemuze, ze chce prostor a ze chce byt sam na nejakou chvilku aby si vse srovnal v hlave...a ze me uz nemiluje jak by mel...sok obrovsky...2 tydny jsem prorvala...zkousela promluvit si...rika ze kdyz se oddelime ze mu to mozna pomuze uvedomit si co ve me ma...prosila jsem ho az mi doslo pred 5 dnemi ze to nema cenu ze tohle nemam zapotrebi! .podotykam ze na zacatku vztahu jsem mu pomohla z depky protoze mel za sebou velmi spatny rozvod, pomohla jsem mu a stala pri nem kdyz mu umrela mama...pred 5 mesici jsem mela osklivou autonehodu ze ktery jsem vysla bez skrabance a pres to vsechno on mi rekl tohle...je mu 42...a uz byl 3 zenaty...takze pointou me odpovedi je ...nedoufej...vim ze to boli (ja mam obcas pocit ze se snad zblaznim) ale pokud te nemiluje tak neni proc se snazit...nepis ji, neponizuj se...ja ho zacala ignorovat a hele on se ozyva sam ted...ale ma hoch smulu...premyslej...opravdu by si chtel ji zpet pokud pokud te takto zranuje? a co pak kdyz se opet date dohromady? jak se budes citit? porad zle protoze budes delat vse aby si ji udrzel a zapomenes sam na sebe...ja tu chybu udelala...vse bylo o nem a uplne jsem zapomela na sebe...takze zvedni se...mas hrdost...pokud te nema rada takovy jaky jsi tak ji nech byt...nejaka jina te bude chtit...vim ze je to tezky ted si to myslet...ale ja jsem optimista...uvidis ze za par mesicu ti bude fajn...jen nesed doma...delej neco i kdyz to bude stat vsechno usili...ja na stesti mam plno kamaradu ktery mi ani nedaj sanci sedet doma a litovat se...doufam ze jsem ti nejak pomohla... plno lidi je na stejne lodi

Poslední diskuze v láska a sex