Ubytování v Brně

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 7
Upozornění
Tato otázka je 17434 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: ubytování v Brně
Autor: sajmonka, datum: 07.04.12 17:53

Zdravím Andreo. Za sebe můžu doporučit hotel Avanti. Přímo v hotelu se dá jít na bowling a rozhodně se tam nudit nebudete. A kdyby přece, tak je to poblíž centra. Byla jsem tam párkrát na oslavách, hodně známých je tam pořádá. Je to ideální místo na takové akce. Můžete se podívat i na jejich stránky na internetu

Autor: tamariska, datum: 09.05.12 12:54

A kde v Brně by to mělo být? Já jinak taky souhlasím s hotelem Avanti. Tam jsem byla několikrát a vždykcy velmi spokojená. Mě hrozně baví bowling...takže ja tam mám vždycky co dělat

Autor: andrea9, datum: 14.05.12 14:31

Děvčata to je asi celkem jedno kde, když to bude v Brně, tak pohoda. Koukám ted na stránky toho hotelu Avanti, a nevypadá to vůbec špatně. . to by mohlo být fajn, o zábavu by tam nouze taky být neměla. tak ja to nějak ošefuju. Už to musím fakt pořešit, za chvili máme jet, tak snad budou mít místo. díky moc děvčátka

RE(2x): ubytování v Brně
Autor: tamariska, datum: 16.05.12 13:26

Tak v Avanti je co dělat to mám i já vyzkoušený, je to tam fajn. Fajn prostředí a fajn obsluha. Dobrá volba

RE(3x): ubytování v Brně
Autor: andrea9, datum: 21.05.12 13:37

Tak super. Dám na vás. Snad tento tyden si tam zavolám..a doufám, že budou mít místo, protože jinou variantu nemám :/. Tak děkuju moc děvčata.

RE(4x): ubytování v Brně
Autor: tamariska, datum: 23.05.12 11:01

Nemáš za co...Tak snad budou mít místo, zavolej a uvidíš no. Však ono by se něco našlo, ale byla by to škoda, tam je to fajn

RE(5x): ubytování v Brně
Autor: andrea9, datum: 28.05.12 10:36

Tak hotovo. KONEČNĚ. Bylo místo, tak to máme už zamluvené. Tak jsem ráda, že už to mám vyřešené, alespon todle. Tak moc děkuju za doporučení, snad se to tam bude všem líbit.

RE(6x): ubytování v Brně
Autor: tamariska, datum: 04.06.12 09:06

No vidiš to, to je supr, že tam měli místo. Určitě se tam bude všem líbit, uvidíš...o to bych fakt strach neměla

RE(7x): ubytování v Brně
Autor: andrea9, datum: 06.06.12 10:06

No já i jo , ale to uz nebudu resit. Me se to moc líbi a kdyz se nebude libit jim, aspon příště budou zařizovat oni .

RE(8x): ubytování v Brně
Autor: tamariska, datum: 13.06.12 15:03

No vidiš Taky pravda. Ale myslim, že nebudou mít důvod, aby se jim to nelíbilo. Tak budu na vás myslet.

RE(9x): ubytování v Brně
Autor: andrea9, datum: 19.06.12 12:37

Tak sláva. Tak to máme za sebou a bylo to nakonec docela fajn. Tam se všem líbilo, hlavně večery trávené hraním bowlingu . Nikdo si nestěžoval. Tak že super. Obsluha byla taky milá. Tak jsem chtěla ještě jednou poděkovat

Autor: draha, datum: 13.08.12 10:31

Dobrý den hledám ubytování někde hned za Brnem,ale nějaké opravdu pěkné. S přírodou kolem by to bylo ideální. Kdyby někdo měl nějaký typ budu ráda. Děkuji

Autor: ninuska, datum: 14.08.12 15:41

Zdravím. Za sebe mohu doporučit třeba hotel Kaskáda. Je to vlastně v golfovém areálu. Přiroda je tam krásná, ale bohužel ji většinou nemám čas obdivovat. Jezdíme tam na firemní školení. Takže toho času moc není. Ale chystáme se tam s rodinou, tak snad to vyjde Jinak zábava kromě golfu je tam třeba wellnessko. To je tam parádní.

Autor: draha, datum: 22.08.12 09:57

Dobrý den, fakt? Tak to zni suprově. A kde to presne je? kterym smerem? Mají stránky? To by bylo ideální s přírodou kolem. Wellness by se taky hodilo i další činosti jako bowling apod. Ale není to priorita...

Autor: sajmonka, datum: 04.09.12 16:19

Jojo Kaskádu taky znám. Jezdíme tam s firmou na školení. Školení mě sice moc nebaví, ale ta zábava po tom je skvělá. Ať už jseme hrát golf nebo do wellnesska. Jinak je to hned za Brnem, asi 20 minut od centra.

Autor: draha, datum: 15.10.12 09:48

Děkuji všem, nakonec jsme jeli opravdu tam a super, dokonce jsem si vyzkoušela i hrát golf to byl jako fakt zážitek. Poprvé něco takového hrát, no pobavila jsem se. Ale mají to tam fakt jako pěkné.

Autor: elča, datum: 31.01.13 13:26

Super, že jsem našla tuhle diskuzi.Hledala jsem něco v Brně nebo u Brna,abych mohla přítele překvapit s prodlouženým víkendem na valentýna a myslím že už mám vybrané.Je tam vážně hezky,holky?Chci fakt něco hezkého.Dívala jsem se na jejich stránky,že by tam měli mít nějaké speciální valentýnské menu a k tomu vstup do welness,tak to by se mi líbilo.Akorát na kolik mě to tak asi vyjde, když to by to bylo na dvě noci?

Poslední diskuze v ostatní