Jak ziskat svou lasku zpet

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 7
Upozornění
Tato otázka je 17492 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: Jak ziskat svou lasku zpet
Autor: lenca, datum: 08.07.12 12:20

Ahojky!Sice mi je 17 skoro 18 a asi mi nebudes verit ale ja ma toho za sebou opravdu hodne a uplně chapu jak se cítis

Jelikož to ma doma od malinka složity a nikdo se o mne jakože nestaral tak sem se v mych 15letech odstehovala k pritelovy zacala do toho zasahovat socialka a ja mnela jit do detskeho domova pritelova matka rekla ze ne ze si men tam necha jen kvuli tomu aby ji neodesel syn...
ted 10.7.2012 to bude presne dva roky co bysme spolu byly...naz vztah bylo to nejhezci co sem kdy zazila to vsechno co sem poznala s timhle klukem je nepopsatelny Milovaly sme se natolik ze jeden za druhyho je schpopnej polozit zivot vsechno bylo OK a až tento rok se to zacalo kazit...Muj přítel mi vecer povidá milacku ja du do hasičky deš semnou?
Povidam ne lasko mne se chce spat lezela sem v posteli usinala sem a najednou i pride SMS od meho EX co semnou chodil od mych 13-15 mi napsal ze potrebuje pujcit 3000,- na fet nebo ho nekdo zabije udelala sem silenou chybu a ty penize mu sla pujcit a byla sem s nim v lednu v -15°C jen v mikine a teplakach a enbyla schpona jit s mým pritelem do hasicky kde je teplo...s Bejvalym sme se nejak zakecaly a ja mu zacala rozmlouvat at prestane fetovat a tak...nejak se to natahlo a ja dosla domu kolem 4 rano pritel byl doma silene nastvany a cekal az dojdu silene byl na mne nastvany kdyz sem mu rekla kde sem byla ale pak se to vsechno zase urovnalo! Bylo12.unora a zacala sem si s pritelem povydat co kdyby sem odjela k moji mamce na prazdniny aby sme si dali od sebe volno povydal mi ze nechci nic resit ze pred vsim utikam.rek mi jestli semnou nechces byt tak bez tam ma s veci a ja te nedrzim...byla sem silene nastvana a sla si pro veci do skrine... jenze sem vzala všechno co bylo ve skrini poveseno a jak to nazvedla tak ta tyc na ktere je to obleceni poveseno vylitla a prastila mne primo do spanku byla sem asi 10 minut v bezvedomi a az sem se probrala rek mi doufam ze sis vypichla aspon oko vubec sem na ne nevydela ale sla sem si pro dalsi veci do policky v tom se mi udelalo spatne v okne sem uvydela meho bratranca ktery pred 3rokama spachal sebevrazdu podlomili se mi nohy spadla sem na poslel a mnela chut byt s nim a umrit.plazila sem se k oknu ze se zabiju pritel mne drzel silne a brecel bal se o mne a moc mne miloval pak se to nejak urovnalo ale mne myslenky ze se zabiju porad neustupovaly zasla sem si s tim k doktorovy a poslali men v Brne do krizoveho centra v Bohunicich...tak sem se z toho dostala jenomze nam tam pak dovezli 14letyho kluka a nikdo nevedel proc tam je ja mnela jet za dva dny dom a on mi za ty dva dny znicil zivot ze sem se malem zabila porad zamnou dolizal a vyptaval se na vsechno vsechno sem mu rekla at mam od nej klid a vecer sme pak hraly flasku a on dostal ukol at mi da pusu z toho sem se uplne zhroutila nez sem odjizdela ze vsema detskama sem se chtela vyfotit na pamatku jenomze ten 14lety kluk dal nasi fotku naFB a napsal k ni ze se v noci semnou vyspal a bylo to krasny...dojela sem dom s pritelem sme se pohadaly a byl sklamany jak sem ho mohla podvest usmirili sme se mazlili sme se cely den a usli sme si v naruci pritel odjel rano do prace a povida mi at na nej doma pockam ze se na mne tesi ...Chybela asi hodina a pritel mnel dojet domu a v tom mi zvoni telefon...Ten 14lety kluk mi vola a pta se mne jak to vypada mezi mnou a pritelem odpovedela sem po poravde ze mam jeste co žehli a on se zacne smat a rekne mi tak se to prece jenom vede slo mi o to abys vsechno ztratila...V tu chvili sem snedla platicko prasku lexaurinu dostala sem strach ze bych umrela a nechala tu pritele samotnyho tak sem si zavolala sanitku a od te doby jakoby nas vztah skoncil ale nerek mi ze se semnou rozchazi spis nemuze uverit tomu ze sem byla nceho takovyho schopna coz prekvapilo i mne.
odlezela sem si pobyt v nemiocnici a prevezli mne do SPONDEI to je krizove centrum v Brne pro deti ktere nemaji kde bydlet zacala sem pritelovy psat dopisi ze men mrzi co se stalo ze miluju jenom jeho a ze sem ho nepodvedla ze si to ten kluk vymyslel...(.nakonec sem se dozvedela ze ten boreckterymu bylo 14 tam byl kvuli fetu ...) pritel mi nepsal byl na mne dlouho nastvany a ja mu pak napsala ze bez nej zit nemuzu at mi rovnou napise ze mne nechce at si muzu jit hodit maslu cekala sem odpoved a ona zadna padla 00:00 a pritel mi vola a rek mi ze tak jak mne v zivote miloval a miluje nemude milovat nikdy zadnou jinou...(jsem pritelova prvni pritelkine a je mu 20)
a jestli se zabiju nebo mne nekdo nekde najde tak at pocitams tim ze pak najsou jeho byly to silny slova ale ujistilo men to ze je nejaka ta sance ze se k sobe vratime zacala sem na sobe silene moc pracovat i kdyz sem nemnela silu vscehno co sem snedla sem vyzvracela porad sem spala steskem sem omdlivala a myslela sem ze kadou chvilku steskem umru...Nakonec sme se jednou potkaly a on mi rek a myslim na budoucnost anekoukam do minulosti porad snazila sem se hodne...jeden den sem jela za nim ale on doma nebyl a jeho matka mi zacala neco vykladat sla sem se pak podivat za klukama v hasicce a dozvim se ze mi jeho matka lhala a vyhodila vscehny dopisi a basnicky co sem pritelovy posilala nevedela sem kudy kam rozloucila sem se s kamosema sla sem na hriste kde sem do sebe nahazela vsechny prasky co sem u pritele doma nasla...chvilu sem si pobrecela byla chvilu v pohode a sla na autobus v tom sem dostala křeče do bricha a svalila se na zem nastesti sla okolo kamoska a zavolali mne s detskama sanitku ..odvezli mne na vyplach zaludku nikdo mn nechtel verit ze sem to vscehno snedla a ze jeste ziju ptaly se mne aspon padesatkrat zda sem to vsechno snedla a porad mi nikdo neveril..Až sem si prodelal drastickej vyplach zaludku na kterej nikdy nezapomenu a odlezela sem si tyden na Jipce sem zjistila ze sem na tom hrozne spatne cejtila sem se jako bez duše..Ležela sem bezvladně na lužku a nebyla schopna niceho ajen myslela na to jestli je spravny ze sem to prezila..pak mne napadla myslenka ze kdyz sem to prezila ze tu kvuli necemu mam asi byt...odvezli mne na internu kde sem mnela pripojeni k Internetu moje segra mi psala ze pritel vsude vyklada ze men nechce okamzite sem mu napsala že kdyz o mne vyklada že su piča a kurvu doma nechce a kdesi cosi že lituju toho že sem nechcipla protože mohl byt už davno šťastnej na tuhle SMS mi prisla odpoved tak kdyz si to myslis...myslis ze mne to neboli nebo co jako pak sme si psali jeste par SMS a on mi napsal at se dam dohromady a dam mu cas a bude vsechno dobry...vylezla sem z nemocnice vysadila sem si sama antidepresiva coz je to nejhorsi co clovek muze udelat a prosla si tydnem odvahy...Kamosce sem volala sanitku si rozbyla hlavu,Předemnou nejakej debil mi prejel pred ocima na prechodu nejakej debil sestru a jeji nejlepsi kamaradku oboum je 12let,Za par dni se vyboural autobus v Tom chorvatsku a ten autosbus ridil jeden pan kteryho zanm od malinka...ani kvuli jedne veci mi neukapla slzicka vedela sem ze su na tom uz dobre pritelovy sem psala mejla ze mi chybi a že ho milujua vím že on je ten pravej asi dalsich 14dni sem mu nepsala a on se ozval sam mnela sem takovou radost A ted verim tomu ze se k sobe vratime a moc si to preju...
Kolik holek ve veku 17 let by bylo schopny udelat kvuli klukovy tohle vsechno..muzu mit na kazdym prste 10kluku muzu spat kazdej den s jinym a kdesi cosi..Ale proč?Pece pokud nekdo nekoho miluje tak vydrzi cokoliv ja sem odhodlana kvuli nemu i zemrit jen abych mu dala pokoj...Zni to hrozne ale clovek kterej nekoho miluje dokaze vsechno...Špatny veci mužou prijit hned ale když chceš neco dobrýho tak pro to musiš neco obětovat dej tomu čas...když maš zlomeny srce tak je nezalepíš,nezašiješ ale muš tomu dat čas...napiš ji treba dopis to je vic osobnejsi sloz ji basnicku a posli ji treba kitici ruzí se vzkazem ze je tvoje vsechno a bez ni zit nemuzes a pockej co bude dal samozdrej mně věř tomu že budete spolu a splni se ti to ale musis tomu Fakt verit! Tak preji mnoho stestí

Autor: kelly, datum: 08.07.12 14:46

Ahoj dekuju ti za tvuj prispevek,nato ze ti bube 18 si toho prozila hodne.Me je 32 par vstahu jsem mel ale takhe jsem miloval a porad jesti miluju poprve.Preju ti hodne stesti, a at se vse vyviji podle toho jak si prejes.Doufam ze se date zase dohromady a budete stastni,kdyz ses schopna obetovat toho tolik. Drzim ti palce. PS s tima praskama opatrne jednou by se ti to mohlo povast.

Autor: lenca, datum: 08.07.12 21:06

Děkuji za podporu a tobe preji taky hodne stesti

Jestli jsi z brna nebo okoli rada bych se treba sesla i osobne a dala par rad jak to lip vydrzet a treba si jen tak popovidat aby se ti ulevilo

Autor: kelly, datum: 08.07.12 21:14

Ahoj bohuzel jsem z pro vas ne moc popularni prahy.Proste jsem obicejnej prazak. Ale jenak ti taky dekuju.

Autor: lenca, datum: 08.07.12 21:25

Mate prosim faceboo

Je to hrozny se koukat na FB na pritelovy novy fotky a vydet ze se ma krasne a je stastny... moc mne to bolí

Autor: kelly, datum: 08.07.12 22:06

Mame facebook,nejsme s polu pres mesic a ona tam dala pred dvema tyny fotky z vejletu na kterem jsme byly pred dvouma mesici.Nevim proc to udelala ale raci se ji neptam abych ji nenestval

Autor: kelly, datum: 08.07.12 23:32

Chapu ze videt sveho pritele na FB stastneho neni moc prijemne.Jedine co pomaha je,nekoukat se tam.Bohuzel se to lehce rika ale tesko se to dela.Ja tam svi ex taky koukam a to vim ze bych nemel.Davno sem si myslel ze me zrusi pratelstvi na facebooku ale neudelala to, kdo vi proc.

Autor: lenca, datum: 09.07.12 11:49

No muj pritel si men blokl ale jeho kamoska tam davala fotky z akce tak sem tam par fotek nasla...Kez kdyby uz to bylo za mnou s Heppy endem

To si holt budu muset jeste pockat ale do te doby se asizblaznim protoze 3mnesice a 14dni je to Fakt zahul...

Autor: kelly, datum: 09.07.12 17:52

Bohuzel ti rozumim, my spolu nejsme jeden a pul mesice a je to taky k zblazneni.Asi protoze clovek porad miluje.Ja taky cekam kdy si me ma ex blokne,jednou to asi bohuzel prijde. Ja tam taky davam fotky z akci, treba sjižděl sem sazavu,nebo pivni festival na prazskem hrade a taky dovolena na motorce byl jsem pred 14 dni a ted naposledy vodni lyzovani.Doufam ze se na to moje ex kouka a vim ze sem tam se koukne. A tak doufam ze si uvedomi o co prichazi,protoze tohle vsechno ona delala semnou.

Autor: lenca, datum: 12.07.12 14:48

Jo tedka 10.července to bylo presne dva roky co bych byla s pritelem a bylo to tezky mu nenapsat ani jednu semesku a ani jeden meil...

Je to boj ale verim tomu ze bude stat za to...

! A ty se drž kdyby neco sem tu pro Tebe rada pomuzu

Jsem rada ze je na svete aspon nekdo kdo mi rozumi a kdo si mne rad poslechne a neposle mne do prdele...

A jak valcis zatim Ty..ja se snazim porad neco delat protoze kdyz je chvilka kdy nemusim nic delat tak mi to šrotuje a na nic jinyho nemyslim...Asi chapes jaky to je soustredit se na neco jinyho

Autor: kelly, datum: 15.07.12 14:29

Ahoj bohuzel te chapu, ja se taky snazim delat spoustu veci abych na ni nemyslel ale bohuzel mi to nejde.Myslim na ni porad ale pomalinku se to zlepsuje.Ale taky doufam ze tam bude stasnej konec. Myslis si ze nekoho ma? Nebo je sam? tak zatim ahoj a drz se.

Autor: nela, datum: 15.07.12 16:32

Ahoj ja sem Nela jeě 18let...Můj život od 12 let je ůplně v háji já milovala jednoho kluka s kterym sem chtěla moc moc být ,ale on měl přítelkyni s kterou sem docela dost kamarádila,ale paksem poznala jaká je ta jeho přítelkyně pěkná svině a že toho kluka kterýho chi já žeho podvádí a že oněm vykládá že jeto debil no a protože já stim klukem kamarádila tak jsem mu řekla že ho jeho přítelkyně podvádí a že oněm vykládá žeje debil...Ale on mě bohužel nevěřil a dokoncen zjistil že ho miluju i já,když mě v jeden den napsal dost krutou sms kde bylo:nikdy stebou nebudu chodit a nevim proč si dáváš naděje jenom se ničíš a seš naprostá kráva která si osobě myslí jak je dokonalá di do píči...Na tohle jsem nereagovala...Ale pak jse mě znějakýho důvodu omluvil já omluvu přijala,protože jsem ho měla moc moc ráda no takže se znás zase stali ti nejlepší kamarádi světa...Hodně dlouho jsme spolu jen kamarádili já už myslela žen by semnou nikdy nechtěl chodit a nikdy mě ani milovat,ale pak jsme jednou byli na škole v přírodě a já začala hodně moc kamarádit s jeho kámošem,ale zatim jenom kamarádit ...No a toho kluka kterýho chci přítelkyně byla hrozně žárlivá a pyšna a taková nafintěná no prostě fiflena a na svp jsem dostala od toho kluka sms že už semnou nemůže kamarádit že to už prostě nezvládá já seho okamžitě ptala co nezvládá,ale on měto nechtěl říct stále mě psal žeho hrozně mrzí že už semnou nemůže kamarádit...Já si,ale na ten důvod proč semnou nemůže kamarádit přišla sama přišla jsem nato že on ví že kamarádim s jehoo kámošem a že jsme nejlepší kámoší já to tomu klukovi vysvětlila a on chápal a pak konečně napsal naco jsem já čekala napsal že jsem měla stou jeho přítelkyní pravdu že jeto opravdu fifle a žeje naprosto blá a že chce být jenom semnou že semnou chce chodit a žeme moc moc miluju no a od tý doby sním chodím milujeme se navzájem a moc no,ale pak se stalo to že jsme se den před vysvedčeni v 6 třídě rozešli jenom proto že já seho zeptala na bejvalou přítelkyni...No tak jsme se rozešli já to brala no,ale stále jsem ho chtěla moc moc moc zpátky,ale on už asi nechtěl...No a já začala chodit s tím jeho kámošem no taky jsem ho milovala,ale najednou přišla 5 den po tom co jsem se stím bývalim rozešla přišla sms a tam bylo moc seti omlouvám chci tě zpátky moc moc moc tě miluju si jediná holka kterou nechci nikdy v živote ztratit!Takže právě ted mám dva kluky a ani ted se nedokážu pořádně rozhodnout,protožš miluju oba... Vím že jsem ti spíš popsala svůj život,ale at se ti to povedou s tvou přítelkyní a at spolu dlouho vydržíte držím palečky oboum dvoum

Autor: lenca, datum: 15.07.12 17:42

Dekuji moc ale ja sem to uz vzdala nasla sem si jinyho a su stastna kdyby mne chtel tak semnou davno je

RE(2x): Jak ziskat svou lasku zpet
Autor: kelly, datum: 25.07.12 17:36

Ahoj, zatim jen doufám že dostane rozum.Preci jen je o 15 let starši a tak si myslim že budouctnost ten vstah nemá. Budou to dva měsíce a ja jí bohužel pořád miluju Asi jsem v tomhe hloupej, nebo blbej.

Autor: spasjx, datum: 04.09.12 15:30

Ahoj,mám stejný problém,byl jsem s holkou 7 měsíců a ted jsme se rozešli,co přijela z tábora.Bylo to pro mě těžké,ale vím,že asi to je dobře,protože oba jsme měli problémy z minulosti a asi potřebujeepauzu,abysme si srovnali ty naše hlavy.Nevím proč,ale mám pocit,že by ten vztah mohl za čas pokračovat,že jsme si nic neudělali a já se jí ted snažím dát čas,nepsat jí,at si to promyslí a vše si urovná,třeba dnes jsem jí ale poslal kamarádskej dárek k svátku,aby věděla,že pro mě pořád znamená moc i když jsme jen přátelé.Rád bych znal její myšlenky,pocity,jestli si vzpomene atd a rád bych jí získal zpátky,ale vím,že musím nejdřív zapracovat trochu na sobě.Ale toužím po tom s ní zas být...budu rád,když poradíte,napíšete svůj názor

Autor: kelly, datum: 09.10.12 06:34

Tak pro všechny kdo četly muj dopis o me lasce. Bohuzel jsme od sebe 4 mesise a ja jsem vcera zjistil ze se moje bejvala laska 5.10 Vdala A to jsou spolu 4 mesice. Ted uz mi nezbyva nic jineho nez na ni zapomenout.

Autor: povidalka, datum: 10.01.13 10:13

wau! páni ta má ale štěstí, můj názor: když ani po tom co píšeš necítí vděčnost a tvůj cit k ní NEZASLOUZI si tě! co bych za tohle dala já. narážím jen na typy mužů co se chtějí jen tak pobavit nic to neznamená, co nestojí o vztah a halvně rychle pryč, když ke mně začnou něco cítit...no závidím ji.ahoj a at najdeš někoho kdo tě ocení

Autor: lizzie, datum: 22.03.13 19:05

V první řadě se nauč pravopis. Ten je vážně hrůza. A to se prostě někdy stává, že tě ten druhý omrzí. Nic s tím neuděláš. Ať už jsi sebelepší. Máme to, my lidi, v povaze že chceme to co nemáme a to co už máme nás přestane dřív nebo později bavit... Proto je taky tolik nevěr a každý druhý manželství se po čase rozvede. Sice to bude pro tebe těžký a bude to bolet, ale když se to překoná, a poznáš nový lidi, změníš trochu svoje rutiny, prostě začneš žít život bez ní, bude to pro tebe po čase úleva. Každej potřebuje trošku novýho fresh vzduchu ve svým životě. I když ho nechce.

Autor: tomboh, datum: 08.04.14 00:38

Zdravíčko ve spolek,

je mi 25 let a mé expřítelkyni je 23. Byli sme spolu krásných deset měsíců, i jsme spolu bydleli, bohužel udělal jsem něco čeho asi budu navždy litovat, ale ještě předtím: máme spolu spoustu krásných zážitků, takovou lásku i po spoustě vztazích sem nezažil, dělali jsme vše jeden pro druhého, vždycky byla moje princezna a já jí svou lásku a chtíč být sní dával patřičně najevo. Bohužel od března tohoto roku sem změnil práci a vše šlo do kytek. Najednou sem byl doma ve čtyři a né v osm večer, takže sme měli na sebe daleko více času. Přítelkyně pořád básnila otom, že by chtěla jít pracovat a bydlet do většího města nebo odjet do Anglie, hučela do mě docela často, ale má finanční situace nebyla dobrá a tak mě to otravovalo. Díky tomu si začla myslet, že oní v budoucnu nemám zájem, začla ztrácet víru ve nás dva a šíleným způsobem nás to oddálilo. Až jednou přišla, že neví jestli mě miluje, bohužel i po čase který chtěla na rozmyšlenou, natom byla stejně, stim, že mě řekla že je konec, že už mě nemiluje. Je možná, že tak silná a intenzivní láska se prostě vytratí? I její samotní přátelé říkali, že je opravdu šťastná když byla semnou, že celá září. Teď je to skoro tři týdny a já si nevím rady, začíná pomalu chodit s novým klukem a já už sem pro ní jen bejvalej se kterým se nemá zájem skoro ani vidět, ani si napsat.

Myslíte, že je nějaká naděje vše vrátit zpět? Že uvidí jak sem se změnil a probudím to vní zase? Nebo už je vše dočista ztracené? Karty osudu dokážou neskutečně vším zamíchat, ale já se bojím, že mě k sobě už nepustí. I kdyby chtěla, tak je tu ten nový a dokud to nepohnojí, tak se semnou vidět nebude chtít a to bolí ze všeho nejvíce.

Budu rád za všechny odpovědi... děkuji

Poslední diskuze v ostatní