Podvedla jsem pritele

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 5
Upozornění
Tato otázka je 17435 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: Podvedla jsem pritele
Autor: patrik*, datum: 16.08.12 10:18

> Opravdu jsem si uvedomila co mam a nechci o nej prijit a az ted sem si jista ze za jineho bych nemenila.

A tohle jsi mu přímo a jasně řekla? Pokud jsi ho ujistila o tom, že ho miluješ, chceš a potřebuješ, chováš se podle toho, on to pochopil a taky Tě miluje, musí Ti odpustit. Samozřejmě jako vždy: odpustit neznamená zapomenout, ale takové odpuštění je svého druhu důkaz lásky.

Jestli ses omluvila, ujistila ho o svých citech a on to odmítá přijmout, je třeba zjistit proč. To znamená zeptat se ho, narovinu si promluvit.

Autor: douby, datum: 16.08.12 10:35

asi potrebuje vice casu..nevim. pokazde kdyz se snazim si s.nim promluvit tak dostanu odpoved at tomu dam cas. Zase kdyz se nad tim zamyslim prece by tu nebyl kdyby me nemiloval nebo nechtel ne?

RE(2x): Podvedla jsem pritele
Autor: patrik*, datum: 16.08.12 13:25

Snad to tak je. Čas samozřejmě léčí všechny rány.

Na druhé straně se ale docela často stává, že muž zůstává se ženou i když ji nemiluje, protože zrovna jinou nemá. To jako, že by tu nevěru považoval za nepřekonatelný problém, případně poslední kapku, pokud už to předtím skřípalo.

Doufejme, že to není Tvůj případ, ale dal bych si pozor.

Kdyby se to stalo mně, miloval bych Tě a věděl, co cítíš Ty ke mně, určitě bych Ti odpustil, protože by pro mě bylo důležitější, abych Tě neztratil. Někdo jiný to ale může vnímat jinak.

Autor: douby, datum: 16.08.12 13:31

no jde o to ze ti skripalo jen jednou a jen z me strany. On byl vzdy spokojenej a zase vim ze pokud by semnou nechtel byt tak tu neni, ale zbusob jakym se s tim vyrovnava je silenej.

Autor: kubasino, datum: 21.08.12 09:26

A napadlo tě někdy že ho to hrozně bolí? že si ho podvedla? víš co bych ti přál? aby se na tebe vysral a odešel od tebe podvádět se nemá a ty jsi to posrala zvykej si takovej je život..

Autor: david, datum: 22.08.12 11:23

Ahoj, to bude dobrý, neboj. Já bych to bral jako svůj problém a tvou nevěru jako varování, že pokud se nebudu zase někdy snažit, tak si najdeš jiného. Myslím, že ti to dává jen patřičně sežrat a trošku tě potrápit, abys to už nikdy neudělala.

RE(2x): Podvedla jsem pritele
Autor: monik011, datum: 25.11.12 13:00

Nevěra dokáže někdy zlomit i toho nejtvrdšího chlapa.

Autor: nike, datum: 16.12.12 16:00

Jakuž tu bylo řečeno. Taky bych Ti přál aby se na teb vysral. A to z vysoka. Nechci urážet, alenmůžu si pomoct..: "ŠPÍNO"

Autor: rezi, datum: 24.05.14 17:19

Ahoj, neboj se, čas vše vyléčí. Mluvím ze své vlastní zkušenosti. Čas léčí a napomáhá k novému a hezčímu životu, který si teď po tom všem můžete zvolit. Vše se děje do té doby, než si uvědomíme co máme. Uvědomila sis to, víš s kým chceš být a věřím , že partner za chvilinku zvolní.

Poslední diskuze v láska a sex