Jak jí získat zpět

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 7
Upozornění
Tato otázka je 17434 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: Jak jí získat zpět
Autor: spasjx, datum: 04.09.12 15:11

Prosím,napište mi cokoliv,jakejkoliv názor...budu vám moc vděčný i se ptejte...

RE(2x): Jak jí získat zpět
Autor: ivca, datum: 11.09.12 10:35

Ahoj,

nevím jestli poradím dobře, ale psal jsi, že jsi se jí týden neozval. Víš, třeba čeká a doufá stejně jako Ty. Zkus ji něčím překvapit, něčím, co by nečekala. Kup šampus, vem skleničky, zapal svíčky a sedněte si venku. Někdy je dobrý být bláznem. Zkus to dnes má být poslední den hezky.

Držím palce

Autor: spasjx, datum: 11.09.12 17:51

Dobrý den,děkuji za rady.Zní to hezky a udělal bych to,bohužel už si našla jiného...myslím,že je to taková náplast..uvidíme časem no...

Autor: ivca, datum: 11.09.12 22:06

Jak jsi správně napsal.. uvidíš časem. Myslím, že ten čas je ted Tvůj "nejlepší kamarád a rádce". Třeba se to nakonec obrátí, a Ty časem zjistíš, že se vše co se dělo, tak mělo tak být.. Kdo se směje naposled...

Měj se.

Autor: spasjx, datum: 11.09.12 22:30

Asi tak,třeba si časem najdu jinou a budu štastnej,nebo jí nechá,ono jí dojde,co ve mě měla a vrátí e,možností je,ale já chci žít ted.. to,co bylo bylo krásné,ale asi už to zpátky nepůjde,nevím..ale děkuju moc

Autor: smutnyclovicek, datum: 30.09.12 13:11

ahojky, zrovna si prožívám to samé, přítel mi řekl z minuty na minutu, že už mě nemiluje, 18.10.2012 to budou 3 roky co jsme spolu. bydlí ale furt u mě, tak nevím co si mám o tom myslet. žádný důvod mi neřekl...jsem teď fakt hodně na dně

Autor: spasjx, datum: 30.09.12 15:10

To je mi líto...jsem upřímně zvědavý,jak to bude pokračovat dál...u mě to je,že jedna její kámoška mi říkala,že vůbec nevím vše,jak t prožívala atd,že to ví ona a její kámošky...ale dalo mi to signál,že jí to asi taky bolelo,ale že to pro ní i jak si myslí pro mě bude lepší...já se snažím žít dál a být zas štastný...asi to si i ona přeje...ale nedochází jí,jak mi s ní bylo krásně...no,její volba...

Autor: monik011, datum: 25.11.12 12:55

Smutné že ti to řekl, a ještě smutnější že bydlí nadále u tebe a ty se trápíš. Zkus udělat ráznější rozhodnutí, přeji hodně štěstí.

Poslední diskuze v láska a sex