Jak získat holku která mě nechala

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 5
Upozornění
Tato otázka je 17462 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: Jak získat holku která mě nechala
Autor: jablicko, datum: 24.11.12 13:26

ahoj Jirko,

pokud se takhle hadate uz v prvnich trech mesicich vztahu, kdy jedou hormony zamilovanosti na plny obratky, tak si myslim, ze by to v budoucnu nebylo lepsi. Slecna udelala ten nejlepsi krok.

Podle me se mas o lasce jeste hodne co ucit. 25 letou holku zpatky rozhodne neziskas premlouvanim. Laska se nema vynucovat, spis ma prirozene vyplynout ze vzajemny duvery. Zkus si o tom najit par clanku na netu nebo precist nejakou knizku, mohlo by ti to hodne veci vysvetlit.

drzim palce

Autor: rallep, datum: 24.11.12 17:21

Ahoj

no nebyli to hadky ale spis jsme se nepohodli a nic mi nerekla takze nevim co ji preletelo pres nos. Myslis ze je moznost ji ziskat zpet? Kdyz jsem se ji ptal rekla ze me nechce ztratit a potom tohle

RE(2x): Jak získat holku která mě nechala
Autor: monik011, datum: 25.11.12 12:29

Asi se ti to nebude líbit ale slečna to ukončila právě včas. Včas pro tebe. Nebyl by jsi sní šťastný. Nebyla si jistá pravou láskou k tobě, protože takové maličkosti hned vedli ke změně okolností. Když někoho miluji tak celým svým srdíčkem i s jeho chybami a minulost nechť je minulostí.

,,nejsem přesvědčená, že my dva k sobě patříme,, tak rychlá změna většinou také znamená, že jí do života vstoupil někdo další. Teď už není vhodné ji přemlouvat, k ničemu to nevede a ještě by si mohla tě přestat vážit.

Vím, že to bolí, ale respektuj její rozhodnutí.

Autor: rallep, datum: 25.11.12 16:31

To né jako přemlouvat. Ale zkusit být kamarád a ukázat jí co v tom vztahu mohla zažít a třeba ji to přesvědčí. No a že někoho má ti bych si nebyl tak jistý. Ona je docela plachá. No tak přece by jeden den neřekla jsem s tebou šťastná a miluju tě a potom tohle to je divné ne?

RE(2x): Jak získat holku která mě nechala
Autor: monik011, datum: 25.11.12 17:59

Kdo miluje nemůže být upřímný kamarád, protože chce víc. Znám to

Autor: rallep, datum: 25.11.12 19:40

No tak jako prvni neutralně a potom budu pomalu umazovat v čem jsme mohly být. No a potom třeba bude mít důvod se vratit. No ale ptám se spíš jestli mám bojovat a jak bych měl bojovat.

Poslední diskuze v láska a sex