Přestal mě milovat

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 7
Upozornění
Tato otázka je 17490 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: Přestal mě milovat
Autor: jablicko, datum: 29.01.13 14:27

ahoj,

mrzi me, co se ti stalo. zda se mi ale, ze to z jeho strany zadna skutecna laska nebyla. spis si byla nahradou za jeho ukoncenej vztah a jak opadla sexualni touha, plnis pro nej roli jeho matky.

hodne jsi do toho vztahu investovala, proto by myslim byla skoda to rychle vzdat. u pritele vidim urcitou snahu situaci zlepsit. sam to ale nezvladne, proto bych mu poradila vyhledat odbornika.

pokud to nepomuze, je na miste, aby te z bydleni vyplatil a tys zacla zit svuj zivot. zaslouzis si vic nez tohle, zaslouzis si skutecnou lasku!

drzim palce

RE: Přestal mě milovat
Autor: jenny.verka, datum: 10.02.13 18:16

Ahoj. Tak začátek je opravdu jak z pohádky. Ale ten konec... Tak co si myslím já. Myslím si, že když měl ten sraz či co tak buď potkal nějakou svou bývalou lásku nebo tě s někým podvedl a poté ji nemohl dostat z hlavy... chlap nezmění chování ze dne na den. Pokud láska vyprchávala z jeho strany, všimla by jsi si toho jistě už dřív ale pokud se plánovala svatba tak to asi bylo opravdu ze dne na den. Myslím si, že mu někdo donesl nějaký řeči třeba o té bývalé přítelkyni a nebo se vyspal s někým jiným. Snahu se změnit nejspíš má ale podle mě vydrží tak max. 14 dní. Moc ráda bych ti napsala něco pozitivního ale tohle je jen můj názor. Myslím, že by bylo na čase se s ním rozumně domluvit ohledně tvého sponzorování na baráku a odejít. Tenhle člověk tě nezačne milovat znova a kdyby přece jen ano dokázala by jsi žít s pocitem kdy se to bude opakovat? Držím palce na dost síly.

Poslední diskuze v láska a sex