Má mě opravdu rád, jak říká? Poraďte!

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 7
Upozornění
Tato otázka je 17434 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: Má mě opravdu rád, jak říká? Poraďte!
Autor: jablicko, datum: 29.01.13 13:41

ahoj

vypada to, ze je do tebe dotycnej zamilovanej a stve ho tvuj nezajem. ale zpusob, jakym ti to dava najevo, je hodnej matersky skolky.

rozhodne mu netoreluj jeho vykyvy nalad a delani, ze se nic nestalo. zkus mu rict svoje pocity, co si tu popsala, ze ti svym chovanim ublizuje a nechapes ho. pak je rada na nem.

drzim palce

RE: Má mě opravdu rád, jak říká? Poraďte!
Autor: luisaaana, datum: 29.01.13 15:20

Díky za odpověď! Taky si myslím, že ten způsob jakým mi to dává najevo je hoden mateřský školky Nehledě na to, že mu je 30 let! Nicméně na to, co tenkrát před jeho holkou udělal mi řekl , že přece jí nebude dávat důvod k žárlení - aby to nevypadalo že mě třeba má rád? Protože ta holka mě nesnáší.

A to jí ještě tenkrát pověděl, že jsme se spolu kdysi vyspali - tak proč to udělal, kdyby mě nechtěl před ní totálně znemožnit?! To moc jako láska nevypadá.

A ve finále mi po tom sdělil, že chudák můj kluk, kterej to bude všechno snášet!- Zřejmě měl asi na mysli, že využívám toho, že vypadám vyzívavě a občas si užívám, když se nějakýmu klukovi líbím, ale tak to má ráda snad každá ženská, ne?

RE(2x): Má mě opravdu rád, jak říká? Poraďte!
Autor: radycz, datum: 06.03.13 15:39

Já ti radím já bych se na něj vykašlala, určitě si bude pořád v duchu říkat že udělal chybu atd... . Ale jednou prijde a bude ho to všechno moc mrzet a i kdyby ne tak podle mě s takovým přístupem za tebou jednou bude stát obrovská kupa kluků věř mi já jsem to taky už jednou zažila.

Poslední diskuze v láska a sex