Stratil sem ji,,chci ji spet

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 5
Upozornění
Tato otázka je 17462 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: stratil sem ji,,chci ji spet
Autor: tony, datum: 03.04.13 02:27

kámo mám úplně to samý akorát jsem s ní byl 22.let... a máme 18.dceru, ted jí je 35.let a přeskočilo jí, našla si jiného nevím kdo to je a ani mě to nezajímá, doma jí nic nechybělo měla vše na co si vzpoměla, starám se úplně o všechno i o domácnost, miluju jí jako sebe kurva, ale nechce to ani slyšet, nechápu to... čím jí okouzlil, já jezdím mercedese e w 211 rozumíš, jsem obchodník mám zastavárnu, však ona příjde na to co měla doma,,,,,,,, zatím je teda u svých rodičů,ale bojím se že to skončí ten náš vztah,každej den jí pronásleduju i vpráci atd atd , ale dnes jsem jí řekl že už toho mám dost že jí dám pokoj, říká mi pořád že jí presuju a že jí nutím do něčeho co ona sama necítí...upřímně kámo tyhle slova mě zabíjej, chci ji zpět a nevím jak začít, řekl jsem jí že bych za ní i dejchal kdyby bylo potřeba... ted spím doma sám a je mi z toho zle vidím ji všude, láska je kurva normálně... je mi 36.let jsem silnej chlap posiluju 17.let , ale tohle mě poráží na kolena doslova kámo, nemůžu jíst spát přemýšlet pít prostě nic, jsem s ní 22.let to je od mládí víš co to je? je to zralý na infarkt ale fakt, řekla mi že at jí dám čas že prostě potřebuje čas, ale kurva na co vždyt já ji miluju...a strašně moc, jedu autem a pořád jen brečím a brečím jak malej kluk víš co to je? už jsem zhubnul 4..kg je u rodičů asi 12.dní, prej se do toho zamotala a neví jak z toho, nenávidím ji a zároven ji miluju, nevím absolutně co mám dělat, a jak to řešit, pořád říká že potřebuje čas... ale na co kurva... JMENUJU SE TONY JE MI 36.LET JSEM Z JABLONCE NAD NISOU... KÁMO JESTLI MŮŽEŠ TAK ODEPIŠ JSEM NA DNĚ...NEBO NAPIŠ SMS NA MOJE TEL. ČÍSLO 728623054 MŮJ EMAIL w.passat@seznam.cz

RE(2x): stratil sem ji,,chci ji spet
Autor: xlulu, datum: 20.08.13 11:50

Ahoj Tony, jak si se s tím vypořádal? Prožívám něco podobného (je mi 26), s přítelem jsem od 15, přes 10 let, první láska, myslela si a přála si, že i poslední. Nemáme děti. On je starší (35 let), (našel si nějakou třicítku s už skoro dospělým klukem (16let)-dítě ve vztahu byl pro něj vždy problém, ale asi už ho bere jako dospělého, tak mu to asi nejspíš nevadí.)...

Jakmile si na něj vzpomenu, brečím. Chtěla bych ho moc zpět, nedokážu si představit žít bez něj, moc ho miluju. Nevím , co mám dělat.. Jak si se s tím popral? Poraď , napiš, jak si se dopad, či jak si se s tím vypořádal... děkuji, můj mail xmoul03@seznam.cz . . nebo piště kdokoli, kdo máte podobné zkušenosti. Děkuji moc..

RE: stratil sem ji,,chci ji spet
Autor: vsechnospatne, datum: 29.07.13 20:30

Vse si vzal za spatny konec, manželku s dětmi si opustil a to ze za nimi jezdis jim nic nenahradi. Jestli te miluji a ty s nimi nemas problém, proc se k nim nevrátíš? Tva zena i deti se urcite citili jako ty. Uz vis, jak je strasne, když te někdo opusti. Ta zena, kterou miluješ te jen vykořisťovala, prava zena by nesla za tim, který se porad zajima o svou rodinu, ale hodna zena by to pochopila, musela by s tim pocitat. Je to uplne jak s první detskou laskou, nemůže vydrzet. Ale pamatuj si, jakmile das slovo jedne a mas s ni ještě ke vsemu deti, tak nemysli na jiné, bud verny. Nediv se, ze chtěla svůj život. Většina zen chce muze, který bude patrit jen ji. Bud se vrat k rodine a pokracuj v tom zivote jako po svatbe, nebo zustan sam a seber se. Mozna nejakou casem najdes. Nikdy, ale nikdy nerikej, ze je vsemu konec, vždycky lze najit novy začátek. Preju ti, at se vse spravi.

Poslední diskuze v láska a sex