Rozchod? nebo jen chvilkový stav

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 7
Upozornění
Tato otázka je 17490 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: rozchod? nebo jen chvilkový stav
Autor: andyho, datum: 08.05.13 13:06

Ahoj, to mě moc mrzí, sama teď prožívám něco podobného... Já nevím,co bych na Tvém místě dělala...jestli se snažit, když je někdo skoro rozhodnutý...a nebo ho nechat jít..a říká se, že když se vrátí, tak byl Tvůj, když ne, tak nikdy nebyl.. My se rozešli kvůli menší hádce, kdy jsem mu řekla, že radši budu sama, když mi furt oddaluje mimčo..a on to tak bral... Stokrát sem se omluvila..(bylo to vše přes sms)..ale prostě mi furt psal, e já to tak chtěla, že já to skončila... Minulý týden sem mu psala a psal mi odměřeně... Dneska je to přesně 7 dní od poslední sms... Snažím se mu nepsat, abych věděla, jestli se sám ozve, jestli mu budu chybět... je to hodně těžký...ale vnucovat se někomu, kdo má svoji hlavu...:/ Taky mi na nic neodpověděl, když sem se ptala, jestli to mám brát opravdu jako konec... že mi stačí jen ano nebo ne.. nic prostě... nestála sem mu ani za odpověd... Nezbývá mi než bulet doma do polštáře, myslet na to co dělá...a proč po roce nechal naši lásku jen tak... za nic mu nestojím.?

Proto bych mu asi řekla, jestli to tam opravdu chce, že to musíš respektovat... a nech ho jít.. hlavně žádné divadlo,nebo hraní na city, to kluka spíš odradí... Nevím, lehce se to radí ale těžko se tak činí...držím ti palečky, ať to dobře dopadne a uvědomí si s kým prožil ty dva roky a dej vědět, jak jsi uspěla...

Poslední diskuze v láska a sex