Bolest na srdci

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 7
Upozornění
Tato otázka je 17490 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: bolest na srdci
Autor: andyho, datum: 22.05.13 19:00

Ahojky..to mě moc mrzí... vím, že nechceš slyšet, co ti napíšu, pro mě je to taky težké a věřím nebo mi stačí když mi kamarádi řeknou něco pozitivního, uklidní mě.. Ale přijde mi, že on se nezmění.Pokud jsi mu dala šanci a udělá to zas.. Já toho svýho neviděla přes měsíc.. taky sem se unáhlila přes sms a ten se toho chytil jak slepice.. a to mi napsal, že mě miluje, ale aby přišel a vyhledat moji společnost,ani ho to nenapadne.. S tou hypnotizací mobilu, bych ti mohla vyprávět.. je mi úzko, smutno.. ale to je život, věř, že v tom nejsi a nebudeš sama..je kolem spoustu takových lidí a určitě si zasloužíš chlapa, co tě bude milovat a nikdy se tě nevzdá a bude se za tebe rvát.. to si přeji i já v tuhle chvíli.. Možná máš pocit jako já, že nechceš jinýho, nebo si to nedovedeš s jiným představit, mně se každý jiný protivý a nikdo mi nepřijde,tak dokonalý,ale proč když nám tak ubližují..Přeji hodně štěstí...a nevěš hlavu... Hlavně mu nepiš a nevtírej se...když napíše, tak ho nech vycukat a odepiš třeba až za dva dny.. když počká, tak tě má fakt rád.. Znáš co řekl Werich? Když tu není ta co miluji, je tu ta co milovat budu... Chlapům je to svým způsobem jedno...To my holky to tak řešíme.. Hodně štěstí

Poslední diskuze v ostatní