Chci s ni chodit

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 6
Upozornění
Tato otázka je 17515 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: Chci s ni chodit
Autor: jenny.verka, datum: 14.06.13 20:28

Ahoj. Ta holka mi někoho hodně připomíná a to možná dost sebe jen jsem o malinko starší než ona... ze své zkušenosti ti můžu říct, že jsem byla na tom stejně jako ty. Kolega z práce s kterým jsem chodila na cigárka a na kafe v přestávkách mi vyznal lásku. Ani tak né že by vybalil, že mě miluje ale řekl, že je mu semnou moc dobře a že by asi chtěl víc než chození na cigárka a na kafe. Já jsem taková že jsem se vyděsila páč já na tohle ani nepomyslela... je mi s ním fajn ale jako s kamarádem nikdy by mě nenapadlo, že by to všechno mohl brát nějak jinak. Všechny ty srandy v práci a tak... No takže já zařadila zpátečku... ALE - každá holka je úplně jiná a nevím jak to všechno probíhalo u vás a jestli ti třeba někdy neházela takový ty "naše" tajný znamení. Opravdu nevím... já sice hodila zpátečku a pokud to jde tak se vymlouvám na práci, že jí je moc... jenže zase na druhou stranu se říká, že by jsi VŽDYCKY měl projevit svoje city ať to stojí co to stojí... V tom ti nedokážu poradit. Jen snad něco vymyslíš z mého příběhu. Přeji hodně štěstí.

RE(2x): Chci s ni chodit
Autor: bludnaduse, datum: 14.06.13 21:19

Děkuju moc za snahu mi pomoci. Je to fakt těžký. Teď jsem ve stavu, kdy nevim jestli si to jen šptně nekreslim a nechce se jen kamaradit, což se z nas stali kamaradi a dobře se nám povida, nebo jestli je to oťukávání z obou stran a já to její nevidim, nebo jestli po mě i nešla? Takle: Ona si začala) Začala flirtovat, povidat si, já skoro nemluvil a to dlouho. Ale ona je take upovidata na lidi vseobecne. Pak jsem začal reagovat, když jsem zjistil, že neni takový jako jsem myslel. Zvala mě na pivo, povidala otevřně a přátelsky, no jednou jsem na to pivo chtěl jít a nakonec jsme šli do parku...pořád si řikám, co by bylo, kdybych něco cokoliv udělal, žekl... ona byla oblecena slusne, normalne mluvila o rodine a zivote... proste nevim, jestli to melo byt rande a ja toho nevyuzil nebo kamaradka schuzka...ale ze se schazi kamaradka s kamaradem...v parku.. mam strach že taky zařadí zpátečku, jako to bylo u tebe...nechtěl bych ji pak stratit jako kamaradku, ale všechno už je stejně pak špatně..pokud kamaradka..nebudu už nikdy s ni tak mluvit jako teď, v horším případě se budeme vyhýbat a já se zbláznim. Když se nezeptám, odjede na léto a třeba je to konečná..nejspíš ano...ale mělo z jejího pohledu něco začít?

Tajný znamení...nevim ..měl bych si vzpomenout na něco konkrétního? co třeba je častý? Když se mnou mluví, často jí jiskří oči, ale ona je veslá povaha. Občas má trochu řeči, které mě zarážeji. Nedávno byla za nou v práci i s kamarádkou a hihňali se, pak mi zaklepala na dveře a utekla..tak jsem jí napsal že zlobí, že dostane na zadek) ..pak se ptala, jak jsem to jako myslel, že zlobí, hlavně ve zprávách jsem jí parkrát napsal něco na způsob, že je hezká a tak...je dost hytrá, myslim, že by měla chápat, že mi o něco půjde...nechápu ženské myšlení...nevim o to znamená

Poslední diskuze v láska a sex