Jak ho dostat zpátky? :(

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 7
Upozornění
Tato otázka je 17432 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: Jak ho dostat zpátky? :(
Autor: heretic, datum: 04.08.13 08:33

Ahoj Nikčo, asi Tě moje odpověď moc nepotěší. Na druhou stranu, ono je to na obou stranách tak trochu stejný. Zájem buď je, nebo není. Žádnej koníček, kamarádi, auto, či něco podobného holku nenahradí, teda ne takovou, kterou miluju. Na tu si čas vždycky udělám. Snad jen pozor na to, aby jsi s ním nechtěla být pořád a neomezovala ho v jeho dalších zájmech, to by ho mohlo otrávit. Důležité je, co Ti napsal, proč Tě nechce, to jsi ale neuvedla, od toho je třeba se odrazit. Pokud se dá něco změnit, podle toho, co napsal, můžeš to zkusit, většinou to ale bývají tzv. "zástupné důvody" a bývá už rozhodnuto. Z odpovědi asi poznáš, že už jsem starší, mám syna asi tak vašeho věku. Nedávno mu jeho holka po ročním vztahu dost ublížila, nebudu psát jak. Byl z toho hodně smutný a nešťastný... asi tak jeden týden. Od té doby se denně stýká s jednou až dvěma různýma holkama. Jestli spolu chodí, nebo jen kamarádí, v tom se nevyznám a ani nechci, faktem ale je, že před tím o jinou ani nezakop. Zkus o tom popřemýšlet, jako o odpovědi.

Poslední diskuze v láska a sex