Má nebo nemá mě rád?

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 7
Upozornění
Tato otázka je 17492 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: Má nebo nemá mě rád?
Autor: jablicko, datum: 26.07.13 18:07

ahoj,

nemas se vubec za to stydet, naopak! si moc odvazna holka, ze si dokazala v tyhle pokriveny spolecnosti dat najevo svy city. pokud se ti za to nekdo posmiva, muze ti ho bejt akorat lito, protoze takovy lidi netusi, o co prichazi.

taky je ale dulezity vedet, kdy jit o dum dal. pul roku bez odpovedi je dost dlouha doba. tvuj vysnenej kluk te jednoduse zbabele odignoroval, naky pohledy si muze strcit nekam.

co mas delat se svou laskou? najit nekoho, kdo ji dokaze ocenit

drzim palce

Autor: manebonemamerad, datum: 27.07.13 11:50

Moc diky za opoved a asi mas ve vsem pravdu, taky jsem o tom premyslela a nic jiného my asi nezbejva. Bajecne si to vystihla, on mi stejne uz nikdo jinej asi neodpovi. O tech ,, dlouhych" prázdninách se mi musí povest na nej zapomenout a najit nekoho, kdo o me bude stat.

Autor: dasawajdova, datum: 09.08.13 22:35

Tak to prostě je,dej na hlas svého srdce.Přeji ti vše dobré!Možná,že když uděláš trochu netečnou,bude líp,asi to Tvúj idol pochopí.Promineš mně tu upřímnost,doufám.Zdenek není ten pravý.

RE(2x): Má nebo nemá mě rád?
Autor: manebonemamerad, datum: 14.08.13 18:55

dik

Autor: vesmira, datum: 28.09.13 09:01

ahoj holčičko, užívej života jsi mladičká, nevaž se od teď na kluci. zamilovanost je hezká, ale bolí, když nemiluje ten druhý. ve tvém věku je zamilovanost pomíjivá. na to přijdeš až později. srdce je špatný rádce, přemýšlej hlavou, ale to je ještě brzo. já narazila v 70r. taky to bolelo. byl to lhář a holkař. život tě naučí ,poznáš dobro i zlo. přeji aby sis vybrala dobře, štěstí, zdraví.

Poslední diskuze v láska a sex