Už nevím jak dál

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 5
Upozornění
Tato otázka je 17462 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: Už nevím jak dál
Autor: jablicko, datum: 12.08.13 11:33

ahoj Jito,

myslim si, ze tvuj pritel ma mikroskopicky sebevedomi a alkoholu se taky jen tak nevzda. bez odborny pomoci se nezmeni. jenomze na psychoterapii a leceni musi chtit z vlastni vule, ale paklize on zadnej problem nepostrehnul, tak ja osobne zadnou sanci na zmenu nevidim. je super, ze uz si ty jeho zehlici sladky kecy prokoukla. uz si nenech ublizovat.

nebo by mozna stacilo jen jedno slovo: zdrhej.

drzim palce

Autor: jita789, datum: 12.08.13 12:05

Dekuji za odpoved uz jsem ani nedoufala ze by nekdo napsal komentar Je fakt ze on sam to neprizna a hazi to na me jako ze ja bych se mela jit lecit a tak bohuzel se i bojím být sama od svych 16 let jsem furt ve vztahu za tech 5 let jsem mela 3 vazny vztahy ale vsechny skoncili na zarlivosti nebo na psychickem vydirani. A asi je problem i u me protoze ho i presto vsechno miluju :/

RE(2x): Už nevím jak dál
Autor: jablicko, datum: 20.08.13 18:19

jo, tak to si bohuzel myslim, ze mas pravdu, problem je i na tvy strane.

ale to ze sis to uvedomila je uzasna vec, tim si udelala prvni nejdulezitejsi a nejtezsi krok!

mozna by bylo fajn dat si chvili od vztahu pauzu, popremejslet, co mely vsechny ty neuspechy spolecnyho a kde se to bere (typovala bych jednoho z rodinu - od toho je potreba se odprostit). taky je rozdil - byt sama a byt osamela zkus obcas stravit nejakej cas sama, poznavanim sama sebe a toho co ty sama chces, bez toho, aby ti to definoval napr. tvuj aktualni vztah. neni to lehky, ale stoji to za to a muze ti to zmenit zivot! za sebe ti muzu doporucit knizky - "sam, ale ne osamely" a "obejmete sve vnitrni dite"

drz se!

Autor: vesmira, datum: 27.08.13 09:05

zažila jsem dlouhá léta, co nejdříve odejděte. žárlivost se stupňuje, je to nemoc. ušetříte si nervy, zdraví. já z toho špatný dech, málo slyším- hučí, píská mám sluchadlo .žárlivost ho nepřejde pokud se nepůjde léčit. alkoholik to samé. život je krátký a žijeme jen jednou. přeji štěstí.

Autor: jita789, datum: 27.08.13 10:35

Nepopírám že to není moje chyba taky ve vztahu jsou vždy dva a nemůže za to jen jeden...ale co je moc toho je příliž...moc děkuji za odpovědi radu a podporu vždy to potěší at uz je to pozitivní nebo negativní...

Autor: jablicko, datum: 27.08.13 11:49

tim problemem na tvy strane sem myslela spatnej vyber partnera nez cokoli jinyho priste zadny zarlivce a opilce, zaslouzis si hezky zachazeni!

Autor: jita789, datum: 27.08.13 11:54

Všechno špatné je k něčemu dobré si myslím snad už budu mít větší štěstí Mnohokrát děkuji

Autor: mirek, datum: 01.09.13 19:15

Ahoj Jitko.Přečetl jsem si tvůj dopis a je mi Tě moc líto.V tomto případě je velice moc těžké radit,ale zkusím něco napsat.Nepíšeš o dětech,takže si myslím,že je nemáš,ale kdyby jsi je měla,dokážeš si představit,že by v tomto prostředí mohly v klidu žít?Odpoveď známe všichni.Jestli chceš mít děti,tak moc moc přemýšlej s kým je budeš mít.Jestli jsi sama,promluv si s ním o tom všem v klidu,snaž se mu vysvětlit,jak se situace má a že jsi toho už vydržela hodně,ale jestli se to bude ještě opakovat,aby se poté nedivil,že už to bylo naposledy a že ho nadobro opouštíš.Bude to těžké mu toto všechno říct,protože nevíš,jak bude reagovat.Jestli Ti to slíbí,že už se to nestane,tak fajn,ale jestli se to bude opakovat a Ty mu řekneš že ho opustíš,tak už to musíš udělat,protože pak by to byly jen řeči a nikdy by Ti nevěřil,že to uděláš.Za svým slovem si musíš na 100% stát.Když byl opilý,nemělo cenu s ním se o něčem bavit,jen svaloval vinu na Tebe a nic se nevyřešilo,jen jsi ho tím ještě více naštvala.Alkohol je strašná věc,ale tady u vás to není jenom o alkoholu,o to je to ještě horší.Můj osobní názor je takový,že to bude jen horší a horší a že s ním nikdy nebudeš šťastná.Zasloužíš si mnohem lepšího chlapa,který si Tě bude vážit a snese Ti první,poslední.Je to těžké rozhodování,ale je to jen tvůj život.A jestli si myslí,že Ti druhý den bude říkat miláčku a lásko,že tím to zase všechno urovná,tak mu řekni,že se plete,že tím to už nezachrání.A co je úplně nejhorší? to je to psychické vydírání.Budu rád,když napíšeš co jsi udělala a jak to všechno probíhá.Přeji Ti hodně štěstí a byl bych opravdu rád,kdyby se změnil,ale můj osobní názor je takový,že se nezmění a jestli ano,tak to bude jen na chvíli a zase tam spadne.

PS jestli se rozhodneš mu už něco říct,tak se neboj a řekni mu naprosto vše,co se Ti na něm nelíbí

Autor: feco, datum: 25.09.13 14:16

ano nato otaska je .lepsi zevsim to skoncovat. audelat si svoje zaliby.nebo todojde ksilenstvim.anepohodam...

Autor: camay, datum: 27.09.13 11:56

Zasloužíš si lepšího .Seber se a jdi ..Čekám na tebe

Autor: anet, datum: 15.10.13 15:48

Ahoj Jituš. Máš to hodně težký. Pokud svého přítele miluješ tolik, že se s ním vžádném případě nechceš rozejít, tak si s ním pořádně popovídej,ale jenom, když bude v dobré náladě. Řekni mu co ti vadí a neboj se, vždyť on ti to v opilosti také říká, dokonce i nadává. Dej ale pozor, kdy zvyšování hlasu přechází v hádku.Tím bys to akorát zhoršila, protože, jak si psala, by se ti asi neomluvil. Pokud ale ho nemiluješ na tolik, tak se s ním rozejdi. Za ty všechny jeho ´výpady´v opilosti ti nestojí.

Držím ti palce.

Autor: nikol, datum: 04.12.13 15:23

Ahoj poradila bych ti max. tak ze nema cenu byt s clovekem ktery si te nevazi a nejsi s nim stastna. Urcite si zaslouzis nekoho kdo te bude mit rad a nebude tak psychicky naruseny. A jestli s nim si uz 2,5 roku a on to dela uz od zacatku, si to mela udelat hned na zacatku. Utikej dokud to jde Hodne stesti

Autor: jitka9, datum: 09.02.14 18:28

Děkuju moc strasna uleva kdyz mi nekdo napise odpoved na muj clanek

Poslední diskuze v láska a sex