Rozchod z ničeho nic

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 5
Upozornění
Tato otázka je 17435 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: Rozchod z ničeho nic
Autor: xmoul03, datum: 20.08.13 10:21

nechci ho ztratit, je pro mě vším nejlepší kamarád, jediný skutečný přítel, milenec, jediný koho na světě mám..

RE: Rozchod z ničeho nic
Autor: jablicko, datum: 20.08.13 18:09

ahoj,

tvoje situace neni zavidenihodna a uprimne - me by z toho asi kleplo.

v celym pribehu sem ale taky nasla par bodu, kdy se mi rozblikaly vystrazny kontrolky. podle popisovanyho vekovyho rozdilu je tvuj ex-pritel uz urcite tricatnik a ja si rikam, proc porad bydli u rodicu? dalsi vec - proc to nikam dal neposunul? po deviti letech vztahu bez mezniku typu spolecny bydleni nebo svatba a deti se vztah caso prechodi.

a nejvic mi ty kontrolka zablikala pri forme, jakou to vsechno ukoncil. po deviti letech mu najednou doslo, ze se k sobe nehodite, ale zaroven toho mate hodne spolecnyho, navic radsi by nejakou co nepotrebuje nic vysvetlovat (napr. ukonceni vztahu ze dne na den po deviti letech) - tak takovy zvasty si urcite nezaslouzis.

z toho vseho na me tvuj ex-pritel pusobi dost zbabele a nevyspele. forma, jakou clovek vztah ukonci, dost vypovida o tom, jakou pro nej mel hodnotu. osobne bych o nej nebojovala, stejne jako on neprojevil snahu bojovat o vas vztah.

i kdyz se ti ted mozna zda nepredstavitelny, urcite to neni jedina osoba vhodna pro tvoji budoucnost doprej si spoustu casu, kolik jen budes potrebovat, nacerpej silu a podporu u lidi, ktery te skutecne milujou a ono to prijde

drzim palce!

RE(2x): Rozchod z ničeho nic
Autor: xmoul03, datum: 21.08.13 08:19

U rodičů bydlí proto, že má dva baráky (vybral si menší zlo) , v jednom bydlí rodiče, v druhém prarodiče, kde chce později bydlet, ale zatím si tam nemůže dělat žádný změny, nic, neboť na to jsou prarodiče zatím hrozně citliví a docela i pruderní.. Asi i proto se k ničemu dalšímu (např.svatba) nedostal, na děti čas nebyl, neboť jsem ještě před rokem studovala, a tak jsme se i mohli společně věnovat těm sportům..

Spoustu času mám, právě že mě to až mrazí a musím pak na to stále myslet, tudíž žádná sláva Protože i ve sportech byl můj nejlepší partak, je to ještě o to těžší, neboť mě pak nic nebaví a pořád mám špatné myšlenky

RE(3x): Rozchod z ničeho nic
Autor: vesmira, datum: 27.08.13 21:00

netlačte na pilu, už vás má zevšednělou. potřebuje změnu škoda slz.

Poslední diskuze v láska a sex