Odmítla jsem kluka svých snů =(

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 5
Upozornění
Tato otázka je 17462 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: Odmítla jsem kluka svých snů =(
Autor: angree, datum: 09.10.13 10:49

Ahojky, prosím Tě, neřež se! Mám kámošku, co se taky řezela, pomůže pouze psycholog, věř mi. S tím klukem, hele, jestli Tě má rád, tak si k tobě cestu najde - a určitě by se Ti neměl hned začít vyhýbat. Dej tomu čas. Zkus za ním zajít za ním po basketu, určitě se musíš ty stát strůjcem svýho štěstí Jestli Tě má tak rád, tak to pochopí a bude vše OK. Nicméně, osobně, bych nejdříve vyřešila ten tvůj problém s řezáním, z toho co píšeš vyplývá, že jsi vcelku nešťastná, a to není nejlepší řešení, začít vztah s takovým stavem. Co bys udělala, kdyby jste zjistili, že to neklape a rozešli se? Nechci raději přemýšlet o tom, kam by to vedlo.

Takže, vzchop se, jsou o dost horší věci, něž to, že kluka "omylem" odmítneš. (Znásilnění - a to neříkám to jen tak, bohužel i v dnešní době je to běžná praxe ...psychické násilí apod...) Pokud Tě miluje, dáte se dohromady, věř mi.

Jj, a co bys mu řekla? Že jsi byla zaskočená, že se ti taky líbí, a že si nevěřila tomu co říká, protože to bylo TO, cho jsi nikdy nečekala. Anebo je taky dobrá hláška z Deník Bridget Jones - to je jediná romatnika, kterou můžu od rána do večera. Řekni mu, že se ti taky líbí, že ho máš ráda, ale že má třeba moc dlouhý/krátký vlasy - a hned uteče, na druhou stranu je to milej a dobrej kluk A neboj - lepší je mu to říct teď, než toho do smrti litovat Já jsem taky řekla klukovi, že ho miluji - na zábavě - bohužel on mi pěkně řekl, že to on tak necítí - no trapas jako blázen! Ale jinak úplně v pohodě. Na dalším zábavě jsem potkala jinýho kluka, ani jsem o něm nepřemýšlela,šli jsme jen tančit, a bylo to - už jsem s ním přes 6 let! (Teda, nebylo to vždy zlatý, a krize jsou a budou, ale máme se rádi, a to nás drží

RE(2x): Odmítla jsem kluka svých snů =(
Autor: anet, datum: 09.10.13 19:54

Ahoj, moc děkuju, zkusím to nějak vyřešit .

Poslední diskuze v láska a sex