Zamilovanost ( nejak rada by se mi hodila )

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 7
Upozornění
Tato otázka je 17432 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: zamilovanost ( nejak rada by se mi hodila )
Autor: donico, datum: 24.04.14 18:06

Ahojky, nevím jestli ti pomůžu, ale můžu napsat aspoň svůj názor a zkušenost kterou mám... Já jsem velice upřímný člověk, takže narovinu: Já už bych dala od toho ruce pryč... Podle toho jak jsi to popsal tak ona si jen hlídá svoje "zadní" vrátka..Láska je prostě sázka do loterie, kde nikdo neví jestli mu vydrží anebo se rozpadne. Nechci ji nějak křivdit to ne, ale znám jednu podobnou holčinu, která to taky táhla s šéfem, a po 2 letech si našla zajčka na pobavení.. Klučina do ni byl hotový a až po roce a půl přišel na to že byla vlastně s oběma... Takže já osobně bych odjela pryč a celé to ukončila, ne nadarmo se říká sejde z očí, sejde z myslí...

Autor: anet, datum: 11.07.14 15:12

Já bych to rozhodně neukončovala, vztah je plný překážek a jednou je ten její šéf. Jestli jí fakt miluješ a ona tebe, tak ji v tom nenecháš. Ona je na tom hůř než ty protože ty si můžeš najít novou přítelkyni, ale ona tam má ještě jeho. Třeba pochopí, že život je risk a kdybychom si byli se všim jistí, tak by to byla nuda, rozejde se s ním a přijede za tebou nebo ty za ní.

Autor: rené, datum: 17.07.14 20:18

nechci ti radit,ale mám docela podobnou situaci s přítelkyni,známe se tři roky,několikrát jsme se rozešli,ale zase se vrátili k sobě a byli v tom až po uši jak píšeš,žijeme oděleně a vídáme se jen o víkendech.Snažím se dělat maximum,abych ji přesvědčil o tom,že je pro mě ta pravá a že je moje budoucnost,chci ji dodat jistotu,že to má se mnou smysl,kolikrát to zkazím tím,že se rozejdeme a to co buduju a snažím se je rázem pryč a začínám od znova.Věř svému srdci a jdi za jeho hlasem,snaž se ji dodat tu jistotu,že ty jsi ten pravý.Je to těžké a cesta není jednoduchá.

Poslední diskuze v láska a sex