Jak získat lásku a důvěru své milované spět

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 6
Upozornění
Tato otázka je 17515 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: jak získat lásku a důvěru své milované spět
Autor: jitka, datum: 22.05.14 15:51

Víš chtěla bych ti napsat,že mě můj muž taky podváděl dva roky.Jsme spolu jedenáct let a máme taky malý děti.Svýho muže pořád miluji,jenže ta bolest co mi způsobil se nedá ani popsat,ani vykřičet,prostě i kdybych chtěla nejde to.Za měsíc jsem zhubla sedm kilo,nemám chut do života...taky občas zobu neurol.Manžel chce být se mnou,prý mě miluje,je mi 33 jsem celkem pěkná,ale ted se cítím meněceně,nevěřím mu a přesto se pořád snažím abysme to překonaly.Ale stačí sebemenší blbá poznámka,film,ve kterým chlap podvádí ženu a vrací se mi to jako bumerang.Chtěla bych aby mi psal krásný sms,aby se mnou mluvil tak jako s ní,ale cítím,že mu dělá problém mi to dávat.Myslím,že jí miloval taky a jen si srovnal mým odhalením priority ve svém životě a vyšla jsem mu já.Je to běh na dlouhou trat a i když nevím jak dlouho to je od doby co to u vás prasklo,u nás jsem na to přišla 24.ledna a pořád jsem na dně a věřím,že tvá žena taky.Jen čas a tvé neustálé úsilí to možná posune dál,ale jak cítím já-pro mě můj muž zemřel a ted žiju vedle uplně cizího člověka,kterému už nikdy nemůžu věřiti když ho stále miluji.Jsem ale typ co neumí vracet a být zlej,takže se trápím,pláču a doufám v lepší časy,nemám radu pro tebe,protože jak píšeš chováš se užasně po tom všem,děláš to co bych si přála já...napiš třeba k něčemu dospějeme.

Autor: josef21, datum: 23.05.14 21:48

Ahoj Jitko,

opravdu čas je asi nejlepší doktor u mne se to pomalinku lepší , ale asi díky dětem a že jsem o 1000 % lepší člověk který fakt chci být! ale pořád ze své ženy cítím to co popisuješ Ty no prostě jsem vůl, ale každý s kým se o tom bavím my říká že to nebyla moje chyba ale nás obou ty pohárky které jsme od pána boha oba dostali prostě časem vyschli.měli jsme si je tou láskou , tolerancí a porozuměním navzájem doplňovat, já jsem člověk který má rád doteky a hezká slova, které strašně rád oplácím a když my to strašně dlouho žena nedávala a stal se s ní sněhulák a potom ty její každo měsíční premenstruační nálady, to bylo něco strašného v žádném případě mne to ale neomlouvá, mohl jsem to možná řešit jinak chtěl bych to vrátit zpátky, ale bohužel to už nejde ,teď už jen chci být lepší manžel, snad se to povede? U Tebe to taky bude lepší neboj, snad manžel není hlupák, když Ti tohle říká tak mu věřjestli to cítí jako já? tak mu to ale nepřipomínej, protože ho to určitě bolí soudím podle sebe bohužel jsem chtěl jen lásku od své ženy kterou jsem neměl věřím že to bude u Tebe i u mne lepší.Já bych zase chtěl třeba aby se ta moje chovala jako Ty snad někdy bude.-( hezký večer Pepik

Autor: jitka, datum: 26.05.14 12:09

Jako bych ted poslouchala slova svého muže,víš uvnitř věřím,že mě má rád,že možná chtěl víc než jsem mu v danou chvíli dávala a proto šel jinam.Jenže když máš malé uřvané mimino,kterému se věnuješ na 200% a nemáš ani pidisekundu času na sebe,nemáš chut ani náladu na manžela, který to bud pochopí a počká a nebo začne vyčítat.U nás přišly výčitky a tím i můj prohlubující se vztek k jeho nepochopení.Stal se z toho začarovaný kruh,já vyštavená a bez zájmu o cokoliv...moje chyba,vše jde nějak udělat,jenže to vidím až ted.On neustále uražený,vyčítavý a pak začly urážky a žárlivost-možná jsem to v něm vzbudila já,ale rozhodně jsem si to nezasloužila.Život jak na houpačce,někdy by mě láskou sežral a pak mě nenáviděl.Že v tom je milenka,mě dlouho ani nenapadlo a pak:BUM! Najednou se ti otevřou oči:to jeho hubnutí,změna chování,solárko,mobil. neustále nalepený na zad...,pak příjde bolest,protože zatím co on se někde litoval v náručí jiné,já se věnovala nám na plný úvazekěti,práce,pes...bez jakýchkoliv vlastních zájmů a koníčků,protože jsem na to jednoduše neměla čas ani energii.Dnes děti už chodí do školy,mladej fotbal,dcerka dopravka a zuš,takže při třech směnách docela hukot a i přes to jsem se snažila milovat se s ním alespon 3krát týdně.Stejně podle něj málo...vždycky jsem ho milovala a víš vždycky asi budu-i kdyby nám osud nepřál.Ted jsme začly znovu,já se snažím- on se snaží,ale už ani nevím co je doopravdy a co ne,pořád se ptám,předstírá ...nebo co vlastně myslí upřímě,má mě rád?Nebo se jen bojí změny,je neustále s ní?Neustále tisíc otázek a strach ze lži a podvodu,které střídá vztek a nenávist,potom najednou cítím obrovskou lásku k němu...nevím,někdy mám pocit,že se z toho zblázním,ale moc si přeji to ustát,tak jako to doufám ustojí i tvá žena,držím palce...

Autor: josef21, datum: 26.05.14 19:09

Máš pravdu ,ve všem ,to co popisuješ je jako přes kopírák, a myslím si, ne vím to ,že všechny situace ve vztahu prožívají lidé stejně, u mne to bylo úplně to samé, jen bez hádek a výčitek, ale stejně jsem z toho skončil na antidepresívech(některé ženy které jsou na mateřské to takhle bohužel mají, některé si to užívají , ale já jsem to štěstí bohužel neměl a tak jsem stavěl barák, chodil do dvou prací, staral se o dětí úplně stejně jako moje žena a pořád jsem nebyl dost dobrýu Tebe věřím že to bude dobré psala si o situacích, kdy Ti tu nevěru všechno připomínávčera jsem to měl zase na talíři a kvůli úplné malichernosti, vyčetla my snad i to co se nestalodoufám že to nebude dělat pořád? nebo se z toho zbláznímale jinak je to lepší, až na ten sex, ten bohužel nenípřál bych si to, ale nevím jestli by to bylo doopravdy, snad to někdy přijde?

Autor: jtka, datum: 27.05.14 11:11

Víš já jsem na duhé straně než ty,ale jedno vím jistě,přála bych si tu pozornost co dáváš své ženě a možná bych ji s láskou přijala,víš já měla svého muže kopat do prdele každý den,místo toho jsem mu do ní skoro lezla.Né,že bych neměla hrdost,ale chtěla jsem mu jeho snahu o zachování manželství nějak vracet,aby věděl,že není sám a možná i ze strachu,aby se nevrátil zase k ní a nezničil celou rodinu.Jenže dlouho mu to nevydrželo,asi cítí,že má své jisté a tak se zase stáhnul,bez polibku na uvítanou,bez doteků a pomalu už upadá i sex,pouze když se trošku opije jsem pro něj bohyně a mohl by mě láskou sežrat,ale já o to takhle nestojím a tak už raději nic nečekám a ani nedoufám,protože mě to ubližuje...víš a to mu nevěru nevyčítám,protože vím,žeto nikam nevede a v závěru to nejvíc ubližuje mě a protože jsem vždycky byla ta chápavá ,tak jsem na to vždycky doplatila,ale mám chut se na vše vys... a prostě už nebýt za idiota,kterého si on neváží.Já bych si přála,aby tvoje žena pochopila,to co jsem pochopila já:že výčitky nemají žádný smysl a časem všechno zničí,protože nikdo si nedokáže sypat máslo na hlavu věčně a sex by měl být,protože je prostě úžasný...Hodně štěstí,já už ho asi nemám...

Autor: jitka, datum: 27.05.14 11:49

Napiš mi jestli budeš chtít přímo na mail at to tunečte celý národ,třeba si vzájemě pomůžeme: renyjita@email.cz

Autor: josef21, datum: 27.05.14 11:50

To je právě asi ono nelézt do pr... řekla si to správně, má své jité, má doma hezkou ženu , rodinné zázemí a servis , nevím jak moc mu záleží na dětech a na tom co máte spolu? neznám ho ale kdyby zjistil že o to vše může přijít tak by určitě otočil, ale to by si musela vydržet, to znamená žádný sex ,žádné polibky a doteky, nesmíš se ale bát že Ti odejde k jiné, musí se to řešit v klidu bez hádek aby netrpěli děti a pak Ti bude zobat z ruky, vím to protože to ta moje tak se mnou udělala ale měla štěstí, protože já vím co chci a svou chybu jsem si sám v sobě uvědomil, myslím že to dělá dobře, stejně bych si ale taky přál aby měla Tvoji povahuJchtěl bych aby přišla a třeba mě pohladila, vrněl bych jako kotěJSmutné je že v lásce vždycky vyhrává ten kdo jí dává méněL

Poslední diskuze v láska a sex