Mám ho ignorovat?nebo dělat, že je vše ok?

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 5
Upozornění
Tato otázka je 17435 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: Mám ho ignorovat?nebo dělat, že je vše ok?
Autor: ahoj, datum: 21.05.14 19:53

ahoj jsem žena neberto podle emajlu nechci se ukazovat na veřejnosti.měla bys se zeptat jejich kamarádu ale neříkat si že si trapná musíš zjistit jak to že si stebou přestal psát a nestidět se protože to nejde mít kluky 2 a kdyžtak se sním rozejít já jsem to zažila navlastní kuži: měla jsem 1 kluka milovala jsem ho celím mím srdcem ale jela jsem k babyčce a tam jsem poznala jednoho kluka zamilovala jsem se do něho a on do mě to bylo nádherné začaly jsme spolu chodit a já jsem kněmu přilnula a nakonec jsem se sním nedokázala rozejít ale už jsem si byla jistá že ten 1 kluk ten byl proměpravý a taky si myslím žeto byl děvkař ale nevím tak jednoho krásneho dne jsme byly spolu byly jme v malém parku kde nikdo nechodí a tam jsem si mu lehla na hrut a odpočívala sním potom odešel a přišel ten samí den zamnou do toho parku já jsem tam ještě byla azačaly semi smát zato že chodím sním jednoduše řečeno odhodil mě jako suchej hadr dosto bolelo brečela jsem a brečela.ted když omě nějaký hezký kluk stojí tak ho odmítnu a jdu zasvím klukem at si pročistím hlavu a ted když to tak dělám tak nám ten vstah už drží 4 roky a milujuho celím srdcem. tak prosim zě nedělej tu samou chybu jako já protože to moc bolelo.

RE: Mám ho ignorovat?nebo dělat, že je vše ok?
Autor: anet, datum: 10.07.14 12:16

Jestli tě ignoruje, tak se vrať ke svému prvnímu klukovi. Možná jsem to blbě pochopila-nevím jistě, jestli ses v tý vesnici seznámila s tím druhým, který ti teď nepíše, ale jesli s tím prvním ještě chodíš tak se na toho 2. ignoranta vy**r. Kdyžtak mi to prosímtě vysvětli, jestli si to, jak to bylo myslím blbě.

Poslední diskuze v láska a sex