Jak zachránit vztah a získat opět její srdce?

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 5
Upozornění
Tato otázka je 17462 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: Jak zachránit vztah a získat opět její srdce?
Autor: jirifaj, datum: 17.09.14 15:08

Zkusil bych pomoc kartarek.

Dokazou se podivat do situace komplexne,ukazat,kde clovek dela chyby,jak je napravit a znovu svou lasku privolat.

Mam zkusenost s dvema kartarkama

Obe jsem nasla na inzerci seznam.cz - Bazar - vyklad karet.

A protoze jsem dosti ostychavec,vyuzil jsem behem jednoho roku dve nabidky tarot vykladu pres email.

Moc jsem si od toho nesliboval,vzhledem ke vsem tem televiznim masazim,co se na nas vali.Ale zrejme email vyklady se celkem dosti ujaly,nebot muj vysledny dojem na tento zpusob komunikace mezi kartarkou a klientem je,ze se stoprocentne zameri a venuje jen tomu konkretnimu cloveku,a pracuje pouze s nim a s jeho problemy. A po obdrzeni emaloveho vykladu na dve stranky,s timto clovekem - nadale komunikuje,jsou-li nejake nejasnosti.

Na techto emailovych vykladech mi prijde dosti dulezite to,ze kdyz pujdu na vyklad nekde osobne,< nevim,jak to mas ty >,ale ja - z rozruseni a napeti,si stezi zapamatuju jen nekolik vet.Kdezto email si muzu stale procitat,kontrolovat jak vse vychazi,ci nikoliv. Nechci nijak vychvalovat,kazdy mame jine predstavy,ale tato zkusenost s damami Faith Mystery a Tiffany Talbot byla pro me naprosto originalni. Profi zpracovany vyklad,na zaklade me fotografie,uvedeneho data narozeni,a take data vsech mych blizkych,na nejz se ptam.Byla to neuveritelna zkusenost a cena toho vseho je uplne lidova.Me osobne tato forma vyhovuje vic,nezli osobni kontakt.Navic muj pocit byl,ze jsem pro tyto damy tim nejdulezitejsim stredobodem,kteremu je nutno venovat celou svou mysl.Rika se,ze zkusit se ma vsechno,tak treba je to i tva cesta.

RE: Jak zachránit vztah a získat opět její srdce?
Autor: petra, datum: 20.01.15 10:12

Když jsme měli s partnerem krizi, zkoušela jsem všechno jak vztah zachránit.

Byla jsem u kartářky, nehádala se s partnerem, vždy mu navařila, vyprala, vyžehlila, uklidila,... a stejně jsme si byli cizí..S kamarádkami jsem to probírala... ty mi říkaly,, ať od něj odejdu...ale já nechtěla..

Až jednou jsem se dozvěděla o Fénixu v Charitě v Opavě. Zajít tam a mluvit o našem vztahu s cizím člověkem pro mě byla nejdříve hrozná představa, ale nakonec, paní byla velmi vstřícná, sympatická a vdůsledku mi pomohla ze všech lidí nejvíce. Neřekla mi sice jak se mám rozhodnout, ale postupně mě navedla na tu správnou cestu.

Dnes jsme s manželem opět šťastní a vždy když mám nějaký problém, tak jenom napíšu email paní do Charity, která se mnou rozebere situaci a mám opět po problémech...

Jsem ji velmi vděčná.. už teď ji považuji jako svou nejlepší kamarádku/ takovou vrbu

Poslední diskuze v láska a sex