Jak ho získat zpět přes fb

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 6
Upozornění
Tato otázka je 17515 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: jak ho získat zpět přes fb
Autor: anet, datum: 09.07.14 17:26

Ví on, že ho ještě chceš?

doplněno 09.07.14 17:27:

A co jsi mu řekla, když ses s ním rozešla?

RE(2x): jak ho získat zpět přes fb
Autor: anklove, datum: 03.09.14 01:40

Dear

When i first saw you i already knew there was something inside of u something i thought i will never find.. Love..allow me to introduce my self am Miss Ania Johi ..Am new on here and am single and looking for something serious if you find me interesting you can write me back.

anitasnnn@hotmail.com

Autor: jak žít®, datum: 09.07.14 19:39

Nevím přesně kvůli čemu jste se rozešli ( to by jsi mi musela napsat) Ale taky se mi tohle stalo rozešli jsme se kvuli tomu ze me videl venku s jinym klukem ...snažila jsem se mu vysvetli,ale vysvetleni nevylo proste jsem ho podvedla - rozešli jsme se a já jsem si zacala drasat svedomi -sakra co jsem to provedla vzdyt ja ho miluju- Tak jsem mu porad psala sms a pak jsem se prestala snazit ... PO tydnu jsem mu napsala znova že bych se snim potrebovala o necem poradit (byla to takova mala finta) že je to čiste kamardsky... Druhy den mi odepsal že jestli se to netyka nas dvou že se klidne sejdem. za sedm dni jsme se sesli a ja jsem se ho zeptala na nejakou kravinu ... A pak jsem se mu zacala hrozne omlouvat a prosila ho o odpusteni (pripadalo mi to jako by me jednim uchem slysel a druhym moje slova vypoustel ven) POrad jsem na mluvila a pak mi konecne odpovedel ¨: rekl ze mu musim dat trochu casu a pak sme se zacali casteji znovu stykat a ted jsme spolu 5 let a premyyslime o svatbe ...Ted je mi 25 a ten cas ktery nas na nejaky cas rozdelil rada vzpominam (jestli se divis proc... protože diky tomu si ted vic vazime jeden druhyho a mame se vic radi ) Doufám že jsem ti trochu poradila

Autor: moncicak, datum: 12.07.14 18:03

diky ale už na něj kašlu nešlo mu ani visvětlit že mě to hrozně mrzí.

Zato se mi líbí jiný bejvalí ( vím že to přeháním ) ten se rozešel se mnou a je to už rok ale teď před vysvědčením sem se s nim po dlouhé době začala bavit při kreslení ( jeho kamarád je debi* a nesnáší mě tak i on mě nesnášel) máme stejný zajem ale stejně netuším jak se ho zeptat na šanci.Dnseka mi poslal chatem obrázek který kreslí na pc. Jsou tam kluk a holka který se líbají myslíte že myslí na to samé ( že by se mnou chodil )? :o

Autor: jak žít®, datum: 26.08.14 17:45

Promiň že tak pozdě ...To opravdu netuším ale kdybych byla na tvem míste tak doufam v to že mysli me a jeho...

Vis mam otazku ..jestli by jsi dala svuj fb mohli bychom si psat časteji ..protoze jsem prisla na to ze toho mame ohledne kluku dost spolecneho mohli bychom si navzajem radit :p

Ps: nic neprehanis ..jsi proste normalni holka.

RE(3x): jak ho získat zpět přes fb
Autor: moncicak, datum: 26.08.14 22:20

Moje fb- Monika Hnátová

Napis mí sem prosím tvůj díky

RE(4x): jak ho získat zpět přes fb
Autor: ania, datum: 03.09.14 01:40

Dear

When i first saw you i already knew there was something inside of u something i thought i will never find.. Love..allow me to introduce my self am Miss Ania Johi ..Am new on here and am single and looking for something serious if you find me interesting you can write me back.

anitasnnn@hotmail.com

Autor: moncicak, datum: 12.07.14 18:04

Předem díky

Autor: moncicak, datum: 13.07.14 21:46

Já sem totálně zoufalá :'( :'(

Poslední diskuze v láska a sex