Jak ho primět, aby se vrátil/má cenu čekat?

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 6
Upozornění
Tato otázka je 17515 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: jak ho primět, aby se vrátil/má cenu čekat?
Autor: rené, datum: 17.07.14 20:07

Ahoj,velmi rozumím tomu co píšeš,mám přítelkyni která je o 9 let starší než já.Taky jsem si myslel,že je vše ideální,taky jsme spolu o víkendech,známe se tři roky.Mě,ale víkendové schůzky zraňují a potřebuji více.Partnerku na život ne na víkend.Pokud mohu k tvému příspěvku,nerad bych ti kazil naději,ale pokud tě takhle vymazává ze života a znáte se měsíc,tak mi to přijde,že to nikdy nemyslel vážně,asi by jsi měla zapomenout,nekontaktovat ho,pokud tě miluje a budeš mu chybět ozve se sám,pak ti dokáže,že tě má rád.Taky miluji přítelkyni tak jako nikoho jiného ve svém životě,vím jak láska dokáže bolet a bolest je to strašná.

RE(2x): jak ho primět, aby se vrátil/má cenu čekat?
Autor: jadeee, datum: 18.07.14 00:00

byli jsme spolu skoro rok...je to o to horsi, ze pro me to byla takovy ta prvni velka laska, postupem casu jsem zapomnela, ze je o tolik mladsi, sla jsem do toho pak uz bezhlave...kamaradi i rodina ho meli moc radi...

vikendovy vztah je sam o sobe tezky, on navic chtel stihnout i ty kamarady a takhle to dopadlo...davam si vinu, v podstate jsem po nem chtela, aby se kamaradu vzdal a byl jen se mnou...tlacila jsem na nej, vyhrozovala mu rozchodem, kdyz prisel pozde nebo vubec...

kontaktovat ho uz nebudu, i takhle jsem se ponizila dost...potkali jsme se minuly vikend v baru, oba moc opili, vyspali jsme se spolu...ale nic to neznamenalo, vim to, v podstate ode me utekl, vycital si to...pry ho strasne moc pritahuju, jsem krasna, blabla...ale nemiluje me, to mi napsal...uz ta tam neni :/ ja na nej myslim porad, ksakru, jak dlouho to bude jeste trvat?

kolik ti je?

Poslední diskuze v láska a sex