Laska k ucitelce- je opetovana?

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 7
Upozornění
Tato otázka je 17490 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

 
RE: Laska k ucitelce- je opetovana?
Autor: ghost, datum: 03.07.15 23:43

pokud to dobře chápu, tk ty jsi ženského pohlaví a ta učitelka je tky ženského pohlaví?

protože pokud ano tk opravdu nevím co na to říct

 
RE(2x): Laska k ucitelce- je opetovana?
Autor: 1jdcqnseb, datum: 17.02.16 22:45

Ahoj. Jedeme s mou slečnou v sobotu re1no ze Strakonic ( Pedsek, Te1bor, Pelhřimov a Brno ). Me1me dvě volne1 medsta. Re1di někoho svmeeze. Zpět se vracedme po fine1le. 773 178 394. Zdar a sedlu.

 
RE: Laska k ucitelce- je opetovana?
Autor: andul, datum: 18.11.15 20:45

Jiste, vyznej ji city, ja cekala pul roku az skonci zakladka. Ale Niki, otevrene si promluvte. Ja prozila podobnou situaci a pak mi jen rekla, ze jsem ji pripominala kamaradku...Bylo to od ni velice nezodpovedne a ted jen mavne rukou a ja vypadam jak zoufala lesba...nemam sebevedomi a duse jakoby nekam odesla, ver, budes ji milovat po cely zivot, ale nejspis si jen delas domnenky o to vic pak boli pravda.Jinak jsi v poradku, tohle zaziva kdejaka nevinna holka.Drzim palce!

 
RE: Laska k ucitelce- je opetovana?
Autor: panacottaseslehackou, datum: 03.02.16 21:09

Nerikej nic.g jen husa se takto chova, podle me si neco vymejslis, nestudovala 6 let magistru, aby flirtovala s 15 tiletou holkou
Najdi si kluka, at neztracis cas, ukaz, ze se jen tak nedas!

 
RE: Laska k ucitelce- je opetovana?
Autor: prumyslovka, datum: 16.08.16 00:10

Ahoj. Odpověď na tvůj příběh. Podle toho, co jsi napsala je realna šance, ze je do tebe pani učitelka zamilovana, a jen ceka na tvůj první. Přeci jenom jsi jeji studentka. Zkus se ji třeba letmo dotknout a uvidíš jak se bude chovat, zda ji to bude příjemné ci nikoliv. Pokud u vas probíhají dlouhé pohledy, když kolem sebe procházíte, pozorne se dívej, jak se pani učitelka chova. Zda ji je to příjemné. Ale podle toho, jak jsi psala, vždycky zčervenáte, takže ji to nepříjemné asi není. Co se tyka tvého vyznani, bylo by dobre mit neutrální pudu, pozvi ji třeba na kafé nebo na večeři, a tam ji to rekni. Pani učitelka je mlada, a pokud není lesba, tak tvé vyznáni urcite pochopí. Bylo by take dobre zjistit zda ma nějakého přítele. Mrkni na facebook, tam se to třeba dovis. Nebo se dívej jestli s někým nechodí do školy. Nebo ji někdo nedoprovází domu. Přeci jenom jsi jeji studentka a zaplést s tebou by bylo trosku riskantní ale ne nemozne. A pokud by se to provalilo, tak ji by cekal vyhazov ze školy a tebe hodne nepříjemností ze strany učitelů. Jinak přeji hodne uspechu s pani učitelkou a pamatuj ze ucitele sociálních ved mají vzdy smysl pro dobrodružství. Nez pani učitelky matematiky a fyziky.

 
RE: Laska k ucitelce- je opetovana?
Autor: prumyslovka, datum: 16.08.16 00:12

Ahoj. Odpověď na tvůj příběh. Podle toho, co jsi napsala je realna šance, ze je do tebe pani učitelka zamilovana, a jen ceka na tvůj první krok. Přeci jenom jsi jeji studentka. Zkus se ji třeba letmo dotknout a uvidíš jak se bude chovat, zda ji to bude příjemné ci nikoliv. Pokud u vas probíhají dlouhé pohledy, když kolem sebe procházíte, pozorne se dívej, jak se pani učitelka chova. Zda ji je to příjemné. Ale podle toho, jak jsi psala, vždycky zčervenáte, takže ji to nepříjemné asi není. Co se tyka tvého vyznani, bylo by dobre mit neutrální pudu, pozvi ji třeba na kafé nebo na večeři, a tam ji to rekni. Pani učitelka je mlada, a pokud není lesba, tak tvé vyznáni urcite pochopí. Bylo by take dobre zjistit zda ma nějakého přítele. Mrkni na facebook, tam se to třeba dovis. Nebo se dívej jestli s někým nechodí do školy. Nebo ji někdo nedoprovází domu. Přeci jenom jsi jeji studentka a zaplést s tebou by bylo trosku riskantní ale ne nemozne. A pokud by se to provalilo, tak ji by cekal vyhazov ze školy a tebe hodne nepříjemností ze strany učitelů. Jinak přeji hodne uspechu s pani učitelkou a pamatuj ze ucitele sociálních ved mají vzdy smysl pro dobrodružství. Nez pani učitelky matematiky a fyziky.

 
RE: Laska k ucitelce- je opetovana?
Autor: prachhvezd, datum: 01.10.16 01:35

Jak to dooadlo,kdo vi?Poslední diskuze v láska a sex