Po sedmi letech si našla jiného. Chci ji zpět

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 7
Upozornění
Tato otázka je 17492 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: Po sedmi letech si našla jiného. Chci ji zpět
Autor: pavel, datum: 13.09.15 21:58

zdravím radu nemám ani neznám,ale věřte že se mi dnes stalo to saamé přes kopírák opravdu to samé jediné že vím jak vám je a nepřeji nic jiného aby to skončilo tak jak si přejete,já akorát zůstal s dětmi sám a víc asi momentálněčlověk nezmůže,abych se přiznal po přečtení vašeho příspěvku je mi malilinko lépe protože nejsem fakt sam kdo to prožívá

RE(2x): Po sedmi letech si našla jiného. Chci ji zpět
Autor: meda, datum: 14.09.15 20:23

Dobrý den Pavle...

Já vlastně ani radu nehledám, spíše jsem měl potřebu se svěřit, pač nemám v okolí moc lidí, kterým důvěřuji. Navíc Bývalá přítelkyně je jinak úžasný člověk a já si řekl, že to nebudu nikam troubit a špinit její jméno... Vím, že se trápila a ON je z doslechu dobrý manipulátor, takže ji má jak na dlani... Je mi líto, že si prožíváte to samé a navíc to máte ještě mnohem čerstvější. Do toho máte děti Sám nedokážu radit, snad jen tomu dát čas a nikam nic netlačit, protože to může být ještě daleko horší... VY máte se ženou závazky v podobě dětí, tak snad žena pochopí, že takto se problémy neřeší. Určitě se jí bude časem stýskat... Já mám největší obavy, že moje bývalá přítelkyně má teď nasazené růžové brýle. Jenže ho vidí jen tak, jak ho vidět chce, ale on se časem ukáže v pravém světle a euforie zmizí... Alespoň tak se snažím trochu sebe uklidnit... Ač doufám v dobrý konec, tak se raději smiřuji s tím horším koncem ... Přeji Vám hodně štěstí a pevné nervy. Já je neměl a zhubl jsem 12kg... Věřme, že se vše v dobré obrátí

Poslední diskuze v láska a sex