Snubní prsten

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 5
Upozornění
Tato otázka je 17429 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: Snubní prsten
Autor: neonka, datum: 23.10.15 14:18

Mě by se třeba líbilo bíle zlato, ale myslím, že i ta ocela bude kvalitní

Snubní prsten a svatba za rohem
Autor: sandra1, datum: 07.03.17 12:08

Ahojky, no já mám svatbu v květnu a už se to blíží rychlostí větru a já zatím nic moc neřeším..asi budu mít všechno na poslední chvíli..ale koukala jsem že oznámení které jsme si vybraly zhotový do týdne..takže super. Nějakou výzdobu stolu už jsem si objednala..pavučinku organzu, vypadá jemně a působí elegantně na stole..chci smetanovou výzdobu..takže nic přeplácaného ani moc svítícího, myslím, že v jednoduchosti je krása. Jinak prsteny pořešíme teď o víkendu, přítel prsten nebude nosit, vadí mu jakékoli šperky ani hodinky nemá..takže říkal že chce jen nějaký leštěný ocelový prsten,abychom neutráceli za to co mu bude ležet v krabičce. Za to já si vyberu prsten i dražší, co ušetříme na jeho prstenu, to mohu dát do svého ale zase tak moc utrácet nechci. Na svatebním veletrhu jsem si vyhlídla prstýnek celkem jednoduchý bílé leštěné zlato s proužkem vprostřed od Rýdla. Cena je přijatelná nijak závratně vysoká ale vím,že to bude kvalita, mám známé co mají šperky od Rýdla a jsou s nimi moc spokojené. Koukala jsem taky na šaty, ale svoje už mám doma..a jsou nádherné, sice nejsou uplně nové, ale koupila jsem je od paní co se v nich vdávala a vypadali zcela excelentně za tu cenu paráda i se spodnicí..to byl teda kup. Takže všechno mám celkem zajištěno..dort mi udělá spolužačka a zákusky objednáme u nás v cukrárně. Říkala jsem si že se nebudu stresovat, ale jak se to blíží tak už na sobě cítím stres..zvlášť když je pár šťouralů co dávají rady..jak by to mělo a nemělo být..ale hlavní je si to udělat podle sebe..na tradice my se moc nedíváme..dneska si myslím,že už se to nedrží.

Snubní prsteny
Autor: marta3, datum: 14.03.17 22:46

ahojky holky, koukám na recenze a diskuze o prstenech a tak..co je dneska moderní a není.. No a myslím,že je na každém jaké prsteny is vyberou. Ale asi bych taky ocelový nechtěla, moc se mi nelíbí jako snubní. Kamarádka ocelové mají, ale měnit si je nebudou, prý se jim líbí. Hodně recenzí je na prsteny pana Rýdla a tak jsme si s přítelem říkaly, že se k němu do prodejny podíváme,ale jen pro mě.. koukala jsem že je v Brně u Dornychu. Přítel chce jen obyčejný prstýnek, možná ani nebude zlatý, ještě se rozhodujeme jestli mu nepořídit přece jen leštěnou ocel, vůbec ho nosit nebude, vadí mu cokoli, co má na ruce, prstě nebo krku..tak se ještě musíme rozhodnout. Jinak rytinu bych chtěla určitě. Jak vybereme hodím sem na zkouknutí, ale od Rýdla budu mít asi jen já..jestli je prodávají samostatně teda

Autor: luckafuk®, datum: 09.02.16 23:11

Stříbrné snubáky bych určitě nebrala, stříbro je měkké a černá. Ocel je asi fajn, ale pro mne studená a těžká. Dělají se i titanové, ale na snubáky dej radši bílé zlato a diamanty, to rozhodně neomrzí ani za x let

RE(2x): Snubní prsten
Autor: sofie1, datum: 27.10.16 13:32

jj máš pravdu naprosto s tebou souhlasím...ocel je zrádná,při zranění se nedá jen tak cvaknout..je tvrdá moc a stříbro zajde rychle. nejlepší je zlato, i my si ho vybraly

Autor: peta, datum: 18.02.16 10:04

No mě osobně se chirurgická ocel nelíbí, takže tu bych určitě nevybírala. Stříbro je zase hodně měkké a lehce se poškrábe, takže to bych taky nebrala. Takže bych doporučovala zlato, palladium nebo platinu. My jsme si s manželem vybrali i díky ceně prstýnky z bílého zlata a máme je od Rýdla. Má v Brně prodejnu a už na eshopu jsem měla vyhlédnuté nějaké modely, které si líbili i manželovi, takže jsme tam zašli jednou osobně, strávili tam asi dvě hodiny a nakonec jsme vybrali

Autor: leontyna, datum: 28.07.16 09:35

Ahojda, taky mám vyhlídnuté nějaké prsteny na prsteny.cz (je to ten pan Rýdl) Mohu se tě zeptat, jak dlouho si na prsteny čekala? Byli jsme i ve zlatnictví a cenově to vychází přes internet lépe... (jen jsme si nechali změřit prsty-abychom věděli jakou velikost objednat) Mám trochu strach, že když objednám, tak až přijdou, že nebudou tak super na ruce vypadat Díky za rady Lea

RE(3x): Snubní prsten
Autor: sofie1, datum: 27.10.16 13:21

ahoj Leo, no my si na prsteny.cz snubní prstýnky bjednávali a dodání bylo cca 3týdny, taky záleži na materiálu prstenu..ale pokud spěcháte lze využít i jejich expresní rychlou výrobu,ovšem to my jsme nepotřebovali,takže ti neřeknu..,ale pokud zavoláš do prodejny určo ti řeknou co a jak. Co se týče lesk nebo mat, my jsme zvolili lesk ,prý je méně vidět opotřebení než na matném povrchu a máme i doživotní servis úpravy povrchu prstenu zdarma,takže super, jsem ráda, tak neboj určo tě eshop nezklame a na prstě budou vypadat super

Autor: marketa, datum: 29.06.16 15:51

Dobrý den, jaké prsteny jste tedy vybrala? Můj přítel mě také požádal o ruku (konečně) - koupil ho u Rýdla, ten zásnubní, jen teď přemýšlíme, kde a hlavně jaké koupit?

Autor: hanulee, datum: 23.07.16 13:06

Každý ten šperk podle mě trošku časem zajde, ale není to žádná hrůza, že by se vyloženě zlato špinilo to se mi nezdá Navíc si vždycky můžeš prstýnky nechat ve zlatnictví nechat naleštit a vyčistit (některé prodejny to poskytují dokonce zdarma když si prstýnek zakoupíš u nich, my brali z Bisaku a ti to tak mají, že každé dva roky tam prstýnky můžeme zanést a po vyzvednutí budou zase jako nové ). Stříbro bych nebrala vůbec, možná subjektivně, ale myslím že zlato vydrží více.. A co se týká chirurgické oceli tak to je zase věc vkusu

Autor: janule, datum: 28.12.16 14:20

Taky si myslím že zlato se nijak moc nešpiní, ale časem prostě trošku zajde.. my jsme je do Bisaku dávali po 4 letech vyčistit a naleštit a jsou fakt jako nové...i když je to zadarmo v rámci doživotního servisu, tak to taky není dobré čistit častěji...slyšela jsem že se tam trošku ta vrstva obrušuje což taky není moc dobrý.

Autor: ivana, datum: 03.08.16 10:14

Vím, že už je diskuze stará, ale kdyby zde zabloudil někdo řešící podobnou otázku, tak přidám svoje zkušenosti. Za mě snubáky z chirurgické oceli určitě ne. Vlastně jsem postupem času byla nucena všechny své šperky z chirurgické oceli sundat, protože jakoby zčernaly (oni nebarví, ale z krásné stříbrné barvy se stane tmavě šedá), takže snubáky z oceli si myslím, že nevydrží celý život. My máme snubáky od Rýdla z bílého zlata v kombinaci s růžovým zlatem a nemám pocit, že by se nějak špinily, ale zatím je nemáme moc dlouho, ale mám třeba od rodičů prstýnek z bílého zlata, který mám už 6 let a vedle toho snubáku vypadá úplně stejně, takže za mě určitě zlato. Myslím si, že kdyby chirurgická ocel skutečně měla takové vlastnosti jako bílé zlato, tak lidi zbytečně nebudou vyhazovat peníze za dražší šperky, takže to dává i smysl

Autor: majka, datum: 14.11.16 11:58

Ahojte holky, když si tak čtu co píšete, zda ocel nebo zlato ba dokonce stříbro jako snubní prsteny..já měla v tomhle jasno, díky příhodě která se mi stala, vím že ocel je velice zrádná. Před rokem se mi stal úraz na ruce, prst mi natekl tak rychle,že jsem unestihla sundat prsten, v nemocnici se mi ho pokoušeli štípáky na chirurgii cvaknout,ale prsten byl tlustý a prst nateklý,bolavý, takže jim to nešlo, museli volat hasiče..až hasiči si s tím poradili, naběhli na mě tři chlapy a prsten pilovaly speciálními pilníky a nakocec štíply svými kleštěmi..to bylo teda vzrůšo. Od té doby jsem vyléčená z ocelových prstenů a my si s přítelem připlatili a koupili prsteny u p.Rýdla z bílého zlata s ritinou našeho svatebního dne a jsme s nimi moc spokojeni. Takže zvažte zda si raději nenašetřit, ocel je tvrdá a tmavne a já si myslím,že snubák, který nosíš celý život se má stále lesknout a připomínat váš nej den..to je můj názor.

Autor: linda®, datum: 03.11.16 14:30

Dobrý dn, my jsme objednali stříbrné snubní prsteny od p.Rýdla. Mají záruku pět let, doba dodání 3 týdny (dodací dobu dodrželi) a jsou ochotni poradit. Mohli jsme si nechat udělat prstýnky ze svého stříbra a dolů nám taky nechali vyrýt o co jsme požádali. Cena si myslím, že je v pohodě. Máme je už dva roky a žádný problém s nimi nemáme. Stále vypadají jako nové a to je nosíme každý den i v práci. Za mě říkám spokojenost

Autor: lenka, datum: 28.11.16 13:48

Zdravím holky, jaké snubní prstýnky?...no já měla jasno, samozřejmě, že nejkvalitnější je zlato. Chirurgická ocel ztmavne a není pak pěkná a stříbro je měkké a lehce se poškrábe. My si vybrali prstýnky od p Rýdla, má krásný kousky a cena je přiměřená. Máme vevnitř ritinu datumu se jménem. Jsou krásné, můj prsten má malinký briliant a přítel má hladký. K tomu doživotní servis zdarma, to je super ne? Doporučuji

Autor: anicka, datum: 15.12.16 13:10

Ahojky holky, no my měli samozřejmě z bílého zlata prsteny.. Jelikož mi přítel můj zásnubní koupil u pana Rýdla i naše cesta pro snubáky vedla k němu. Má opravdu krásný výběr, ceny nejsou tak děsivé, takže jsme si vybrali. já mám prsten se třemi kamínky, zvolila jsem brilianty, prý jsou stále lesklé, manžel má jen klasický bez kamínku. Stříbro určitě nedoporučuji, je měkké a brzy se poškrábe..Kamarádka právě volili stříbro ,protože neměli moc peněz a říkala,že to byla chyba..že do roka prsten zašel a byl poškráaný i po leštění to není ono. Takže prsten ,který si pořizujete s tím,že ho máte na celý život stojí za příplatu..Raději si pořiďte kvalitu za rozumnou cenu, než být pak zklamaná. My jsme vybrali skvěle, takže prsteny slouží

Autor: simikovka, datum: 20.12.16 10:59

Upřímně my jsme si pořídili chirurgickou ocel a celkem toho litujeme. Osobně jsem si již vyhlídla prsteny nové. S manželem jsme se totiž tenkrát domluvili, že ty z chirurgické oceli máme jen na chvíli, než si ušetříme na pořádné. Nakonec jsme se domluvili, že si pořídíme k desátému výročí nové. Vybrali jsme tyto https://www.bisaku.cz/snubni-prsten-model-c-4690, ještě máme dva roky na to, abychom na ně ušetřili. Ale manžel měl údajně nějaký mimořádný výdaj tak nevím, třeba je koupil, aby za dva roky byli k dostání.

Autor: sandra, datum: 13.01.17 12:30

Ahojky je to sice rok stará otázka,ale pro ostatní dobrá rada. Prsteny z oceli asi vydrží celý život, ale jako snubní si myslím nejsou moc vhodné. Doma mám spoustu šperků z chirurgické oceli a všechyn svým způsobem..ztmavly..proto jsem je přestala nosit nelíbí se mi už..takže si nedovedu představit ho mít jako snubní. Někomu to možná nevadí,ale mě teda jo, zvlášť když zásnubní mám ze zlata bílého..vedle sebe nebo někdo je nnosí na jednm prstu..to by bylo jako pěst na oko. Doporučuji raději zlato nebo platinu a nebo už jsem i viděla prsteny z palladia, tyhle nabízí na prsteny.cz, pan Rýdl má opravdu pěkné kousky,tady jsme nakupovali my snubní prsteny..a nemáme s nimi problém..doživotní servis zdarma..takže si ho můžu jednou za rok nechat přeleštit,což je super. Kamoška mají zase prsteny ze stříbra, neměli moc peněz a nechtěla mít drahé prsteny,ale myslím,že taky neudělali dobře, prsteny má zašlé a jsou na nich vidět škrábance..stříbro je prostě měkké..Tak si raději poořádně rozmyslete jaký zvolíte materiál.

Autor: fialka, datum: 20.01.17 14:09

Určitě ne ze stříbra a ocel bych asi taky přehodnotila. já mám doma taky ocelové šperky, dřív to hodně frčelo, ale docela mi ztmavly a já je uplně přestala nosit..ocel jak tu jedna z vás píše je i těžká. asi bych určitě volila zlato, už jen pro jeho výborné vlastnosti. My měli prsteny ze zlata, rozhodli jsme se z bílého. Jemné a lesklé, uprostřed matný proužek. Vypadají krásně, koupili jsme na prsteny.cz a do teď s nimi nebyl problém. jednou za rok chodím na přeleštění a jsou jako nové. na těžkou a špinavou práci si ho sundávám..,ale přítel ho nosí pořád, nesundal ho ještě z prstu a nemá ho zničený ani poškrabaný, je fakt, že nedělá namáhavou práci..je obchoďák, ale i tak, zboží je fakt kvalipní, doporučuji pana Rýdla ráda dál

Autor: evelin, datum: 14.02.17 12:41

Ahojky Kalimerko, když jsem se já vdávala, neměli jsme s přítelem zrovna peněz na rozdávání a tak jsme také chtěli šetřit a ušetřili jsme na nepravémmístě..koupili jsme na doporučení od známé také prsteny z chirurgické oceli..,ale teď vím že to byla špatná volba! Prsteny sice byli krásné, ale né dlouho za 2 roky jsempozorovala,že nepatrně tmavnou a už nejsou takové jako na fotkách ze svatby. Kamínky byly stejné vydrželi vpohodě,ale barva oceli se mi víc začala nelíbit. Nosím prsteny ze stříbra na stejné ruce,ale rozdíl si dovedeš představit,jak to po letech vypadalo..vůbec se to k sobě nehodilo..jiná barva materiálu..vypadaly jako zašlé. Takže asi za další rok jsem apellovala na manžela,abychom si nechali udělat snubáky stejné ale z bílého zlata. On se rozhodl že svůj nechce,tento z oceli stejnmě kůli práci nenosí a byl by zase jen v krabičce, takže jsem si prsten koupila jen já. Kamarád nám dal díky velké koupi ve zlatnictví Rýdl kupon slevový co dostal..a já si šla vybrat. Mají nádherné prsteny a kdybych se znovu vdávala tak se už rozhodně rozhodnu jinak a na prstenech nebudu šetřit..Ale chápu někomu se třeba ocel líbí,ale já mám takovou zkušenost a už bych ho nechtěla.

Poslední diskuze v ostatní