Jak shubnou abych se mu líbila

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 7
Upozornění
Tato otázka je 17495 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: Jak shubnou abych se mu líbila
Autor: luckafuk®, datum: 16.02.17 15:12

Zacni sportovat a uprav jidelak a to pujde.Uvidis,ze se pak zacne po tobe otacet.

Autor: elli®, datum: 16.02.17 15:45

Sport mě nebaví a nesnáším zdravé jídlo.Táta mi slíbíl,že mi zaplatí nakou dietu abych se nemusela hejbat a krásně hubla.Jestli taková teda existuje.

Autor: luckafuk®, datum: 16.02.17 15:49

Mama drzela dietu www.prodietix.cz a hodne shubla.Nevim sice kolik to stalo,ale byla moc spokojena.Hubla a nemusela se hejbat.

Autor: elli®, datum: 16.02.17 15:51

Jé tak to by se mi líbilo.Hubnout a nic nedělat.Hned se na to s tátou mrkneme.Díky za tip.

Autor: terix, datum: 18.09.17 07:27

Ahoj, pokud chceš zhubnout a udržet si štíhlou postavu, chce to zmenit všechno, protože i sebelepčí dietu nevydržíš držet dlouhodobě,. Proto je lepší najet na "zdravý život. styl"... Což opravdu není jen to, že jíš zeleninu... Já jím třeba nšecko, miluju sladké, bez toho bych se prostě neobešla. Jde o to jíst méně víckrát denně, večer jíst hlacně bílkoviny a sacharidy jíst raději dopoledne, aby je tělo stihlo strávit. Hodně pít a taky se hýbat. Já dodžuji tyto zásady + ještě něco navíc a jde to! držím si svoji váhu a cítím se dobře. I pleť se mi spravila...

Autor: marci, datum: 22.09.17 08:34

Zásady bílkovin večer a sacharidů dopoledne dodržuji, teda snažím se, ale výsledky se pořád moc nedostavují. A jaký máte pohyb? Chodíte někam cvičit, nebo cvičíte doma?

Autor: elli®, datum: 27.09.17 08:16

OdpovědětJá zase naopak zhubla, tak, že jsem vůbec neřešila svoji postavu, prostě jsem si řekla, že jsem taková, jaká jsem a mám se ráda... neřešila jsem jídlo a pohyb, když se mi chtělo spát, šla jsem spát, když jsem měla moc energie, la jsem cvičit. když jsem měla v deset chuť na zmrzlinu, ano, dfala jsem si zmrzlinu. Prostě to neřeším! Je teda pravda, že chodím cvičit a ráda se hýbu, ale to jsem dělala vždycky... A od té doby co neřeším, kolik jsem čeho snědla, je mi dobře. Cítím se dobře a nějak tak jsem za rok přišla o 6 kg... Není to moc, nejsem úplně štíhlá, ale ani tlustá, jsem normálníá holka, co má ráda sebe, ne číslo na váze

Autor: terix, datum: 27.09.17 08:44

Čau, chodím cvičit do www.zone4you, kde mi právě poradili i s jídlem. - moje postava je úplně k nepoznání, co tam chodím... Tak můžeš vyzkoušet

Poslední diskuze v láska a sex