Jak mám uspokojit svého přítele?

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 7
Upozornění
Tato otázka je 17490 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: Jak mám uspokojit svého přítele?
Autor: vercica, datum: 20.02.06 17:12

Ahojky,

mam takovy pocit, ze se k sexu stavis trochu spatne. Sex je o tom, aby bavil nejenom jeho ale i tebe. Neni to o premysleni ci neco jako psat nejakou pisemku a neudelat v ni chybu ci proste jen uspet. Musis mit na to chut, musi te to pritahovat, chtit to. neco jako zdrava zavislost.

urcite pri milovani myslis, na to, jestli se ti to podari, jestli se mu to libi, co mas ted udelat, ...... atd. ale o tom to neni, svuj mozecek nicis temito vecmi a on se pote nedokaze soustredit na to, na co ma. ty se musis soustredit na jeho dotyky, jestli se ti libi jeho dotyky, polibky, jestli te to vzrusuje, jak citis teplo jeho tela na svem, .... chtit dostavat, to co se ti libi a zaroven davat to co se jemu libi.

A za dalsi, jak jsi uz v prvni vete napsala ...uspokojit sveho idola... promin, ale to jsou slova mladete. Nevim kolik je ti let, ale typuji ze jsi jeste mlada.

dalsi dulezitou veci ohledne sexu je abyste si padli do oka, aby mezi vami bylo neco co vas pritahuje, nejake to pouto. Je to stejne jako klic a zamek. Do zamku se muze vejit dost klicu, nekdy i tak trochu silou, ale jen jeden zamek otevre.

jestli chces vedet vice, poradit, tak mi napis na mail.

RE(2x): Jak mám uspokojit svého přítele?
Autor: muz, datum: 22.02.06 13:05

sex bud je nebo neni, pokud Te to nebavi, nedelej to, nebo se Ti to zhnusi (krome toho se Ti zhnusi on)

RE: Jak mám uspokojit svého přítele?
Autor: ježíš, datum: 27.02.06 09:48

Ahojky,

tendle problém sem měl taky,ale v opačném případě!Pak jsem ale přišel na to,že není nutné uspokojit se tím aby oba docílili orgazmu,ale aby se to oboum líbilo!Prostě se nesmíš zužovat myšlenkama co děláš špatně,ale myslet na to co se ti líbí a dát to najevo aby vtom pokračoval!!!Protože jako ty poznáváš jeho tělo,tak on poznává tvoje a je potřeba dát aby si mu pomohla objasnit co se ti líbí a co né,samozřejmě je potřeba si všímat jeden druhého,jak se chová a tváří,když se ho dotýkáš!

Je to těžký,ale někdy pomůže se zeptat partnera co se mu líbí,nebo mu říc co se líbí tobě!

Poslední diskuze v láska a sex