Uvaha na tema LASKA a co ta vase ?

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 7
Upozornění
Tato otázka je 17434 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: Uvaha na tema LASKA a co ta vase ?
Autor: volvi, datum: 26.02.06 17:25

Líbí, líbí......Akorát jsi myslím, že k lásce přistupuješ dost optimisticky.....Protože když to tak vezmeš, tak do lásky patří také podvádění, lži a tak. Ač by to lidé nechtěli, tak tam patří....Mno, toť můj názor. Ale jinak super úvaha.....

Autor: ježíš, datum: 27.02.06 10:12

Moc hezky si definovala slovo "Láska",je vtom sice hodně pravdy,ale pokaždé to vyjít nemůže,patří tam i Zklamání a Trápení,protože když se zamiluješ nešťastně,tak to pak pěkně schytáš a myslíš že ta bolest nikdy neskončí!Snažíš se získat jí spět,někdy to vyjde a někdy jsou to jen zoufalí kroky!

Nebo jak se říká......Dokud jí máš,tak si jí dostatečně nevážíš,ale když jí stratíš,tak toho lituješ a říkáš si proč to takhle skončilo a hledáš chyby,které už někdy nejdou napravit!

Jinak moc hezký

Autor: marique, datum: 28.02.06 18:57

Mě se tom moc líbí!- když o tom tak přemýšlím, co když nikdy nenajdeme lásku? Co když si jenom myslíme že je to láska, ale ve skutečnosti to tak ani nemusí být! Já nevím tohle je dobrý téma lae já si myslím, že tohle by chtělo hodně prodiskutovat- takhle z fleku- ale moc se mi ta tvá úvaha líbilaMěj se

RE(2x): Uvaha na tema LASKA a co ta vase ?
Autor: romantic?, datum: 28.02.06 19:07

Tak dem diskutovat chm ? pisni treba tu svoji "uvahu ...

Autor: jidasek, datum: 03.03.06 17:58

Lidi laska je bezva vec zrovna nedavno sem ji vyznal holce ktera se mi uz dlouho libila a ona rekla ze sem bezva kluk a ted uz spolu mesic chodime a je to skvely a doufam ze to dlouho vydrzi. Zdravim vsechny kteri milujou tak moc jako ja

Autor: marthykeyshawn, datum: 03.03.06 19:16

moc pěkný co když ale milujeme ty ,kteří nás nemilují.To je horší než mučení.Rány na duši se léčí déle než na těle.Někdy se taky vůbec nezacelý a to je na lásce to nejhorší:bolest

Autor: majik, datum: 07.04.06 16:04

Ahojky koukas na to jak se rika pres ruzove bryle sice si to napsala nadherne a vetsinou tuto kazdy ze tzacatku proziva ale myslim si ze to prvni okouzleni za chvili skonci a pak to je zase trosku jinmak jelikoz oba zacnou zase normalne fungovat a premyslet a kdyz to ustoji spolu tak pak je to asi nejhezci protoze se spolu dokazou nejak szit jj laska je krasna ale pomijiva!

Poslední diskuze v láska a sex