Nevěra s přítelem nejlepší kamarádky

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 5
Upozornění
Tato otázka je 17435 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: nevěra s přítelem nejlepší kamarádky
Autor: h.ice, datum: 12.07.07 14:22

to je tak smutné

RE(2x): nevěra s přítelem nejlepší kamarádky
Autor: davexx, datum: 07.12.09 18:02

Nevím proč, ale na tohl jsem musel reagovat. Tak jednou je smutné, když se lidi milujou, jednou je smutné, když se nemilujou... a kdy to teda není smutné?

Autor: rebelcat, datum: 14.07.07 08:04

Promin, ze to takhle na plno reknu, ale je to ze zkusenosti ze ja byla ta podadena... nerikej ty holce kamaradka, prtotoze tohle si kamaradi nedelaji!!!A on je peknej hajzl ze tohle dela. nechces ji ublizovat ale uz si ji ublizila, vzij se do ni jak ji bude kdyz by se dozvedela ze jeji kamaradka spala s jejim pritelem. Hnus!!!! Pokud ale ty a on bez sebe nemuzete byt tak ji to reknete narovinu!!!Musis se rozhodnout co je pro tebe dulezitejsi Laska ktera muze kdykoliv pominout nebo pratelstvi ktere byva pevne a zrusi je jen zrada!!! A uvedom si ze i ty jednou muzes byt s tim stejnym chlapem ve stejne situaci!!! Co kdyz s nim zacnes chodit kamaradstvi se tim znici a on ti za nejaky cas udela znova to stejne!!!! Nebudes mit nic tak otevri oci a zamysli se!!

Autor: davexx, datum: 07.12.09 18:07

Kdo křičí, žádá o pomoc - jen se prosím zkuste zmyslet, když dokážete takhle shodit někoho, kdo si upřímně neví rady a svěřil se, zda si čistě náhodou tady neřešíte svůj problém na úkor někoho jiného.

Nad čím se má člověk v takovéhle chvíli zamyslet? Co je špatně na tom, milovat?

Autor: eva, datum: 29.12.12 12:54

Dávám Ti za pravdu. Toto není kamarádství. Převzít kluka své kamarádce je víc než sprosté a ubohé. Co se týká jeho, tak to je slaboch nebo lhář a nebo sukničkář pěkný. není to rovný a férový chlap.

Autor: jenny.verka, datum: 15.07.07 01:05

Ahoj.Bohužel souhlasím s rebelcat...Je to tak..Není to tvá kamarádka.Třeba ty pro ní jsi ale ona pro tebe není jelikož tohle se nedělá.Přesně jak to napsala : Zamysli se nad sebou.Jak by bylo tobě kdyby to udělala ona?Jestli si říkáš, že by jsi ji odpustila tak to není pravda.Už nidky by jsi s ní tak nemluvila.Být na tvém místě tak na něj hodně moc rychle zapomenu a jí to neříkám a pokud on se s ní jednou rozejde a řekne jí, že ty a on jste spolu spali tak bych to zapírala.Přátelství trvá věky a novou nej kámošku nepotkáš za prvním rohem.Vykašlala bych se na stupidní kecy....Promiň ale podle mě to tak je....

Autor: charvi, datum: 15.07.07 02:49

Ja ted mluvim za sebe samotnyho a to sem kluk!!!On musi byt opravdu hajzl, nebo jestli to bere jako zkušenost ale tohle si fakt kamaradi nedelaj!!!Jenze ty vasne ty potom klukovi proste touzis a on je pěknej křivák že tohle udělá svojí holce!!!!Já se svojí holkou chodím už 2 roky a taky mám někdy chuť zatoužit po jiný jenže prostě něco ve mě mi řekne že to nejde a pak si vzpomenu co jse spolu prožili a prostě bych tohle nikdy neudělal NIKDY protože jí MILUJU i po 2 letech a ona to cejtí taky tak i když už to možná nedává tak najevo ale prostě to cítím!!!!!A uvědom si že on udělal taky kixs a možná si to uvědomuje ale jestli řekl že bez tebe nemůže žít nevěř mu!!!!Udělal to jednou udělá to znova!!!Neřekl bych nic kdyby se s ní rozešel kvůli tomu že si nerozumí ale já si myslím že to byl jenom takovej záskok!!!!Já vím že mě tu teď všechny holki pomluví ale věř mi nejdřív si ho víc proklepni a nevěř mu moc!!!Mi kluci sme pěkný křiváci!!!A víš proč to sem píšu protože jásem do svojí holki pořád mooooooooooooooc zamilovanej a to moooooooooooooooooooooooooc a tom nehodlám nic měnit!!!!A to co se mezi vámi stalo se musí´š zeptrat jestli to myslí vážně nebo ne????Možná s tebou bude ale za chvíli zatouží zase po jiný Tím tě nechci odradit zkoušej to ale......................?????Hodně štěstí

RE(3x): nevěra s přítelem nejlepší kamarádky
Autor: h.ice, datum: 16.07.07 09:48

souhlasím...Je to pěkně ošlivé.Tohle se vážně nedělá a měla by jsi to okamžitě ukončit! Je to zvrácenost! Na jednu stranu je to smutné ale na druhou je to pěkná šílenost!Zapomeň na něj!!!Je to hajzl!

RE(4x): nevěra s přítelem nejlepší kamarádky
Autor: sinner, datum: 16.07.07 09:49

máte pravdu... stydím se.....už se to nebude opakovat.... díky že jste mi otevřeli oči.....

RE(5x): nevěra s přítelem nejlepší kamarádky
Autor: davexx, datum: 07.12.09 18:17

Vyvoliali v Tobě pocit studu za to, že hluboce miluješ - to je otevření očí? A co srdce, to se prostě zamkne do klece a budeme skákat, jak druzí pískají.

Tenhle svět takhle funguje, všichni Tě pomluví a budou na Tebe házet špínu, ale oni nikdy nebyli tam, kde jsi teď Ty, jedině Ty jsi zodpovědná za to, co uděláš a jsi zodpovědná jen sama sobě, nikomu jinému. Není nikdo, kdo by Tě měl právo soudit a víš proč - až Ty budeš třeba sama a smutná, bez lásky, tak tady pro ty, kteří Ti teď spílají nebudeš vůbec existovat. Teď jsi zamilovaná a to Ti oni závidí, teď jsi v sedle a oni se Tě z něj snaží shodit.

Dělej jen to, co Ti radí srdce a uvědom si, že i při líbání zavíráme oči, abychom viděli srdcem.

Když někdo křičí a ukazuje na Tebe prstem, tak zároveň ukazuje na sebe třemi prsty.

Věřím, že tuhle situaci dovedeš vyřešit srdcem - pak ať to dopadne jakkoli, to bude správně. Jsem s Tebou.

RE(6x): nevěra s přítelem nejlepší kamarádky
Autor: domini, datum: 06.09.10 00:35

napsal/a to uplne nejvíííc dobre...souhlasím s davexx na 1000%

RE(6x): nevěra s přítelem nejlepší kamarádky
Autor: aneta, datum: 24.01.12 11:07

Ahoj.. krásně napsáno..

Autor: rebelcat, datum: 16.07.07 13:55

Tak snad se ti to podaří..... A nikdy už to neuděláš třeba...

Autor: esha1, datum: 17.01.08 19:31

Ahojky tak to je teda těžky a smutnyRáda bych ti pomohla ale nevím jetli je to v mích silách!
Tak bych asik s tím klukem chodila nebo se s ním rozešla jetli si chceš udržet kamošku!Víš mi holky asik tu nevěru jako bereme moc k srdci!Jako zase kdyby ses s ním rozešla tak by ti to ublížilo ale jako zase by jsi měla kamarádku!Tak si vyber co je pro tebe nejdůležitější jetli kamoška nebo tvůj kluk?Víš já bych řekla že je teda aspon pro mě duležity přátelství je to moje všechno ale zase srdce by říkalo něco jinyho!Máš těžkou situaci!

Přeju hodně štěstí holka drž se!Přeju ti to ze srdce!

Autor: zuz, datum: 31.07.08 15:11

mno... Vaše příspěvky se mi zdají dost emotivní... a jak to jenom říct... láska si zkrátka nevybírá. Já mám 5letý dovoluji si říct harmonický vztah a poslední 2,5 měsíce se scházím s jiným. Odsuďte mě... ale já si prostě nemůžu pomoct. Nejde to. Vím, že bych neměla, že to není vůči tomu mému fér... ale nedokážu si to odpírat. Prostě jsem se zamilovala, což se asi stát nemělo, ale nějak toho nelituju. Nevím co bude. Zatím to nechávám otevřené, ale je pravda, že můj vztah to poznamenává. Je mi to hrozně líto, ale nedokážu to zastavit. Svého starého mám pořád ráda, ale už asi jinak... Dřív jsem nevěru odsuzovala... asi záleží na situaci, ale teď po zkušenosti to vidím úplně jinak. A opravdu obdivuju ty, kteří spolu vydrží a s nikým si nic nezačnou... teď si začínám myslet, že jeden partner na celý život opravdu není možný... V Tvém případě: když skončíte spolu, je docela možné, že o kamarádku přijdeš. Může se i stát, že Ti časem odpustí... a pokud to skončíš s jejím klukem... tak to budeš mít dost těžké, protože se o něm budeš dozvídat asi dost často, když chodí s Tvou kamarádkou. Pořádně si s ním o tom promluv, co k ní cítí a tak... a hlavně na něj moc netlač, i když chápu, že to bolí. Držím pěsti!

Autor: rob, datum: 17.08.08 00:11

To je život, a ten je velmi těžký. Kdo to nezažil, tak to odsoudí.

RE(3x): nevěra s přítelem nejlepší kamarádky
Autor: davexx, datum: 07.12.09 18:21

Souhlasím, stavět mosty je mnohem těžší, než křičet a bořit.

Autor: leo, datum: 14.06.09 11:12

No já momentálně zažívám něco podobného, ale možná ještě horšího. Jsem vdaná a zamilovali jsme se se švagrem, manželem mojí sestry. Nic jsme spolu zatím neměli, ale mluvili jsme o tom. Nevím kudy kam, co mám dělat, jak to řešit. Vždyť je to moje sestra. Když se na to podívám jako by očima manžela, tak kdybych byla v jeho kůži, zbláznila bych se. Život bez něj (manžela) si neumím představit. Ale často myslím na švagra. Spíš pořád. Musím na to zapomenout, ale jak?

Autor: krasnaruze, datum: 16.06.09 09:47

tohle neuznávám, to nejsi kámoška ale ....!!!

Autor: majinka85, datum: 06.12.09 13:55

ahojky...V nějaké takové siutaci jsem byla,ale spiš jsem byla ta druhá měla jsem nej.kamarádku kterou se znám celý život,a měla jsem i přítele měli jsme se moc rádi jednou jsme slavily její narozeniny,nasledujicí dny byly zvlastní až nakonec se mi přítel oznamil že se zamiloval do mé nej kamošky a že mě i sní podvedl.Byla to šokujicí zprava kterou jsem nemohla ztravit,přesto že jsem jim to obou dvou opustila už to nikdy nebylo dřív,a přesto že dnes už sním nejsem.(ne kvůli tomu).A přesto že sní se tak nejak přatelím nebo spiš dnes už jsme je takové zname,tak ji to asi nikdy neodpustim...Nikdy bych jsi to já nedovolila mý nej.kamarádky je pro mně ten kluk TABU,MĚLA BY JSI SE TROUHU ZASTIDĚT,a pravda je že kamarádkam se to neděla,jak ji tak můžeš oslovit,vžíj se to siutace co kdyby to byla jáááá?

Autor: soarka, datum: 07.12.09 16:46

No já jsem udělala úplně to samé. I když on se svou holkou pořád je. Neopětujeme si city... Bereme to tak jak to je. Prostě se to stalo a nikdo nic nevrátí. Je to sice smutný, ale když to uvážím do různých citátů tak je to něco jako, bojuj, a nikdo není nikoho a tak prostě. A když si ta jeho přítelkyně toho kluka neumí uhlídat, tak by se taky měla zamyslet co tomu klukovi asi chybí. A do světa lásky nepatří nevěra, takže už nemiluje. A jak někdo řekl, že chlapi jsou lovci a rozsévači semene, tak to je a vždy bude To zase neříkam že bychom jako ženský měli jejich nevěru tolerovat Ale až po svatbě proboha. Život je jen jeden. Tak HO ŽIJ!

Autor: davexx, datum: 07.12.09 18:24

Autor: natalia, datum: 15.01.10 08:56

je to hrozne zily jsme spolu uz 6let...zazila jsem to stejne par dnu nazad,moji oci jen slzy a prestava jak spolu muze dojit k takove cituaci,,mel vse co jen chtel,milovali se se my kazdy den ale stalo se,,,posledni dobu byl na mne osklivy a cvicel mne jako opicku,kamaradka mohla se s nim smat a povidali se o vsem,bylo mi na zvraceni,dodnes nemuzu uverit ,ze kamaradstvi po 20letach takhle skonci.ja ji dala kde bydlet,praci a tohle je vdek,,,nechci uz ji videt a nejhorsi,ze neverim uz nikomu,,,nevim kam dal aco budu delat,jakoby vse o mne videj a cely muj zivot je nanic,,,,,

Autor: luccy, datum: 20.03.10 23:01

Ahoj natalio, chápu jak ti musí být. Nezbývá ti ale nic jiného se teď držet a doufat, že to zvládneš. I když máš na ně hroznej vztek, tak si ho nesmíš připustit k tělu, protože ti to jen ubližuje. Věř mi, že oni dlouho šťastní nebudou. Podle toho, co píšeš mi přijde tvá kámoška jako dost velká mrcha- která ho chce jen na sex. Asi bych s nima přerušila veškerý kontakty a snažila se z toho dostat. A až budeš za vodou...jako, že určitě tomu věřím, tak oni budou někde. Dřiv nebo později se bude chtít za tebou tvůj přítel vrátit. Ale jestli mu budeš schopná odpustit, to je už jen na tobě. Já osobně bych už někomu takovému nevěřila i kdyby mě sliboval hory doly...Neboj, určitě se najde někdo, kdo tě bude mít opravdu rád a možná i má (ale ty o tom nevíš). Jinak ti přeju hodně štěstíčka se z týhle depky dostat...

Autor: adriana, datum: 14.06.10 00:54

Jsou dvě možnosti: 1) říct to kamarádce, ulevit svědomí, ale ztratit je oba

2) neříct jí to a nechat jí v sladké deziluzi supr vztahu

3) no a třetí, která mě napadá je ta, kdy si vyjasníš s tím klukem (kterej je hajzl a když tohle udělal, udělá to jednou i tobě...), jestli byste chtěli být spolu. On se s tou kamarádkou rozejde. No a posléze po dostatečné době se dáte vy dva dohromady... Kamarádce samozřejmě nic neříkej. V tomhle případě bys jí ublížila nejvíc. Otázkou je, jestli vydržíš mlčet a mít kamarádku, která tobě věří, ale tebe bude napořád hlodat svědomí. Nicméně jednou jsi byla mrcha, tak věřím, že to nebude moc velký problém... Promiň za poslední větu, ale to je realita podle mě. Jinak to byla čístě snaha o radu v tvé situaci.

Autor: pepitka, datum: 31.10.10 19:00

no já bych nedokázala se přitom ještě tvářit že se nic nestalo k tomu že jsem její nejlepší kámoška někdo z tím dokáže žit aniž by řekla své kámošce z jakým klukem je a co seto mezí vámi stalo už tím ji ubližuješ že si ji nic neřekla i sama sobě jednou seto beztak dozví a bude ještě hůř než teď

Autor: lilith, datum: 10.07.11 02:22

To snad neni pravda! Ty jseš pěkná kráva a tek kluk taky!

Autor: blabla, datum: 23.08.11 21:01

Ahoj jsem v hodne podobne situaci, vubec nevim co mam delat, cele dny brecim a hlavne nevim jak z toho ven. Vlastne ani nevim jak to vsechno zacalo, svoji nej kamosku znam od malicka a nikdy v zivote ji nechci ztratit a jejiho pritele ( i kdyz oba tvrdi ze spolu nechodi, ze spolu jenom spi) znam taky par let. Pred nedavnem se ale neco stalo...Stravila jsem s kamaradkou a s nim nejaky cas, byla sranda, ale taky sceny, ktere delala ta kamoska. Je na nem totiz emocne zavisla - a to neprehanim, nikde ho samotneho nepusti, ma spis jeho kamarady, zna jeho heslo na fb, ktery mu kontroluje apod. Kdyz jsem ja a on chodili spolu kourit vzdycky jsme si fajn pokecali a bylo mi strasne pekne, a tak vseobecne se ke mne zacal chovat hodne mile, proste najednou neco preskocilo, vim ze laska si nevybira, ale nechapu jak jsme to mohli dopustit a takhle se do sebe zamilovat! Chce ji opustit, ale nechci o ni prijit a hlavne by byla schopna nam ze zivota udelat peklo. Navic ted mam prazdniny ale za mesic odjedu do jineho mesta studovat a nebudu tady tak moc casto, tak by nam to treba ani neklapalo. Chci se s nim prestat vidat a zapomenout, ale nejde to! Kamoska me porad taha nekam kde je i on a kdybych najednou porad odrikavala tak ji to prijde divne.. Nevim jak se mam odmilovat . Navic mi pise ze na me porad mysli a ze podruhe v zivote citi k nekomu to co citi ke mne. Nici me to! Kdyby to aspon nebylo vzajemne, tak bych se z toho treba nejak dostala, ale takhle...A jen tak na zaver chci rict, ze jeste pred tim nez se tohle vsechno odehralo, jsem byla jedna z tech co rikali ze by to nikdy neudelali, ze pritel nej kamosky je tabu, jenze kdyz to prijde nejde srdci porucit! a to se fakt snazim!

Autor: prosteja*, datum: 29.11.11 17:16

sinner® netrap se tolik tím co se stalo,není to jen tvoje chyba ale i jeho... kdyby jí miloval jak říka tak by se to nikdy nestalo,vím lecos se dá dváďet na hormony atd ale i tak už se stalo,tak toho nelituj.

Zažívám těď něco podobného,sice to není přímo moje kámoška ale snaží se být,má kluka kterej o ní značně moc nestojí ale před ní se snaží,nevím sice proč ale hnusně řečeno co mě je do toho...

pokáždé když je ona v práci,tak on mi hned píše nebo volá jestli se může stavit na kafe nebo na čaj a já už ho neodmítám,spíš ho tak testuju,upřímě mě to baví...

Pořád na mě zasněně kouká a snaží se bejt ke mně být až moc milí což se k němu vůbec nehodí,stále mi lichotí a vihledává každou volnou chvilku aby semnou mohl být sám...

Co je to za lásku,když se kluk chová takhle...?Ona sním chce plánovat rodinu a on přemíšlý jak jí utéct do španělska...

taky už jen čekám až zkusí něco víc a mám dojem že to dlouho trvat nebude... nevím ještě co mu dovolím,nepopírám že mě taky přitahuje ale nevím...

Spíž mě zajímá kam až to nechá dojít a jestli si ona něčeho všimne,když holka někoho miluje všímá si každý změny co se s jejím partnerem dějě ale jí to očividně vůbec nevadí...možná i právě naopak...

tak proč se má někdo obviňovat za něco co nikomu neuškodí...?

Vztah si jim nezničila,to si zničily sami tím že to oba dovolily a né ty tím že ses nechala ovládnout touhou...

to se prostě stává a stávat se bude,horší by bylo kdyby si svedla kluka ze šťastného vztahu,to by byl provlém a tvoje víčitky bych chápala ale takhle se trápit nemusíš...

Autor: liba, datum: 25.12.11 11:02

Ubližuješ sobe a též své kamarádce. Tomu říkáš nejlepší kamarádství? To se přeci nedělá. Osobně jsem zažila nevěru a víš co, nevěrný mi byl s mojí vlastní sestrou. Vztah jsem ukončila a milou sestru od té doby už neviděla. Osobně bych tohle nikdy neudělala, velmi mě to ranilo a když už je tomu řada let, své sestře jsem to nikdy neodpustila. Nechceš jí ubližovat, ale ublížila si jí. Nic není nevědomé, to že si spala s jejím přítelem nebylo z nevědomosti, věděla si co děláš a víš to i teď. Já tě soudit nebudu, jen se mi to nelíbí a proto tě v tom nebudu podporovat.

Věštba Álpany, nově rubrika Online poradna (základní věštba zdarma), nabízím, ale nenutím, najdete na internetu

Autor: lenka*, datum: 29.12.11 00:14

Celé to dopadne tak, že tvoje nejlepší kamarádka se o tom stejně dozví... no a pak bude u toho krava stejně jen ona. Takže vše je v klidu... spi s ním dál dokut to kamarádka neví a užívej s idokud to jde. Vím že je hnus to co Ti píšu, ale je to pravda. já byla na druhé straně, na té co je tvoje kamarádka...

Autor: nika, datum: 03.05.13 17:58

souhlasím!

Autor: micheel, datum: 05.09.12 19:22

Jsi normální prostitutka, tohle si kamarádky nedělají..tudíž nejsi a nikdy jsi nebyla její kamarádka... Chudák holka (((

Autor: nika, datum: 03.05.13 17:57

a co uděláte když se zamilujete..nevidíte, neslyšíte...stalo se mi to 2krát...vzdala jsem se toho chlapa, ale ony o tom dodnes nevědí...že jsem mrcha,kráva a svině? Já vím! Ale už se stalo...

Autor: anet, datum: 03.10.13 19:33

Pěkně ses do toho zapletla.

Doufám že z toho vypleteš

Autor: lilllu, datum: 10.02.14 14:52

Jsi mrcha...ja osobne nejsem nevinatko,ale nikdy bych nepodrazila kamaradku.Zadnej chlap nestoji za ztratu pratelstvi!

Poslední diskuze v přátelství