Sex od 14

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 7
Upozornění
Tato otázka je 17432 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: sex od 14
Autor: ..., datum: 27.09.07 20:10

To teda nebyl holčičko, takže bacha na vězení

RE(2x): sex od 14
Autor: looser, datum: 20.12.09 19:00

myslim ze by to melo bejt dovoleny...moje kamoska ve 14 ji to nakej udelal...ted ju voprstli skoro kazdej clen nasi party ...

RE(3x): sex od 14
Autor: lessi, datum: 09.02.11 17:34

v yste blbi!

Autor: paige, datum: 29.10.07 19:05

Jo......Tak to by mě taky zajímalo !! ((

Autor: rebelcat, datum: 30.10.07 21:40

Pokud chce stát postoupit riziko toho, aby přibylo nechtěných těhotenství a zvýšil se počet interupcí tak to povolí. Ve 14ti letech přece je blbost začít s někým spát.....

Jsem rezolutně proti. vím není to odpověď na dotaz, ale myslím že tohle je skvělé téma k hovoru.

Přeji příjemný zbytek týdne

Autor: olinka, datum: 27.07.10 13:08

no ja o to ve 14 prisla ted mi je 18 a otehotnet jeste par let neplanuji, myslim si ze kazdy vi sam nejlip kdy je na to pripraven a v dnesni dobe existije spoustu typu ochrany a tak neni duvod aby se zvysil pocet tehotenstvi ani interupci... navic myslim ze uz je celkem jedno jestli je sex povolen od 15 nebo 14 rok sem rok tam ae je to jen muj nazor ikdyz myslim ze nekteri by se mnou souhlasili...

Autor: nellie, datum: 15.02.11 21:29

Tak stim souhlasim.. jenže ve 14 ti nedaj antikocepcia toho se celkem bojim že když s klukem budu spát jenom přez kondom tak bude pruser..

Autor: blabla, datum: 14.03.11 16:44

Přesně tak.

Autor: vendula, datum: 14.03.14 19:53

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na jednu otázku...Ty jsi přišla o pannenství ve 14, no mě je 14 a taky jsem o to už přišla...řekla jsi to gynekologovi, nebo jsi šla na prohlídku? Mamka mi řekla, že kdyby se to dozvěděla gynegoložka, tak mého přítele zavřou. Je mu 16. Mně bude 15 až v září tohoto roku...

Autor: black_merlin, datum: 30.10.07 22:06

Ahojky,
dle tohoto článku počítám s tím, že nový trestní zákoník, který vláda připravuje ještě nebyl schválen, tudíš ani není v platnosti. Legálního sexu od 14 let se tedy ještě bohužel společnost nedočká..... Pokud bych byl v omylu, tak mě opravte!

Autor: lilieny, datum: 14.11.07 22:22

no, holka, ja s klukem spala poprve ve 14, no bylo mi skoro patnact a do dnek atoho lituju a pak jsem mela muze ktery me miloval a nespali jsme spolu tak dobre 3 mesice....a bylo to super...kdo te miluje ten si pocka!!a nestoji to zato...ver midodneska na to nevzpominam rada, vlastne na to nevzpominam vubec...

Autor: 27.., datum: 15.11.07 22:06

Myslim že jsi v omylu.,protože novej zákon o pohlavním vztyku a také občanka od 14 let by měli platít od roku 2008!!!

Autor: black_merlin, datum: 19.11.07 17:00

A může mi někdo ukázat pádnej důkaz o tom, že to tak je? Nebo je to jenom, že někdo slyšel tohle a někdo zase tohle....

Autor: 27.., datum: 15.11.07 22:02

No slyšela jsem že prý od roku 2008 by už měl platit..MYSLIM ŽE BY JSI S TÍM NEMĚLA ZAČÍNAT TAK RYCHLE..ALE JESTLI JE TO OPRÁVDU TAK NUNÉ TAK SI UŽIJ...

Autor: mysickaeliska, datum: 19.11.07 18:49

holka do ničeho nespěchej.. poklud tě miluje tak si počká ikdyby to mělo trvat jak dluho... vztah a láska není jen o sexu..ale o vzájemné důvěře, toleranci....

Autor: princezna 003, datum: 04.01.08 16:13

Jo máš naprostou pravdu.Není důvod na to spěchat

Autor: dudlicek, datum: 29.07.08 08:14

Laska je jenom vymysl, aby si i slusni lide mohli poradne zasoulozit
Moje byvala pritelkyne mela poprve sex ve 12(ne se mnou) a nemam pocit ze by to na ni zanechalo nejake negativni dopady... Teda az na to ze sem s nou 3 dny nebyl a ona stihla dat 2borcum no...

Autor: slunatko, datum: 01.08.08 14:11

A ty říkáš že to na ní neic nezanechalo??? no promin, ale láska asi nebude výmysl.. on byla jen.. no nerada se vyjadřuju neslušně.. čím dřív začneš tak tím spíš k tomu budešmít nechut a nebo naopak budeš znát jen sex .. myslímž e jí asi romantika moc neříkala...co??

RE(4x): sex od 14
Autor: jjjj, datum: 27.01.10 21:21

no tak to, že dala dalším dvoum borcům asi nebude proto, že by začla brzo... prostě byla trochu k...čka. já sama začala ve 13 a nelituju ničeho a nepoznamenalo mě to. pa

Autor: witch-child, datum: 27.11.08 10:17

A myslis, ze by jim dala, i kdyby jsi to s ni nedelal?

Autor: dave*, datum: 20.02.11 09:49

počkej počkej to píšou úplně všude pokud tě miluje počká i kdyby to mělo trvat jak dlouho,ale přece 15ti letej kluk nebude čekat do svejch 17-18 přece.Když tý holce bude už 15 tak na co by měla čekat (psychicky připravená to je taky divný takhle to zas psychiku nevyčerpává) víte nemyslím to nijak špatně,ale přece kluk nebude kvůli tomu,že začal chodit s nějakou holkou panic do třeba 18ti. Vy si řikáte pokud jí miluje,ale on jí může milovat sebe víc jen to má např.nějak naplánovaný a nechce bejt až do dospělosti panic to musíte zase pochopit toho kluka.POkud vás miluje počká takže má třeba čekat 10 let? to ho budou mít všichni za trapáka a když se ho ve 20 ti zeptá kámoš už si měl s tou svojí sex a on mu řekne,že ne tak to potom bych se za sebe styděl.Sex sice není hlavní,ale vylepší ten vztah.A potom se dámy divíte,že se s váma rozešel nebo podvedl vás každej máme hold jinej názor a jiný plány...

Autor: esha1, datum: 17.01.08 19:37

Sex od 14let není mislím schvalen a hlavně to nedělej kamojda kvůli tomu otěhotněla a bylo jí teprve 14let a ten její kluk ju v tom nechal jo Prostě debil nezodpovědnej!

Autor: carolineshka., datum: 28.09.08 07:27

Též by mě to celkém ZAjimalo,nejsem si jistá ale myslim si že to je schwálený od roku 2008.. snad... nejsem si jistá.. tak jesli to někdo íte 100% tk mi plsan Napište!! Třeba na email...
Carolineshka@libimseti.cz

Autor: sara*, datum: 30.12.08 00:47

ten, kdo se bude chtit s nekym vyspat, tak mu bude jedno, jestli mu je 14 nebo 16...de tu jen o psychickou vyspelost a zodpovednost...ti magori ve vlade vubec netusi o co de...a nic proti, ale co asi tak muze delat 14 ti letej kluk, kterej se vyspi s 14 ti letou holkou a ta otehotni?? je to jejich chyba, meli si davat vetsi pozor... btw sarinka se pise s mekkym i...

Autor: regi5, datum: 20.12.09 03:05

Ne ne senát to zamítl.

Mělo to ale platit od roku 2010.

Takže to co jsi slišela to byl jen návrch vlády.

Autor: olinka, datum: 27.07.10 13:45

naprosto s tebou souhlasim kdyz si nedavaj lidi pozor muzou cekat nechtene dite jak ve 14 tak klidne v18, presne jde tu o tu vyspelost a kazdej musi sam vedet kdy je na sex pripraven a jak nejlip se chranit a to v dnesni dobe neni problem...

Autor: mjk33, datum: 24.11.09 08:19

to vis no do 15 muzes od 15 musis xD

Autor: magie, datum: 20.12.09 13:43

To je opravdu brzy ve 14 ale to záleží na vychově dítě .

Autor: odepis, datum: 22.12.09 19:02

ne

Autor: annies, datum: 04.05.10 19:11

Ja zacala ve 13 a ted v 16 mam rakovinu...tak si mysli jak mi je...

Autor: mcm, datum: 28.05.11 19:31

ty si začla ve 13 se sexem a tedka máš rakovinu?ale to nemáš z toho že si začla ve 13 letech

Autor: tezera, datum: 31.05.10 13:12

Hele teď je mi 15 sex ve 14 jsem měla s klukem kterýmu bylo 12. Bylo to boží. Ale jestli se bojíte tak to zkuste třeba s okurkou...

Autor: luckaaa, datum: 21.06.10 16:06

Ja si pamatuju na ten pocit kdyz mi bylo 15 kdy sem to mela poprve a jak se mi pak na konci vystrikal do pusinky ) to bylo tak bombovy

Autor: tom, datum: 29.05.15 22:04

ahoj kolik ti je mas rada sex

Autor: evahlouskova, datum: 29.05.15 22:07

mam blondati vlasi sejdemse u modreho mostu

Autor: honzajemy15let, datum: 13.08.15 07:00

Ahoj napiš my prosím a vifot se my nahá prosím a mořná ti dám sex uvidím odkud jsi .

Autor: andilek666, datum: 27.07.10 15:15

já bych řekla že je tom moc brzy když se zeptáš na gyndě tak ti určitě poví že je to lepší až od patnácti já jsem o to taky přišla v patnácti a bylo to tak akorát. a přijdemi že ve 14 jsi jěště napůl dítě protože v 15 dostaneš občanku tak už je to lepší. A hlavně stejně i kdyby se to povolilo nebo ne stejně se to neovlivní každý to bude dělat kdy chce (

Autor: dddracek, datum: 31.01.11 16:13

Mě je 26 let a nikdy jsem sex neměl.

Ten zákon je kvůli ochraně dívky něž kluka. Ne vždy bude mít dívka štěstí a narozené dítě bude vychovávat její matka .

Jde o to, že pak se nemusí dívka vyučit a až jí bude 18 let tak bude litovat , že nemůže najít pořádnou práci. Nemám nic proti povolení od 14 let , ale nemyslím si , že to je tak velký zážitek aby to dokázala vydržet bez sexu . Ve 13-14 letech ani moc neuvažuje a může do dopadnou i špatně pro dívku, (rakovina , smrt , a další nechtěné nemoci ) . Určitě to nestojí za to. Ten kluk který to bude chtít je vaše krása a vztah ukraden z 85% .

Autor: andrea*, datum: 31.01.11 16:50

Docela mě tady pobavily určité názory,jako ostaneš občanku tak už jsi dospělejší než ve 14...tudíž jednoho dne se ráno probudíš a řekneš si ahaaaa nejsem malá holčička,taky bych mohla začít sexuálně žít...Tenhle dotaz už je poměrně starý,ale myslím si,že jako téma pro diskuzi je vcelku dobrý..Dnešní trend je, čím dříve dívka přijde o panenství tím je lepší,pak se divme ,že se šíří pohlavní nemoci( nemluvím jen o HIV, což takhle třeba chlamdie,různé záněty a různá podobná svinstva...)Sex je sice velice příjemný, ale provozovat ho za každou cenu? Jen abych se v partě poblázněných piberťáků necítila jako outsider..:?to mi přijde trochu ubohé...ja sama jsem o panenství přišla v 16 letechTeď je mi 18) a do teď toho lituji, nebylo to podle mých představ,jak jsem zjistila tak zamilovanost byla pouze z mé strany a milý chlapec měl jen další zářez do pažby jak se říká..Vážím si slečen co nikam nespěchají a čekají skutečně na toho pravého...Přiznejme si, že zkušenost z prvního pohlavního styku nás provází a ovlivňuje po celý partnerský život...Nuže děvčata,hodně štěstí...

sex od 14
Autor: lessi, datum: 09.02.11 17:37

uplne presne souhlasim me je sice 17 ale taky sem ho jeste nemela a nejak nepotrebuju... kdyz po tom clovek extra touzi tak muze masturbovat, ale panna je holka jen jednou! pamatuju si jak loni moji kamosku nekdo vyprstil a to ji bylo 12... dost uhozeny... nechapu lidid co pro lasku bezhlave delaj i tohle. a jako na sex to chce jeste cas. proste to prijde samo. a jeslti budes chtit, tak prosim, ale az ta chvile prijde, musis se umet rozhodnout podle sebe. aby te hnde dalsi den neopustil...

Autor: johny19, datum: 01.03.11 11:20

Ahoj, mam holku ktere je 14 let, mne uz sice 15, ale nechci na nic spechat...chtel sem se zeptat jestli aspon petting a tak podobne je povolen uz od 14 nebo niz...dekuju za odpovedi

Autor: andrea*, datum: 01.03.11 15:54

Zdravím,s dovolením Ti přispěji svou odpovědí.Myslím si, že pokud se na to ty i slečna cítíte tak se stejně nebudete držet žádných zákonů.Je to asi jen na vás,ale aby ste z toho potom nebyli oba zklamaní,přeci jen jste ještě oba velmi mladí a myslím si,že není absolutné kam spěchat,máte ještě vše před sebou..užívejte si dětství,choďte do kina,ven...Ale jak jsem již řekla,je to na vás!

Autor: johny19, datum: 01.03.11 21:42

Dobre dekuju ti, ale kdybi nahodou znam spoustu holek, ktere o to prisly uz pred 15...pokud vim tk na 15-ti lete prohlidce divek je soucasti i gynekologicka prohlidka ne? ta prece jasne prokaze je-li pana nebo ne..

Autor: brouk, datum: 13.10.11 17:28

je-li pana se jasneneprokaze panenskou blánu si může protrhnout sama (masturbací)

Autor: marcel, datum: 09.06.11 09:34

ja stim souhlasim - muj kamoš honí od 10 a šuká od 13 takže ve 14 vpoho! Né?

Autor: kyka, datum: 21.08.11 17:11

boze, jen o rok :-/ no sorry ale rok si muzes pockat... sexu budes mit dost a jak kdybys nemohla nebo byste nemohli jeste pockat rok :-/

Autor: luciinka, datum: 01.09.11 16:34

Takové názory jako když dostanu občanku tak už jsem starší a můžu se všemi spát ... podle mě na tom kousku papírku většině puberťáku ,kteří se s někým vyspali už před 15 rokem moc nezáleží...Já o to přišla taky ve 14 ... teď je mi 18 a žádné výčitky nemám ... Myslím si že když se použije ochrana tak to může být hezký zážitek ... ale s někým koho máš ráda ... nemusíš milovat ale mít ráda a vědět o něm aspoň něco ... né na nějaké párty na záchodech ... myslím že o takovém poprvé nesní žádná z nás(klukům je to někdy jedno) A názora jako ve 14 z toho nemůžeš ještě nic mít a ještě nejsi tak dospělá a tak ... záleží na každém zvlášť ... každý se na to cítí jindy ... Ale mělo by t být přece aspoň trošku hezké ne? ... Stejně je to zvláštní když se o takových věcech s někým bavím a on řeknej: já o to přišel ve 20 ... a já si jen pomyslím jak je to zvláští a velký věkový rozdíl ... a když jde holka v 15 na gynekologii a to že má protrženou pannenskou blánu přece neznamená že neí panna! ... může se protrhnout i při tanci nebo ježdění na koni ..kole a tak dále ... takže holky z toho nemějte strach Přeji krásný sex ( a pokud možno s ochranou!)

Autor: martin*, datum: 17.10.11 21:02

Ja sem měl sex ve 14 letech a je mi 15 a mam dítě s přítelkiní a jsem štastnej a nelituju toho že jsem stim začal ve 14 letech a kdybich mohl tak to na světě dovolim šukat ve 14Letech

Autor: mishczka, datum: 25.10.11 16:08

zalezi na tom cloveku kdy chce,mam taky plno kamaradek ktere otehotneli driv jedna lituje a ty dalsi ne,zaelezi na osobe jak se k tomu postavi...ja mela sex ve 14telech,a nelituji toho!mam pritele ktery mel ve 14letech dite s 16letou holkou tet je tomu decku 8let a nelituje toho ani ona...Kazdej ma svuj nazor

Autor: kristyyy, datum: 14.06.12 06:24

Já sama o to přišla ve 14ti a nemyslím, že by to pro mě bylo něco špatného. Podle mě každá sama ví, kdy je na to připravená. Teď mi je 16 a jsem ráda, že jsem o to přišla s člověkem, o kterého jsem nedávno přišla.

Autor: mimi:*, datum: 16.03.14 18:59

Ja osobne si myslim,ze ta holka ve 14ti z toho poradne ani nic mit nebude...teda pókud ten jeji "vyspelej" pritel bbude mit uz nejake zkusenosti,tak by to bylo neco jineho...ale prijde mi to strasne brzo..!

To si maj jeste holky uzivat zivota uplne jinak...! A ne sexem! Ja jsem proste proti!

Kazdej ma svuj nazor ja mam takovej

Poslední diskuze v láska a sex