Piercing do nosu?

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 7
Upozornění
Tato otázka je 17490 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: piercing do nosu?
Autor: usamka, datum: 23.11.07 13:44

Ajoj, ja uz piercing v nose mam a ani to moc nebolelo.Nejlepsi je zajit si nekam do profesionalniho tatoo studia,je to sice trochu drazsi,ale vyhnes se tim prave ruznym nezadoucim komplikacim jako je treba hnisani...na zahojeni takoveho vpichu je nejlepsi tea tree olejicek,me to teda hodne pomohlo,pak taky par tydnu po propichnutiá musis davat pozor aby sis piera nevytrhla treba rucnikem nebo oblecenim (to uz opravdu boli) k te esteticke strance veci,neznam nikoho komu piercing v nose alespon trosku neslusel,ale i kdyby se ti to nelibilo,nosik zarusta opravdu krozne moc rychle a jizvicka vlastne neni vubec videt jeto jenom malilinkata tecka o ktere vis jenom ty a nikdo jiny si ji nevsimne.....takze asi tak doufam ze ti to nejak pomuze

RE(2x): piercing do nosu?
Autor: Šárynka, datum: 23.11.07 21:21

Pomohla jsi mi moc...Je na jednu stranu dobrý,že to zaroste hned,protože kdyby jsem v tom faktbyla zrůda tak to vyndám a hned to bude pryč...Je lepší dát si malou pecku nebo větší?mně se víc líbí teda malinká...a jakou barvu?přemýšlela jswem modrou,asi kvuli očím...Jinak děkuju moc

RE(3x): piercing do nosu?
Autor: joj, datum: 26.12.09 12:08

ahojky já chci jít v pondělí na nastřelení piercingu do nosu ale potřebuju s něčim poradit.Přišel mi piercing do nosu z netu na jednom konci je kytička s kamínkem a na druhym konci je to silnější.Dá se nějaká ta část odšroubovat?mě kamarád řikala že to někde musí jít ale mě to nejde...poradte mi prosím

RE(4x): piercing do nosu?
Autor: sacrylis, datum: 28.04.10 18:44

Jak bys chtěla piercing do nosu sroubovat prosimte? To je blbost, to by se ti taky mohlo stat ze bys to vdechla ten sroubek... ja zatim videla jako nostril byl na konci zahly do strany anebo je nakonci silnejsi kulicka ktera se ale nesroubuje... jak asi

piercing do nosu
Autor: ivulinka, datum: 20.01.10 17:14

Ahojky, v pondělí jsem si nechala píchnout piercing do nosu a chtěla bych se zeptat kdy ho můžu vyměnit třeba za větší průměr. Mám totiž tu malinkou pecičku s kamínkem, tak jestli mi tam pak ten větší půjde. Děkuju za odpověď

Autor: petrushenka, datum: 27.01.10 15:56

ahooj prosím potřebuju poradit ja si chci nechat píchnout piers ale nevím pak jak se potom o to mám starat...?a kolik to tak asi stojí?a kdyyby mi to hnísalo co mám dělat..?děkuju moc

Autor: kamiiii, datum: 28.03.10 12:22

Ahoj,no já mám piercing v nosíííQu asi půl roku a jako pohoda... Píchnutí víceméňe nebolelo jen když mi tam dávali ten piercing...tk trochu štípnutí jinak cajk...Děsně se mi to líbí...Nebolí to a žádné problémy s ním nemám...Chtěla bych si teď nechat píchnout piercing do pupíku ae bojím se že to bude bolet- a chtěla bych si ho píchnout sama doma...Pls neposlaly by jste mi na e-mail nějakej návod? Pře dem dík

kam-zaj@seznam.cz

Autor: jj, datum: 09.10.16 22:04

Ahojky piercing v pupiku me pichala doma kamoska bez klesticek jen ciste propichnuti ani to nrbolelo jen kdyz tam dava ten pierc ale v poho nemej strach ja uz mam i v jazyku a chci jeste do nosu a z toho se bojom skrz smrkani nebo tak

Autor: sacrylis, datum: 28.04.10 18:43

Heled, mozna je lepsi zajit do studia ale praveze kdyz si to udelas sama vyhned se bolesti,ja mam vsechny piercingy sama od sebe všecko sem si dělala, ještě se mi nic nestalo, všechno vždycky proběhlo a hojilo se v pořádku, samozřejmě komplikace může nastat, náhoda je blbec, jasně ale myslím že no fear, je to bezbolestný, mě to vbec nebolelo a hojí se to dobře a ušetříš a když tě to bude bolet, můžeš toho nechat a pak se třeba rozhodnout pro tene salon a jinak ano zarusta to rychle, všechno na tele zarusta rychle takze zadny strachy...

Autor: sawi, datum: 09.01.12 16:11

ahoj mam prosim te dotaz kdyz si necham udelat piercing do nosu ...tak nez ti tu dirku pichnout tak umrtvej ti to injekci nebo ne? dekuji za odpoved jo a jinak jak se ten piercing nasazuje?jako ze vnitr a zvenku se sroubuje bo jak?dekuji za odpoved

Autor: ryzulka, datum: 02.12.07 21:36

ahoj mno ja mam malej kaminek v nosu a moc to nebolelo jenom asi 2 dny kdyz sem do nej pichla a kamoska ma prostrelovany ucho a uplne v poho nemä s tim zadny problemy

Autor: radek*, datum: 19.12.07 14:48

Nechci šťourat.Jen by mne zajímalo,jestli se vám to opravdu líbí. Já osobně holku s cvokem v obličeji nemusím. A pokud vím,tak kluci z mého okolí to taky nijak zvlášť neobdivují. Připadá mi to stejně přitažlivé ,jako kdyby si tam dala starý kramlík na prádlo. Možná jsem divný,ale zkuste se napřed zeptat toho svého,jak se na to kouká on. Proč to sem píšu ?? Proto,že spousta holek si naivně myslí ,že se tím stanou rázem atraktivnější. To je ale omyl.

Autor: mondík , datum: 18.08.08 17:39

Asi jsi opravdu divny, protoze muj pritel to taky nejdriv neuznaval a ted, kdyz jsem si to dala, tak tvrdi, ze to vypada dost sexy a ze je to prijemna zmena.

Autor: maggie, datum: 15.12.09 21:22

Já tedda nevim, ale myslíš si opravdu, že si necháváme propichovat části obličeje jenom kvůli tomu abychom se zalíbily nějakýmu chlapovi? To je dost omyl, si myslím. Já si noc nechala píchnout prostě proto, že se mi to líbilo už několik let a nepřemejšlela jsem nad tím, jestli s tím bude někdo spokojenej nebo ne. Já s tím spokojená jsem a moc a to je pro mě to hlavní, na ostatní se můžu vy... .

A k otázce. Já mám píchlej nos asi dva měsíce, šla jsem taky do tattoo salonu, rozhodně bych to na doma nenechávala. Pak to asi 14 dní bolelo jenom, když jsem na to sáhla. A přesně jak píše slečna nademnou, tak je třeba si pak dávat pozor na ty ručníky, svetry ap. aby sis to nevytrhla, to fakt dost bolí ( zažila jsem vytrhlou náušnici, nandavání zpátky do čerstvýho vpichu byla ještě větší chuťovka ) Jinak jsem žádnej problém neměla, ani jsem to ničím nemazala a nehnisalo to. Ale doporučuju fakt ten salon, pak je to v cajku. A píchnutí samotný moc nebolí, asi teda trochu víc než nastřelení ucha, ale přežít se to rozhodně dá. A jestli se ti to líbí, tak do toho rozhodně jdi!

Autor: anuka, datum: 31.05.14 21:14

Nezlob se, ale každému se líbí neco jiného a s tou atraktivností ... no, já osobně bych si ráda dala piercieng do nosu jen pro svuj vlastní dobrej pocit, myslím, že se sama sobe budu víc libit. I když je to drobnost, možná mi to udelá radost. A ne nepotřebuju nikoho uchvacovat, jde jen o muj vnitřní pocit prostě.

Vždycky to mužu sundat když budu chtit nebo lidi budou mit kecy a začne mi to vadit, nebo se mi to už nebude libit. Jsem teenager a chci to zkusit. That's all, nic jinýho v tom nehledám a nemám zájem aby v tom nekdo jinej hledal neco jiného.

Fajne človek se na veci umí divat tak i tak, s negativy i s pozitivy. Tak to nezatracuj.

Autor: verony, datum: 06.02.08 01:00

Neboj já mám 4 piercingy v jazyku a pohoda. Nebolo to skorovůbec až ten poslední takže no je procházka růžovým sadem.

Autor: lenourek66, datum: 16.07.08 17:46

ahojky no ja uz to mam nastrelene, boli to jen v tu prvni chvili co to pischne, maloinko mi vyhrkly slzy, ale pak uz je to v pohode a neotyka to, ja mam hodne problemy s hnisanim, treba usi aj. a je to v pohode. urco napichnout a od nekoho kdo se tim zivi a to zaroste a neni to vubec ani poznat, znam lidi, co ho meli a ani boulicka nezustane nemusis mit strach

Autor: lewonka, datum: 03.10.08 21:25

AHoj... mám piercing w nose sotwa týden... a zatím žádné problémy nemám... byla sem V úSTÍ N/L.. we speciálnim tatoo studiu a pohoda...žádné hnisání prostě nits... dneska sem si jako obwikle každý wečer utírala obličekj do ručníku a najednou auwajs a piers byl wenku...no bála sem se ho tam dát, ptž ta co mi to píchala mlela jak je totěžký a támleto a přitom pohoda během 5wteřin byl zase wewnitř... x) na otazku jestli nos zaroste rychle ti mužu s klidem odpowědět že ano..stačí 2 hodinky a dirka je zarostlá. Do nosu je lepší naušnici dát píchnout je to bezpečnější a klidnější, ae zároweň i bolestnější je u toho delší procedůra...u nastřelowání je možné že ti dirka začne nisat.. tak zatim Banzayyy

Autor: dirtbag, datum: 18.09.09 19:11

Ahoj, mam problem...mam piercing v nose, rovny, necely mesic a vubec tam neni "zarostly", dneska mi uz podruhe vypadl..porad trochu vyliza, navic se mi ted u nej udelala takova ta hnisava boulicka, jak tot ady nekdo uz popisoval a myslim, ze je to zanicene i vevnitr..poradte mi prosim, strasne nerada bych ho vyndala...

Autor: lucinka95, datum: 02.02.10 21:44

AHOJ URČITĚ HO VYNDEJ MĚLA SEM HO TAKY A MUSELA HO VYNDAT . BYLA SEM U DOKTORA A TEN ŘIKAL ŽE V NOSE JE MOŽNÝ ŽE TO HNISÁ . TU KULIČKU U PIERSU JSEM SI VYPÍCHLA STERILNÍ JEHLOU (JEN NA POVRCHU) A NOS MÁM V POHO . PŘED TYDNEM SEM BYLA NA PIERCU V JAZYKU A TEN JE UPLNĚ V POHO.

Autor: barbie, datum: 05.10.08 09:59

ahojky já piercing v nose mám a můžu ti ho jen doporučit bolesti se nemusíš vubec bát nebolí to apokud se o propíchlé místo budeš starat to znamená čistit ho tak se nemusíš bát že by to začalo hnisat tak ted k tomu jestli ti to bude nebo nebude slušet já myslím že bude protože piercing v nosíku sluší většině holek ale rozhodnout se musíš sama.Ano nosík zarustá docela rychle proto musíš dávat pozor aby ti nebypadl pirec a kdyby se tak stlo tak bud jít co nejrychleji za tím co ti ho dělal a říct mu že ti pirec vypadl aby to ho nasadil zpátky nebo si někde ve zlatnictví koupit stříbrnou náušničku na tyčince s vtrčit ji tam místo toho piercingu a jit zse za tí co ti to dělal no a jaký je rozdíl mezi nestřelením nebo propíchnutím já být tebou si to nechám raději propíchnout při nastřelování ti to třeba muže nějak špatně nastřelit a oteče ti nos nebo ti zarudne pokud by si měla ještě náké otázk tak pisni ju ráda odpovím

Autor: terush, datum: 19.11.08 17:32

ahoj..já bych měla dotaz..jakej je rozdíl mezi rovným a zahnutým pírsem??..jakej máš ty a co je asik lepší..díky

Autor: barbie, datum: 20.11.08 21:14

achojky mno tak různých zakončení pircu je poměrně hodně ae nejznámější jsou ty které mají na konci spirálku, kuličku nebo jen plostě ohnuté já osobně mám spirálku a sem sní spokojená tak to je vše co bych ti tkomui ještě řekla takže pokud budeš mít nákej další dotaz tak pisni ráda odpovím

Autor: blondy, datum: 13.04.09 08:25

Ahoj, mám problém...nos mám propíchlý už zhruba půl roku,ale pořád s tím mám problémy-vždycky se mi udělá u toho boulička...nebo suchá kůže...už sem používala framikoin, tea tree a pořád se to objevuje...poradí te mi někdo?Děkuji

RE(5x): piercing do nosu?
Autor: barbie, datum: 13.04.09 22:42

achojík tak to by bylo nejlepší kdyby sis stím zašla do nákého salonu kde sis to nechala píchnout a zeptat se co stím!

RE(6x): piercing do nosu?
Autor: blondy, datum: 14.04.09 21:13

jenže mě to píchali na výstavě kosmetický, ted bude znova,tak doufám,že tam budou...ale dala jem na to peroxid a dobrý...zatím

Autor: .anetka., datum: 05.07.09 11:15

Ahoj.. Měla jsem stejný problém.. boulička se mi stále dělala u té dirky a někdy i nad piercingem.. Občas sem ěmla i ty kůžičky jak říkáš... Je na to určená mastička,a až se ti někdo bude snažit říct,že je to tím,že ti to špatně píchly,neposlouchej ho... Neni to prawda.. je to rekace.. která se může oběwit klidně po roce.. já už ted pierc sice nemám protože mi wypadl zarostl a už ho tam nemuzu dostat a na další píchnutí sem se wykašlala.. ale přeju hodně štěstí.. zajdi do lékárny,tam ti určitě poradí,spráwnou mastičku..

Autor: ella*, datum: 09.03.10 20:03

Ahojda, prosím tě, a bolel tě ten piers do nosu? A jakej je nejlepší tvar toho šperku? A ještě jednu otázku Kolik tě to stálo? Děkuju mocky

Autor: aduus, datum: 18.05.10 20:44

Ahoj, ja by som sa ťa chcela spýtať, či ťa to velmi nebolí, ked si tam ten s tou špiralkou dávaš, a hlavne ako si to davaš.. lebo uvažujem žesi ho kupim- s guličkovým nemam dobre skusenosti ... tak za odpoved dakujem )

ak mate s tym niekto skusenosti, napiste prosim adriana.petrasova11@gmail.com

Autor: dominika, datum: 26.06.12 17:38

dobry den chtěla bych se zeptat včera sem byla na nastřeleni naušničky do nosu uvnitř to mam asik otekle necitim tam tu naušničku a odstava mi co mam dělat jaho necu dat pryč...(

Autor: domca *, datum: 26.06.12 17:39

dobry den chtěla bych se zeptat včera sem byla na nastřeleni naušničky do nosu uvnitř to mam asik otekle necitim tam tu naušničku a odstava mi co mam dělat jaho necu dat pryč...(

Autor: domisia, datum: 26.06.12 17:48

Autor: doma177, datum: 06.05.09 14:31

Ahoj! Ja som si dala piersing do nosa nastrelit asi pred tyzdnom.. bolesti sa podla mna bat nemusis vobec, je to nieco podobne ako ked ti nastrelia nausnicu do ucha, mozno to boli o trosku viac, ale naozaj nic hrozne..natsrelovacia nausnica by tam mala byt 5 tyzdnov, ale kedze je nepekna a velka menila som si ju hned na druhy den a nic sa mi nestalo.. co sa tyka zarastania.. zarasta to velmi rychlo, hlavne na zaciatku takze ked sa ti to nebude pacit mozes to bez problemov vytiahnut a nechat zarast,nikto si nic nevsimne, lebo dierka je naozaj malinka ...myslim ze hnisania sa nemusis bat, pokial si to udes dokladne cistit..mozes na to pouzit nejaky alkoholicky pripravok.. ...to by bolo asi vsetko

Autor: lucka*, datum: 19.05.09 20:06

ahoj, včera jsem si nachala od kamarádky píchnout piercing do nosu,všechno v pohodě, jenže mám rýmu a při smrkání mi pierc vypadává,...celkove jde hodne lehounce vyndat,...co s tím?Je to tím,že ji mám zatím den?

Autor: zibra, datum: 29.07.09 16:08

nebolí, neni to bolest co se nedá vydržet to rozhodně ne. A když se o to postaráš, hnisat to nebude. Mám to píchnutý dvakrát, když jsem to prvně vyndala, ve vnitř nos zarostl do dvou hodin a dirka se mi ztratila tak do 3-4 dnů. bez nějakých dalších jizviček a tak. A že ti to nebude slušet? Někomu sluší víc, někomu míň, někdo si může dovolit velkej pircing a někdo ne. Ale i na internetu koupíš takových druhů, že si můžeš koupit i maličkej sotva viditelnej kamínek a to potom nejde aby ti neslušel hodně zdaru

Autor: suzie, datum: 23.08.09 15:04

Ahoj!mam nastreleny piercing cca tyden.vytahla jsem nausnie po 4 dnech a dala tam zahuty piercing.chtela jsem ho pak vymenit za jinou barvu,ale po druhe se mi nedari tam piercing dostat,pritom nezahly tam dostanu uplne snadno,.co ted?

Autor: sawi, datum: 25.03.12 12:59

ahoj mam azhnuty piercing v nose a stalo se mi kdyz mi to pichli ze mi vypadl kaminek a samozrejme sem bez kaminku nechtela chodit tak sem zkousela vsemi zpusoby jak ho vymenit...a zjistila jsem...musis opravdu po propichnuti pockat treba 3-4 mesice az to budes mit poradne zahojeny a srostli ve vnitr aby se tam uz vytvoril kanalek.zahnuty piercing je na nandavani celku zvlastni: mela sem co delat dat ho tam zpet..musis s nim pootoit a az ho budes mit v pulce nosu tak ho jakoby zlomit...

Autor: sara*, datum: 25.09.09 18:20

k tomu nastřelení naušnic: taky jsem na tom byla, asi před necelým rokem, do tý doby jsem naušnice nikdy neměla a bylo to úplně v pohodě. Dali mi na uši trochu nějakýho znecitlivujícího krému, nastřelili, což jsem vůbec necítila a as 2 týdny jsem ty naušnice neměla vyndav a, začalo to trochu bolet a po několika dnech, párkrát to malinko hnisalo, ale na to je ten olej a po čtvrt roce jsem si mohla do uší dát cokoliv a nestalo se nic, doporučuju nastřelení, zvlášť co se týče bolesti.

jinak piercing do nosu hrozně chci, ale trochu se bojím ale udělám to, straně se mi líbí malý bílý (průhledný) kamínek, hezky se třpití

Autor: champion326, datum: 22.11.09 08:04

Ahoj ja seem si piecing sem si delala 21.listopadu2009 a ja ti muzu ric jedno ja semm strasna cita alle ten piecing do nosu vubec neboli to mi ver jen jak to sjede pres tu chrupavku ak to stipne alle nic vic...neboj se to zvladnes ja a dalsich 10000 holek taky ja ti verim

nastřelení naušnice
Autor: anet13, datum: 25.10.09 16:31

Ahojky

Chtěla bych se zeptat..jestli mi nastřelej naušnici do ucha bez svolení rodičů..dík za odpověď

Autor: magie, datum: 20.12.09 13:46

Býkum dávají do nosu kruh aby je skrotili

Autor: pipi, datum: 21.01.10 17:20

Ahoj osobně Ti mohu říct že piercing vůbec nebolí mám v jatyku i v nose a není s tim žádná problém...jak už bylo řečeno..jen maličkaté štípnutí...během 20 vteřin to máš propíchlé i nasazené...

Piercing do nosu?
Autor: wanet, datum: 27.01.10 20:38

hele nevim, já bych si zatim na nos netroufla, ale jednou určitě = D... chcis e zeptat jak je to s nastřelovánim do ucha, mě ty dirky dříf udělali blbě ( jo propichovali to!), mám to křivý a moc blízko hlavy ... .-( no tak povídej jestli to bolí, kdes byla a tak...

Autor: ivulinka, datum: 01.02.10 17:17

Ahojky, nechala sem si před 14 dni jsem si nechala píchnout piercing do nosu, a měla jsem tam ten zahnutý a mně z něj vypadl kamínek, tak sem ho před týdnem vyměnila za rovný a udělala se mi na nose bulka v místě kde mám ten piercing a on mi neprolezl až dovnitř, tak si myslím že je krátký a ten zahnutý tam už nejde strčit, jen po to zahnutý a v místě kde to přechází do toho rovného kouká ven a dál to nejde. Tak mi prosím poraďte co s tím. Mažu si to betadine a borovou mastí, ale ta boule je tam furt. Hrozně nerada bych ho vyndala. Moc díky

Autor: untitled07, datum: 13.03.10 07:19

Ahoj...stejný problém mám i já...piercing jsem si kvůli bouli musela vyndat a pořád to mažu a boule mi pomalu mizí...myslím,že bude nejlepší piercing vyndat a mazat.Poté uvidíš zda se ti to hojí.Piercingy s rovnou tyčkou už rozhodně nedoporučuji...

Autor: denca, datum: 03.02.10 18:26

ahoj chci se zeptat jestli je lepší piercing do nosu si nechat nastřelit nebo jen propíchnout a pak dát svuj piercing dík za odpověd.

Autor: katchull, datum: 01.12.11 20:15

Určitě propíchnout

Autor: untitled07, datum: 13.03.10 07:13

Ahoj...Piercing jsem si nechala propíchnout asi před 5ti měsíci, ale bohužel jsem si ho musela vyndat a to z toho důvodu,že jsem si koupila naušnici s rovnou tyčkou (nikoliv se zahnutou) a tuto naušici jsem si neustále o něco zatrhávála a pořád mi vypadávala! Začalo mi to hnisat a proto rozhodně nedoporučuji dávat si do nosu piercing s rovnou tyčkou...jinak co se týče bolesti,mě osobně to nijak strašně nebolelo...dá se to vydržet...

Autor: teenjj, datum: 27.03.10 16:19

Ahojky..podle mě někdo s hnisáním problém má a někdo ne...je to asi podle toho jak kůže přijme tu změnu nebo asi taky podle toho jak se k tomu kdo chová..já mám už asi rok prostřelený uši a taky mě to občas bolí tak že musím být chvílí bez naušnic a potom si je tam zase dát. Piercing do nosu chci taky..jenže mi přijde že to má hodně cikánek a je to takový okoukaná..radši bych piercing do rtu jenže to je rizikovější a nebezpečnější...asi si do nosu nechám píchnout někdy v budoucnu..vždyť to můžu kdykoliv vvyndat..

Autor: mishelka, datum: 29.03.10 18:34

ahoj, píchal si někdo sám piercing do nosu? A jakej tvar piera je nejlepší do začátku? Díky moc

Autor: leontýnka, datum: 31.03.10 00:54

Ahojky,mě to moc nebolelo,píchala mi to kamarádka,je pravda že nos zarůstá velmi rychle.Spíš bych ti doporučila,aby sis to nechala píchnout od doktora.Nos mám propichnutý pátý rok a zatím mi to nehnisalo,jen pár dní po propichnutí jsem ho měla trochu nateklý..Držím ti pěsti,aby to moc nebolelo,v nose to sluší každému.

Autor: zanet, datum: 07.06.10 19:22

Ahojky..Já bych se taky chtěla zeptat..Chci si nechat nastřelit piercing do nosíku.A dostala jsem kamínek s rovnou tyčinkou..jenomže teď mam výtr z toho,že tady píšete že zahnutej je lepší a že z toho s rovnou tyčinkou vám hnisá dirka..Tak jak to mam udělat?A čim to potom ošetřujete?Děkuju za odpověď..

Autor: grona, datum: 07.07.10 20:17

ahoj, chtěla bych se vás zeptat dnes jsem si nechala nastřelit piercing do nosu všecko bylo dobrý, ale mam tam takovou tu rovnou naušnicu s tím kvítkem a kuličkou na konci ale problém je v tom že je tahle naušnica maláá a tím pádem neprolezla celá(durchD)a nos ze vnitř zarostl chápete to někdo?Stalo se vám to taky nebo nevíte cos tím poradte prosím.

Autor: fantacka, datum: 24.08.10 22:53

ahoj já mám už piersing v nosu tři roky když mě to dělali tak jsem tam měla ze začátku tu zahlou naošnici ale ta se mě vubec neosvědčila parkrát jsem zavadila a naošnice me nypadla a pak mě tam šla špatne strčit a když jsem jí tam nedala hned tk me dírka hned zarostla no a tak jsem to vyměnila za rovnou jak píšeš že nos ze vnitř zarost tak to zase protlač ale musíš si koupi delší nosovku já uč si kupuji tak kolem peti milimetru a to tam v pohodě dostanu tak že to skus a uvidíš

Autor: leonka, datum: 30.07.10 11:34

ahoj vubec se toho neboj je mi 16 a piercing v nosu uz mam 2roky vubec mi to nehnisalo...taky jsem se strasny bala ze to bude bolet vsichni rikaly ze to boly ale neni to pravda on ti to nejdrive scvakne takovyma klestickama aby to umrtvil..jen ty trosku tlaci a pak ti to hned propichne je to strasne rychly a vubec to neboli..fakt nech si rict vubec to neboly jen kdyz to tak po 10 min priblizne prichazi k sobe tak jen to trasku tlaci a teklami kapilinku krev ale jinak v poho vubec to nebolelo a to ja jsem takova ze ondlivam kdyz mi berou krev ale pri tomhle nic je to rychli

Autor: radka, datum: 07.01.11 16:38

Holky, nejsem už nejmladší, ale stejně jsem si v 35 letech nechala nosík propíchnout. Mám rovnou nosovku a protože mi vypadávala, tak jsem si ji z vnitřní strany zajistila silikonovou koncovkou která se běžně používá na naušnice z bižuterie. Musela jsem tu koncovku skalpelem rozříznout na dvě části a nasadit si to ta nosovku pomocí pinzety a drží to výborně. Protože je to ze silikonu, nemám žádnou alergickou reakci a nosovka mi nevypadává ani v zimě při rýmě. Občas silikonek musím sundat a dát nový, protože zhruba po 3 měsících začne tvrdnout a jde pak hůř sundat. Zahnutou nosovku mi v salonu nechtěli dát, prý je to provlékání bolestivější.

Myslím si že to sluší opravdu každému i s hodně křivým nosem, jen k tomu mít odvahu křivý nos přiznat před okolím a nemindrákovat se z něho.

Autor: romule, datum: 10.01.11 21:12

Ahojky všichni

Chtěla jsem bych si nechat píchnout piercing do nosu,ale mám takový problém.Od malička mám nějakou alergii a podobné problémy a proto chodívám pravidelně na prohlídku k nosní.Bude jí piercing nějak překážet?Nebo bude ta prohlídka bolet?Taky když mám rýmu,bude to dělat nějaké problémy?Předem díky za odpověď

RE(2x): piercing do nosu
Autor: ivka, datum: 23.01.11 23:54

ahoj...nevím jakou prohlídku myslís...vlastne,co ti pritom delá pani doktorka...ale rovnej piercing by nemel vadit.ten má nakonci jenom malilinkatou gulicku.kdyztak si piercing budes drzet rukou zvencí,aby se ti nevysmikol...a stou rymou...mne piercing pri smrkání nevadí a nebolí...ale tobe by se to teda nejspís hojilo dyl...preci jenom kdyz smrkás,a nemás to zahojené,dostávají se ti tam necistoty...piercing nebolí,mozná ze zacátku,kdyz to jeste není uplne zahojení,pak uz vubec...je to na tobe..já teda nemám ten nejhezcí nos na svete,ale piercing se mi líbí,a stejne jsem si ho dala...a nelituji

Autor: kata, datum: 07.03.11 19:04

Ahojky. Prosim vás mohl by ste mi někdo poradit? asi před čtyřmi dny mi vypadl piercing z nosu a už mám koupený nový, ten zatočený, ale stále se mi nedaří ho tam dát. Je jedno jakým směrem? nebo je možné že už mi dirka zarostla? moc děkuju

Autor: terinka, datum: 22.05.11 03:31

Ahojky,je mi 12,jsem taková,že se bojím bolesti,mám sestřenku,je jí 20 s už asi 4 měsíce má piercing v nose. Chci ho tam taky,ona mi Týna pořád říká,že to nebolí,ale když koukám na videa na youtube,jak tam ty holky brečí,tak se strašně bojím. Nevim,co mám dělat,jestli mám na něj jít,nebo ne. Mamka mi teď ve 12ti dovolí pupík a nos. Pupík chci až o prázdninách,ale ten nos už bych chtěla teď. Zrovna jsem u ségry v Praze a nevím,jestli si to mám nechat píchnout,protože za 2 dny odjíždím. Tady v Praze jsou přece jenom zkušenější,než z Chebu. Mám si to nechat píchnout tady nebo ne? A po pravdě,bolí to hodně? A když brečíte tak ty slzy vyhrknou samy,nebo je to z bolesti.? Díky předem za dpověď.

Autor: katushka, datum: 16.11.11 20:09

Ahojky,já sem si dělala piercing do nosu.. vubec to nebolíí a že by to hnisalo myslím že se to u málo koho projeví...myslím že vubec! .. Při pichání ucitíš jen malé pichnutí nic jiného..pak to trošku bolí jak ti tam dáva piercing ale nic vážnějšího opravdu není...a obava o to jestli by ti to slušelo..myslím že ano..ikdyž sem tě neviděla.. ) a pokud ne..kdykoliv to mužeš sundat a nechat za rust..! Zarustání trvá týden dva...

Autor: alice, datum: 03.12.11 15:56

Ahoj, chtěla bych si dát do nosu kroužek, jde to hnedka po propíchnutí? a nevíte jak velký průměr bych si měla pořídit?Díky: )

Autor: untitled07, datum: 03.01.12 23:11

Taky jsem chtěla kroužek a když jsem se ptala, zda by to šlo hned vyměnit, bylo mi doporučeno počkat až se to úplně zahojí, což trvá až 2 měsíce. určitě s tím nepospíchej...

RE:kam piercing do nosu?
Autor: pajaa, datum: 03.01.12 22:43

Ahoj mám dotaz..chtěla bych jít na piers do nosu a nevím na jakou stranu Kam si to většina prosím vás dáváte?Díky

RE: RE:kam piercing do nosu?
Autor: untitled07, datum: 03.01.12 23:04

Já ho mám na levé straně, ale samozřejmě to záleží jen na tvém rozhodnutí...

Autor: gj, datum: 29.01.12 20:31

Plánuju piercing do nosu a chci se zeptat, jak dlouho se to hoji? Mám strach, že v tomto období dostanu rýmu a bude to bolestivé.

Autor: lusia, datum: 30.01.12 23:16

ahojte chtěla jsem se zeptat nemáte někdo zkušenosti s nastřeleným piercingem do nosu?Nechala jsem si ho nastřelit a za týden nebo za čtrnáct dní si ho můžu vyměnit za klasický,ale problém je v tom,že půjde těžko vyndat ten původní protože je z druhé strany ta zátka nebo co to je nacvaklá.Tak kdyby jste někdo měl nějakou zkušenost jak to vyndat budu ráda.Díky

Autor: pruhovanazizala, datum: 13.02.12 22:48

Hola hej, mam propichly nos 2mesic. Uz dva krat jsem si ho musela vytahnout ,protoze jsem sla na vysetreni a musela jsem sperky sundat. Tak mam dotaz jak si ho tam spravne zase nasadit. Nejak se mi to nedari,vzdycky mam z toho cerveny frnak a den nebo dva me to boli a pak zase v poho. Ale kdyz to jde bezbolestne ven,tak by to melo jit bezbolestne dovnitr. Vzdycky to tam pacim,kroutim a nic. Nemate nekdo na to nejaky figl?Prosim poradte. Nausnici mam s takovou tou spiralkou. :o) Dik pa

Autor: sawi, datum: 10.04.12 17:02

ahojky , chtela bych vas pozadat o radu mam piercing v pupiku ten se mi krasne zahojil a tez uz mam i piercing v nose asi tak 3 a pul mesice...vsechno bylo ok do doby nez mi vypadla kulicka mam ten zahnuty zahojilo se mi to krasne ale kvuli kulicce sem ho vymenila za jiny a udelala se mi tam boulicka hnis sem vymaskala ale boule tam je porad aspon uz 3 nedele, nevim co stim mazu si to ruznyma mastickama udela se mi stroupek odloupne se ale porad tam je ...nevim jestli to mam dale mazat nebo dojit k doktorovi aby mi to vycistil?) opravdu nevim porad te prosim piste na email : sarka.prenosilova@seznam.cz

Autor: kristyna, datum: 31.07.12 10:22

ahoj, já měla v nosu piercing už dvakrát a vždycky píchlej. Poprvé jsem to vyndala po měsíci a do 10 minut tam díra nebyla. Po druhé jsem to čistila a vypadlo to samo. Když si to necháš píchnout je to pomalejší, bolestivější ale zase je menší šance zánětu.Teď si to budu nechávat dělat po třetí ale tentokrát už scháním nastřelování. Hodně štěstí, ať ti to vyjde.

Autor: ditanka, datum: 29.05.13 17:12

Ahoj Chtěla bych se zeptat jestli si myslíte že propíchnout si nosík v 13 je normal Šla bych do toho ale jak vidím i dost negativních ohlášení ( ze strany bolesti) tak se i bojím.. Mám 3 dírky v uchu a v pohodě ale trvá mi to déle než to přestane hnísat A taky snáším bolest trochu hůř :/ Chtěla bych jít na nastřelování.. Myslíte že krom možnosti hnísání je nějakej problém.. Fakt bych byla vděčná za jakoukoliv odpověd

Autor: betty, datum: 31.05.13 19:27

Ahoj chtěla bych se zeptat mám koupený rovny piercing a nevim jak tu kuličku tam jakože dostat to mám normálně až si to propíchnu nějak protlačit? Děkuju za odpověď! )

Autor: ingfranc, datum: 11.03.14 05:03

zdravíčko, piercing do nosu, samá aplikace nebolí, bolí víc posléze špatnej dotik na něj když se bude hojit. když ti bude hnisat je to normální obrana organysmu, to je to samé jako když si člověk zadře třísku, taky začne hnisat aby ji tělo dostalo ven. při pravidelném čištění místa by měla hnisavost ustupovat, tělo si na nežádaný předmět zvikne a přestane se proti němu bránit. hlavně při hnisání piercing nevytahovat protože slouží jako kanyla, když ho vytáhneš, ryskuješ že dírky se ti zacpou, hnisavost zůstane pod kůžou a ryskuješ zapálení. Čistit vpich kolem piercingu nikdy ne olejovíma a už vůbec ne krémovíma mastěma. sice ti to dírku dobře promaže ale zalepuje venkovní vpichy a daleko déle se to hojí a hnisá. nejlepší co kdy zatím mohlo bejt tak buť desinfekce a nebo roztok, vodu z mořskou solí. Já sám mám už piercing pomale všude, a x už sem jich pichal. dělám to totiž profesionálně nějaký rok

Autor: petra, datum: 22.03.14 07:57

ahoj já bych se chtěla zeptat jestli to propíchávaní bolí sem totiž slabší povahy.Děkuki za odpověd

Autor: petra, datum: 22.03.14 08:02

chtěla bych se zeptat bolí to ,bolí to moc?Sem slabší povahy a mám 11 let ptám se jen jestli to moc bolí

Autor: anet, datum: 09.07.14 14:46

bejt tebou bych to nedělala, ale jestli se ti to fakt tak líbí...

Autor: kaca, datum: 28.06.15 14:06

Já mám piercing v nosu i nad obočím a je to pohoda. Nad obočím to bolelo teda víc než do nosu. Žádný problém jsem naštěstí neměla. Pravidelně si měním podle příležitosti a nálady. Hlavně si dělám radost koupí nových ozdůbek.

Autor: lucinka, datum: 29.06.15 16:43

Uvažuji nad pořízením do obočí a pupíku. Bolelo to hodně? Kde si kupuješ nové někde ve studiu co máš v okolí?

Autor: kaca, datum: 30.06.15 14:26

V obočí mě to bolelo dost teda. Normálně kupuju na netu na rhox.cz. Zatím jsem spokojená, a nakupuju jenom tam. Vždy jsem si vybrala.

Autor: jinka, datum: 30.06.15 21:24

Souhlasím rhox je dobrý obchod. Doporučil mi ho kamarád co píchá piercingy a tetování, že od nich bere.

RE(6x): piercing do nosu?
Autor: lucinka, datum: 10.07.15 21:15

Takže normálně bez problémů objednat na netu. Odpovídají ty piercingy popisu a obrázku na stránkách?

RE(7x): piercing do nosu?
Autor: kaca, datum: 17.07.15 22:57

Ty co jsem si brala zatím já, tak odpovídaly přesně. Možná se mi naživo některé líbily ještě víc.

RE(8x): piercing do nosu?
Autor: lucinka, datum: 21.07.15 21:26

Tak to je dost lákavé. Já normálně nakupuji na netu, ale toto jsem si zatím netroufla . Tak jsem ráda za kladný ohlas, který mě aspoň trochu nahlodal to zkusit.

Autor: teerry, datum: 08.01.16 19:40

Piercing mám asi 2 dny trochu to boli když pokrčim nos jinak ne a chtěla jsem se zeptat jak se mam o to starat a za za jak dlouho by to mělo byt uplně v pohodě?

Autor: nika, datum: 01.07.16 10:17

Chci se s vámi podělit o to co s emi dnes v noci stalo. Vzbudím si a piercing v nosu nikde.. Ihned sem se snažila ho nasadit. Problém je v tom že ho mám dnes týden. Někdy to bolelo někdy ne. Bylo potřeba najít zprávný způsob jak ho nasadit. Jelikož je do L tak to šlo hodně těžce. Po 3,5 hodinách se mi to povedlo. Nos sem pořádně uchopila a natáhla a sama nevím jak se mi to podařilo protože předtím mi to vůbec nešlo a vždy se mi to zaseklo. Než se mi to zahojí budu si to lepit na noc náplastí protože tohle už opravdu opakovat nechci. V noci když mi vypad sem to ani necítila protože nos dobře čistím a tak mě už ani nebolí a hojí se dobře, ale ted? Bolí to zase jako na začátku a není se čemu divit.

Autor: nella, datum: 16.02.17 18:24

Chtěla jsem se zeptat jak moc vadí piercing v nose při rýmě?

Poslední diskuze v ostatní