Jak získat zpět svou lásku

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 7
Upozornění
Tato otázka je 17495 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: Jak získat zpět svou lásku
Autor: slunatko, datum: 04.02.08 19:59

pepe... proc jen si vsichni uvedomi jake zlatisko je jejich mila az kdyz ji ztrati... Pokud vis že je tvoje životní láska a víš co bylo špatně... tak proč už nestojíš s růží v ruce před jejím barákem???

Jinak se trochu pochlap, kluk má být ten kdo je oporou dívce... po 2 letech určitě víš co má ráda.. potěš ji něčím... nepíšeš jestli ste se rozešli, nebo jen to přestává klapat.. ale za zkoušku to stojí...

A halvně si pamatuj, každá dívka potřebuje slyšet, že ji mám její miláček rád a že je užasná, že ji to sluší atd... prostě bejt chválená... všichni kluci by si to měli pamatovat... ten který to pochopil..ten má nad holkou vyhráno když tak písni něco podrobnějc co se stalo.. jestli ji to jen přestalo bavit.. a nebo je jen ve vztahu neštastná... takhle se jinak těžko radí... hodně štestí

RE(2x): Jak získat zpět svou lásku
Autor: pepe, datum: 05.02.08 12:01

Ja vim, ze to kazda divka nevo zena potrebuje slyset... Jsem hlupak, ze jsem se zabral do svych problemu a prestal si uvedomovat, ze o ni muzu prijit. Jinak jak jsi se ptala, tak se se mnou rozesla. Ale vazne me to mrzi a priznavam sve chyby... Dekuji za kazdou pomoc. Vazne mi na ni moc zalezi

RE(3x): Jak získat zpět svou lásku
Autor: slunatko, datum: 05.02.08 15:47

Rozhodně si myslím, že za zkoušku dostat ji z5 to stojí... ale nesmíš to na ni vbybalit rovnou.. polehoučku, pomaloučku... a mimochodem - víš od čeho je partnerství??? Aby se ty problémy řešili ve dvou... a pokud si je ten dotyčný musí vyřešit sám... tak ten druhý je to od toho, aby ho podržel a podpořil ho... já mám ted spíš opačný problém.. taky mám nějaké problémy.. a přijde mi že svého miláčka tím až moc zatěžuju... a mám strach aby mi neutekl... takže já taky mám co řešit... na tomhle světě všichni musí pořád něco řešit.. a kdo tvrdí že ne.. tak nežije...

RE(4x): Jak získat zpět svou lásku
Autor: pepe, datum: 05.02.08 16:07

V podstate jsi ve stejne kuzi jako ja s tim problemem, ze u me to prekrocilo meze... Vim, ze problemy by se mely resit spolecne, taky jsme to tak delavali.... Jinak dekuji za odpovedi. Ale chtel bych se zeptat spis konkretneji jak si ji ziskat zpet... Sam se bojim toho, aby to nebylo nejaky HR z moji strany... Dekuji

RE(5x): Jak získat zpět svou lásku
Autor: slunatko, datum: 05.02.08 20:27

Ono to se ti těžko řekne jak ji dostat z5 když ji neznám... kdyby to záleželo na mně, tak by mi stačilo aby mi ten kluk dal pár dní klid.. a pak mě překvapil... třeba čekal u vlaku kterým denně dojíždím do školy.. nebo newím.. a aby mi řekl co pro něj znamenám a požádal mě abych mu dala ještě jednu šanci.. a já bych to s ním byla ochotná probrat... ale já...neznám ji... ale víš co by si mohl zkusit? jeden muj bejvalej kontaktoval moji dobrou kamaradku.. zjistil si od ni..jak na to sem ... jestli mi ted muze napsat, nebo pockat... a tak... urcite ma ona nejakou doboru kamaradku... tak zkus takhle... jo a já sem se o tomhle komplotu dozvěděla po 4 měsících co sme se znovu dali dohromady... nevydrželo nám to sice.. ale v tu chvíli mě zpátky dostal a klapalo nám to... ..... je tohle lepší odpověď????

RE(6x): Jak získat zpět svou lásku
Autor: :-(honza, datum: 21.02.08 07:52

ahoj Pepe, já mám ten sám problém, ale ty jseš alespoň silnej, já ne... a proto teď mám na ruce jizvy, chtěl jsem to zkončit, prototže můj život bez ní není tak zábavný jak byl...! Řešil jsem si své problémy a nic jiného mě nezajímalo, vůbec jsem si neuvědomoval že nějaká láska hasne a když zhasla zhroutil se mi svět! Člověk si řekne, vždyť je to blbá láska, tak co blbneš - ale není to jenom blbá láska už je to něco na kom ti moc záleží a chceš zemřít po jejím boku a to já zanedbal a teď trpím... Bože vyměnil bych život za to být s ní! Pepe, tak co jak si dopadlo získal si jí z5? Pomohlo to ty rady atd.?

Autor: j_a_n_c_a, datum: 09.06.09 12:33

zkus ji psat zamilovanme sms,omluvit se ji,poslat ji nejakou kyticku a udelej neco co ma nejradeji na celem svete,ty se mas ze ji muzes zitkat jeste zpet to ja jsem totalne na dnechodivala jsem se zadanym klukem tahli sme toicspolu 2 roky ted si ji i vzal a nejak sme se pohadali ta jeho i na nas prisla takze bylo vzruso a ja ho potrad miluju jenze mam smulu psala jsem mu i dopisy a nakonec sme se pohasali dost krute porad ho miluju a nevim jak dalale ty to jen tak nevzdavej pokud ji opravdu milujes,,, uvidis ze se to zlepsi a bude vsechno lepsi uvidismoc vam to preju

Autor: jack , datum: 03.04.09 23:28

já sem uplně nadně to je život k hovnu a chjo aspon se máte líp

Autor: filipas, datum: 13.11.10 23:15

já sem sní chodil měsíc pak sem se odstěhoval a když sem přijel tak sem šel rači za kamošem než za ní a pak mě napsala že se se mnou rozvádí a já se jí zeptal jestli má jinýho a no řekla že jinýho nemá a du se podívat z balkonu a vídím jak si dáva s jedním (s prominutím) debilem francouzáka a to sem se nemoh udržet a rozbulel sem se doma já ji miloval (pořád miluju) nade vše prosím porĎte mi co by mi pomohlo já se třeba zasměju ale nejsem vůbec šťastný já ji potřebuju k životu sme asi na tom stejně

Autor: tom*, datum: 10.12.10 00:18

Ahoj, take sem prisel o svoji lasku, ted pred vanoci, teda chtela pauzu tak sme ted v pauze, rikala ze az se vrati od mamky z vanoc, ze to proberem, jeji duvod je ze pry se nechce vazat, ze si chce jeste uzivat zivota aniz by mela pevny vztah, nejhorsi je ze se tak rozhodla z minuty na minutu, taky nevim co mam delat

Autor: iv, datum: 19.01.11 17:00

ahoj, jo tak tohle se přesně stalo mě s přítelem. Akorát, že on nejdřív ten vztah bral hrozně vážně a hnal to tak rychle dopředu a pak ze dne na den mi řekl, že si se mnou sice skvěle rozumí, ale že to beru moc vážně a on má strach se vázat...uf. S nikým mi nikdy nebylo líp, tolik sme si rozuměli a bavili se a najednou je to pryč a já tomu ani nerozumím. bolí to moc. Koukám, že takových je nás tu hodně. Raději bych teda byla na té druhé straně, která se teď někde baví a netrápí se :-/

Autor: tomas, datum: 29.12.11 22:50

Taky to máme stejně přišel jsem o dívku,která pro mě byla vším a já už vzdávám život =(

Autor: zd, datum: 02.03.12 17:36

tak to jsme na tom stejně, i já dostala kopačky předevčírem, ještě v úterý večer bylo vše perfektní a ve středu mi oznámil tu novinu, že neví jestli je vztah to co chce a bla bla bla...chci ho zpět, je to nejlepší kluk jakýho jsem poznala ale jsem v koncích, nevím co dělat a jestli je jakákoliv šance že změní názor

Autor: malossi, datum: 21.07.11 23:06

sice si to čtu až teď ale vím čím si procházíte! měl jsem teď uplně jelepší holku pod sluncem! a já si toho pak nevážil, byla pro mě vším a pořád je miluji jí! nebyla chyba na její straně byla na mý! byl jssem arogantní debil, který si musel všechny problémy řešit sám místo toho jsem to řešil sám a jí jsem to neřekl za tajoval jsem to ale stejně se to dozvěděla kdybych mohl vrátit vše začl bych uplně jinak! a jen radím nic svému milému nezatajujte vymstí se vám to a velmy rychle upřímnost je přednější a s tím dotahnete dál než lží a dalšíma křivárnama!

Autor: margik, datum: 07.11.11 18:26

tak tenhle problém mám bohužel také. proč my chlapi jsme tak hloupí a vše řešíme až je pozdě.

Autor: pan, datum: 03.12.11 16:02

ahoj, napsala bys mi prosím svůj mail? rád bych se tě na něco zeptal a nerad bych to psal na net.. Moc děkuju. Martin.

Autor: x, datum: 14.02.08 02:57

Nebreč a běž do toho, všechno jí řekni, jakej si byl trouba, pokud to byla láska, skočí ti kolem krku, pokud ne, víš na čem si byl, nemilovala tě.

Autor: slunicko-lucinka, datum: 19.03.08 10:48

Jejda je mi tě liíto něco podobneho se stalo kamaradovi ale s tím že ona ho podvedlajak se ji nevěnoval...a neměl na ni čas...ale i tak to bylo od ní dost hnusné...Tak snad ti to nějak dobře dopadlo

Autor: tom*, datum: 10.04.08 15:52

Zdar,je nás určitě víc,mně se to stalo po třech letech vztahu...je to asi měsíc zpátky. Hlavně tě musí chtít ona,jestli nechce... netlač, to nepomůže...určitě dojde k tomu, že se jednou někdy srazíte, tudíž zapracuj na sobě, víc se na sebe soustřeď... holky nemaj rádi slabochy, já to už pochopil taky. Jak mi řekla moje babička...nevěš hlavu...nebo kolegyně z práce...pro jedno kvítí slunce nesvítí... užívejte života a snažte se být co nejvíc nezávislý... je to otázka času, kdy najdete někoho zase super... a bude určitě zas dobře...jen to chce trpělivostZdar...Tom

Autor: peta, datum: 23.01.12 18:32

Ahojky Tome, tvůj příspěvek se mi tady líbí ze všech nejvíc. Je nejvíce pozitivní. Zítra to bude týden co se semnou rozešel přítel. Chodili jsme spolu také 3 roky, z toho rok spolu bydleli. Nejhorší je, že se vidíme i v práci. Pořád si to nechci připustit, že to takhle skončilo ze dne na den. Řekl, že tomu necháme volný průběh. Ale naděje nemám. Už mě prý nemiluje a je si svým rozhodnutím jistý. Moc mě to mrzí a také si nemůžu pomoct a sem tam mu něco napíšu. Pořád dolejzám. Chtěla bych ho moc zpět. Budu se snažit už nedolejzat a jen se na něj smát. Děkuji ti za tento pozitivní příspěvek. Sice jsem na tom špatně, byla jsem na něm závislá, ale když si přečtu ty smutné příspěvky zde, tak si říkám, že na tom ještě tak špatně nejsem. Lidi neblázněte, je to těžký, ale vždycky se to dá vyřešit jinak než ubližováním si. Obklopte se přáteli a rozdávejte úsměvy na všechny strany, i když to tak necítíte a v dobrém se vám to vrátí. To zvládneme!

Autor: 42.nitram, datum: 17.04.08 01:13

tak to ja mam problem presne opacnej... pritelkyne(o dost mladsi) se se mnou rozesla protoze jsem na ni byl pry moc zavislej, vadilo ji ze bych pro ni udelal cokoliv na svete, vadilo ji ze jsem ji porad rikal jak je dokonala a krasna ...bohuzel se nenaucila resit problemy ve dvou... chtela byt strasne samostatna a volna a pritom zadana a zamilovana ale to proste nejde zit dva zivoty ...je to necely mesic a ver mi taky sem z toho fest zhroucenej...vubec nevim co delat... nevidim ji do hlavy, nevim jak se muze po temer rocnim vztahu den ze dne rozhodnout ze je konec... vsichni mi radi at ji necham mesic dva byt a ze si to rozmysli, ze je to v ttomhle veku normalni(1.... snad to tak bude, nechci skoncit jako mastnej flek pod mostem.... ale vim ze jsem chtel zit jen pro ni a bez ni uz zit proste neumim a ani nechci... nezbyva nez doufat ze nadeje skutecne umira posledni !!!!

PS urcite neni problem zabit chlapa holejma rukama ale nikdy bych neveril ze me dostane takhle na kolena 18ti leta holka... a to je bohuzel fakt

tak at to dobre dopadne... Martin

Autor: 42.nitram, datum: 17.04.08 01:16

hmmm tam co je ten skurv... smajl co se tlemi jako cu.ak ma bejt ( 18 ) na takovy fory mam fakt akorat naladu

Autor: martymarty, datum: 17.04.08 17:04

Zdar chklapi a ženy, taky jsem měl 2roční vztah, nádhera,paráda, moc jsme si rozuměli!! přítelkyně modelka, prostě žena mojeho života!!boužel neměla ráda sex... oželel js to,ale brzo se frekvence změnila na 1x měsíčně... od začátku to bylo tak 2-3x za měsíc, přestalo mě to bavit a poslal js jí pryč!!navíc ještě jsem jí živil-ona studovala, a na icq js jí načapal jak si s někým píše-že mě si už vůbec neváží a at přijede až já budu na dovolený!!!! to jsem ji poslal rovnou!! měsíc mi chodily zamilovaný a omluvný smsky a ja nic,že si promluvíme!! a vyjasníme, boužel akorat js pak seděl u stolu a poslochal jak je všechno moje chyba!že nejsme chlap a vůbec si jí nevšímám!!! ona že nic neudělala!! no pardon ona si nevšímala mě, ani mých potřeb a řešit svůj problém nechtěla!!!ONA NEBYLA ZASE žena!!!... teˇˇd mám klid... mrzí mě že to nezvládla!! ale věřili byste někomu takovýmu! chbí mi a moc,ale žít ve lžích.... a bez sexu... no to je i se supermodelkou na nic!! A PRO TO !! BUDE LIP!!SOUSTREDTE SE NA SEBE!!! A BUDTE NEZAVISLI!! NIDKY NEVITE, KDY DOSTANETE KUDLU DO ZAD!!!! a netruchlete!!taky obcas brecim,ale co te nezabije to te posili!!!! a oachat neco kvuli tomu ze nas partner nechal/a..... nesmysl!!! neco delejte a ono to prejde!! zase si vzpomente na kamarady a ty nikdy neopomijejte!!oni vam zustanou

Autor: 42.nitram, datum: 17.04.08 22:48

moc libi ? kdyz ti lze ?? laska prece neni jen o vzhledu... ja bych tu svoji (bohuzel ted uz nesvoji) miloval i kdyby mela o 30Kg vic a byla skareda... a to jako fakt !!! taky sem driv koukal po holkach podle vzhledu ale ona prisla ve chvili kdy sem si rek ze se vazat vlastne stejne nechci, ze chlast je nejlepsi kamos a bylo... vubec sem nekoukal jak vypada, ze je fakt krasna a v podstate presne muj typ me doslo az po cca mesici vztahu!!!! coz sam nechapu ale je to skutecne tak, proto ji nechci ztratit, kdyby se mi libila jen fyzicky tak na to seru a nabrnknu si jinou...nejhorsi je ze ted uz to nejak nejde zit nevazane a chlastat, je tak , bez ni.... proste uz to nejde.... a to, kamo to je ten nejvetsi pruser!!!!!!!!!!!

s kamosema je vse OK, naprosto zapomenes a ses v pohode ....ale pak kdyz prijdes dom s lehnes si, nekdo ti tam vedle tebe chybi....

Autor: dominik, datum: 17.11.10 00:02

Chlape vim o cem mluvis, me opustila ze dne na den po dvou rocich ze si chce vse rozmyslet. Ale ja nechapal co jelikoz sme se nikdy nepohadaly a o vsem sme mluvily no a ted mi rekla ze uz me ma rada jen jako kamarada a to je od ni moc hezky ale me to nepomuze. Bydleli sme spolu a ted sem tu sam vsude ji vydim, nemuzu spat protoze necitim teplo vedle sebe a rano me chytnou krece do bricha a du zvracet. No a ted mi zavolala jakoze se ji to semnou v posteli vzdy libylo jenomze ja po ni touzim to ano, ale chci ji dat vse na svete a chci ji milovat nevim jestli ji chci jen jako milenku a nevim jestli to nemuze byt ma druha sance. Takze se balim a mizim si o tom popovidat s kamaradem Jimmem Beamem i kdyz bych nemel nevim potrebuju si sednou do baru a premyslet. Ale moc dobre ti rozumim stim ze nekdo vedle chybi ona chybi a vic nez malo.Jo a rady co ctu vise hm kytku sem koupil udelal sem pro ni dost veci psal sem ji basne a byl sem sebevedomy ze ji ziskam zpatky nevzdavam se obvykle jenomze na to me asi dost zna a to ja vul ji chtel pozadat na vanoce o ruku citim ze je ta prava.

Autor: nacochatu, datum: 08.12.10 13:17

Chlape taky vim moc dobře o čem mluvíš.Já byl s poslední přítelkyní sice jen pět měsíců, ale nejsem už žádnej zajíček a tentokrát jsem si byl vnitřně jistý, že tohle je žena mýho života i když byl mezi námi rozdíl sedm let (já jsem ten starší),ale to skutečně nehrálo žádnou významnou roli.

Během těch pěti měsíců jsem se do ní zamiloval až po uši,tak jako nikdy před tím a zažil jsem s ní nejkrásnější období svého dosavadního života.Nemohl jsem ji zahrnovat veledary, ale snažil jsem se to vše kompenzovat svojí pozorností-jinak řečeno vše co jsem mohl nabídnout to jsem jí objetoval až jsem se díky tomu sám dostal do značných problému.Všechno klapalo náramně a já měl po dlouhý době skutečnou radost do života, ale pak přišel měsíc kde se začal lámat chleba.Začala se mnou trávit mnohem mín času, o sexu ani nemluvim a celkově jsem z její strany cítil nějakou zvláštní křeč.Nechápal jsem co se děje a začel jsem přemýšlet nad příčinou- to je ovšem úplně k ničemu, protože tě napadne deset tisíc hovadin, ale nic konkrétního stejně neodhalíš. Tak jsem se pokusil to s ní řešit.Taky zbytečný, protože ona to evidentně řešit nechtěla a neustále mě přesvědčovala o tom, že se nic neděje.No a tak jsem začal být podrážděnej a byl jsem tzv. muž dvou tváří, jinými slovy se to ve mě všechno šíleně pralo.Myslel jsem, že jsem si to včas uvědomil,ale v momentě kdy jsem se pokoušel jakýmkoliv způsobem lásku znova oživit tak jsem dostal kopačky.Takový hodně zvláštní ve stylu, že mě má hrozně ráda, že jsem toho pro ní strašně moc udělal a hrozně si toho váží, ale že jako páru nám to neklape a je to její chyba, ale nechce o mě přijít úplně.Proběhlo pár srdcerdoucích SMS kde jsem se jí snažil přesvědčit jak moc jí miluju až z ní vypadlo že ona ke mě momentálně tohle necítí.

Je to čerstvá věc cca 14 dní a já jsem stále úplně v prdeli.Mám spoustu věcí, který potřebuji řešit, ale nemůžu se na ně pořádně soustředit poněvadž jí mám stále před očima.Chybí mi noci kdy se ke mě přitulila a usnula mi na hrudi, chybí mi úplně každá chvíle strávená s ní.Je to hrozně těžký a nepochopí to ten kdo takhle hlubokou lásku nikdy nezažil.Momentálně jsem v situaci kdy jsem se rozhodně ještě nevzdal a stále o ní bojuju.Občas se vidíme a já se snažím být milý, pozorný a nikam jí netlačit nebo na ní nějak naléhat.Nevzdávám se protože jí nesmírně miluju a to radím všem těm kteří mají byt pohaslou jiskřičku naděje- přiživujte jí a zkuste být trpělivý a jít po malých krůčcích. Nevim jestli se ještě dáme dohromady jako pár,ale dokud tu ta naděje bude tak za ní budu bojovat.

Vím jak tyhle věci nesmírně bolí, ale nezůstavejte doma (to je to nejhorší,absolutně se utopíte ve vlastních depresích) a travte čas se svými přáteli, chodte mezi lidi a snažte se žít dál.To nejhorší co můžete udělat je to všechno vzdát a myslet na totální hovadiny jako je sebevražda.Život máte jenom jeden a ten vám nikdo nevrátí a nic na světě nestojí za to si ho vzít.To udělá jen absolutní slaboch.A to je moje rada, protože žádná universální na to jak získat na zpět svojí lásku neexistuje a to je holý fakt.Všem kdo řešíte podobný problémy, držim palce-věřte mi vim moc dobře co si prožíváte,ale bojujte uvidíte že vás to vnitřně posílí a jednou budete zase štastný.

Autor: ziki, datum: 29.05.08 16:57

Ahuj, mno víš abyc hřekla pravdu,já jsme teď na tom stejně.Chodila jsem s mladším klukem,ale pak mi něja kruplo v bedně a rozešla jsem se s nim,protože hrozně žárlil.Pak zamnou chodil a prosil mě ať se vrátím,jneže pokaždý udělal nějakou chybu,jako například že byl na diskotéce s jinout,ale přitom chodil za mnou že mě miluje.Pak jeden den už jsem nemohla dál la za ním že ho miluju..Jenže on začal me¨zitím chodit s jinou a už 3 týdny se nemůže rozhoudnout.Miluju ho,teď už to vím,že pro mě znamená všechno,ale ani já nevím jak ho získat zpátky.Před dvěma dny jsem koupila křídy a jela jsem za ním.Před dům jdem udělala šipku a táhla to až někam dál od lití a asi každých 20m jsem napsala něco krásnýho,jako miluju tě,jen my dva a pod...nakonci jsem stála já s velkým papírem na kterém bylo napsáno Navždy spolu.ANo,dostalo ho to,ale ne dost...Už i já jsme zoufalá..nevím co dál...Tak snad budeš mít štěstí aspoň ty a vrátí se k tobě..Já už tomu nevěřim...Musel by se stát asi zázrak nebo nevím..Tak zatim pa

Autor: simisekk1, datum: 23.06.08 12:53

ahoj, msuím ti napsat,že tohle samé prožívám i já.Jenže já mám ještě syny, který ho miluje. On sám tvrdí že nás tak ymiluje, chci ho zpátky, ale jen mi lže a jeho nová přítelkyně je těhotná.Nevím si rady, chtěla sjem azpomenout,ale nedaří se mi, on sám nechce, píše, navštěvuje ale nevrátí se.Bolí to a envím jak dál.Nejhorší je, že to odnáší i syn.

Autor: zikes16, datum: 23.06.08 20:59

Tak to je ještě horší,když jsou v tom děti,ale přesně tohle mám..nemůže bezemě být,ale vrátit neví jeslti se má...O to horší je že já jsem ještě k ttomu vážně nemocná a on ten život najednou vypadá jinakChtěla bych mít v něm důvod proč žít,strávit s ním zbytek života,ale je to nerealný nejspíšKaždopádně je mi líto dětí..ještě že tohle řešit nemusím,to už byhc asi nemohla..

Autor: delfi, datum: 09.02.12 08:57

Taky bych chtěla aby mě někdo tak moc miloval.

Autor: thepa, datum: 04.10.08 19:31

No z vlastni zkusenosti jsem to mel asi podobné, prestal jsem si vsimat pritelkyne a automaticky jsem pocital s tim, ze ji mam jistou. No pak se se mnou rozesla a ja jsem se snazil vse napravit. Vedel jsem kde jsem udelal chyby a taky jsem vedel, ze uz bych je nedelal. Po trech mesicich snazeni se ji ukazat, ze se zmenim jsem ale zjistil, ze asi pul roku uz tajne chodila s jinym borcem, takze asi tak. Tri mesice misto toho aby mi rekla pravdu jsem poslouchal jak ji na mne zalezi ale, ze ted se ke mne nemuze vratit, protoze jsem ji hrozne ublizil tim jak jsem ji prej ignoroval. Tri mesice mi proste lhala a ja jsem za ni lital s kvetinama abych vse napravl. Pak kdyz jsem zistil jaka je pravda, rekl jsem ji, ze ji nechci nikdy videt a ze ji nesnasim. Netrvalo to ani den a priletela za mnou s brekem, ze ji to mrzi a ze chce vsechno napravit. Tak jsem jako blbec rekl ze ano a po tydnu to bylo tam kde to bylo celou dobu, zuvedavost mi nedala a precetl jsem si jeji zpravy. No a svete div se, podle zprav jsem poznal, ze porad tajne chodi s tim borcem co me s nim pul roku podvadela. Zase jsem ji rekl, ze uz ji nechci videt a zase brecela, ze se s nim prestane bavit a ze vse napravi.. No a ted uz o ni nestojim a ona mi porad vnucuje, ze uz se s nim prestane bavit... takze asi tak... moje zkusenost s tim, jak dokazou zenske lhat jen aby si mohli omluvit neveru. Misto aby rekla na rovinu jak to je, tak jsem byl jeste spatny ja....

Autor: lenča..., datum: 08.10.08 16:47

Stalo se mi něco podobného,měla jsem přítele....Poznali jsme se já ho brala jako kamaráda ale on chtěl něco víc postupem času jsem se do něj zamilovala,a začali jsme spolu bydlet. Po půl roce přišel s tím že se musí stěhovat a tykový ty řeči...Rozešel se se mnou a po čase jsem zjistila že bydlí v tom samém městě u jiný holky. Po měsí přišel zpátky a já ho vzala zpátky protože jsem byla hloupě zamilovaná.Je to 14 dní a udělal to zas.Dozvěděla jsem se že půl roku chodil za jinýma a že teď má novou holku.On věděl že já to i nich vím ale dělal jako by nic.Prostě neměl kde bydlet tak si myslel že to utají a bude hrát na obě strany. Teď už vím že druhý šance nemají cenu ikdyž bych chtěla být zase s ním!! Ale dokáže se vůbec někdo takový změnit?Jsem z toho všeho už venku protože na něj mám vztek,jelikož za mnou choděj lidi sami a řikají mi kde s kým se všude tahal...a to mi ukázalo že jen tak někomu zas hned věřit nebudu! A pro něj ten rok asi vůbec nic neznamenal....

Autor: leontiiinka, datum: 28.10.08 11:16

Autor: tomphas, datum: 08.11.08 19:22

Ahoj lidi... mam ten samy problem jako vsichni tady tak doufam ze i mi poradite... Dneska sem se po 5ti mesicich rozesel s moji holkou... taky jsem sinek a taky jsem mel slzy v ocich... proste dneska jsem uplne cely den zniceny porad na ni myslim a vubec nevim co mam delat...! Rozesla se se mnou protoze ke me uz nic neciti a uz me nemiluje... co mam udelat pro to abych jeji lasku ziskal zpet?? Rozesli sme se nastesti v dobrem a rekla mi ze treba zjisti ze to beze me nejde, zacne me milovat znova a vrati se ke me! Ale taky rekla ze tomu moc sance nedava... Ja ji chci za kazdou cenu zpet at to stoji co to stoji... Miluji ji vic jak svuj zivot a ona to dobre vi... rekla ze nedokaze predsitrat lasku ke me a rekla mi ze uz me nemiluje tak proto sme se rozesli... udelam uplne vsechno proto abych ji ziskal zpet... je to mozne?? poradte mi prosim jsem zoufaly...

RE(2x): Expanze na Mars aneb marnost nad marn
Autor: izoldeee, datum: 14.11.08 08:31

...muži, ženy, emoce, láska, zklamání, smích, úsměvně, ze života...

RE(3x): Expanze na Mars aneb marnost nad marn
Autor: baruska*, datum: 20.11.08 17:47

>martymarty: VZKAZ PRO TEBE:

Povím ti jen pár věcí z mého nadhledu - každý tady na Zemi hledá svoji druhou polovičku, jak tomu někteří říkají a když jí najdou tak ani za nic se jí nesmíte pustit, někteří hodně dlouho hledají a procházejí někdy obtížnějšími vztahy. Myslím, že to k životu patří. Jen si myslím, že takový věci, jako ,,SEX není ve vztahu až tak zase velký problém - dá se přece o tom pohovořit. Napadlo tě, třeba, že má špatný zkušennosti, nebo se jí někde něco stalo? V životě a ve vztahu jsou mnohem horší věci kterým musíme čelit...Já jsem našla poprvé svoji pravou lásku, miluji ho nadevše..ale jsou dny kdy jsi říkám, že už nechci se tak trápit, proč radši nejsem sama, jestli mi v té době nebylo líp: Ale ne!!! Byla jsem jen sama, která si někdy klovla nějakého kluka na diskotéce nebo v hospodě a pak to rychle skončila. To co zažívám ani nejde popsat, dobře jsou někdy bouřlivé dny, ale když přejde bouře..přichází to nejkrásnější omlouvání...a pak si uvědomíte, že se vždy hádáte jen kvůli nesmyslným věcem. A nedej bože, když tu polovičku ztratíte...jste tak prázdné..a někdy se stane, že už to nepůjde vrátit...Pak přijde dlouhá tma...

RE(4x): Expanze na Mars aneb marnost nad marn
Autor: :-(, datum: 07.01.09 16:33

Ahoj všichni,
taky mám ten samý problém... Do svého, teď již bohužel bývalého, přítele jsem se zamilovala v podstatě hned na první pohled. Ze začátku, jako všude jinde, to bylo hrozně moc fajn. Konečně jsem měla snad vše, po čem jsem nejvíce toužila. Jenže pak přišli chvíle, kdy jsem začala mít hodně moc problémů (zdraví, škola a hlavně rodina), které jsem si chtěla řešit sama, protože jsem věděla, že on mě pochopit nemůže. A to byla ta největší chyba! Uzavřela jsem se do sebe a pak najednou přišel den, kdy jsem si říkala, proč spolu vlastně chodíme... že on je úplně jiný, než-li já. Ale diky těm problémům jsem už nás dva řešit nedokázala. On se ke mě pak začal chovat chladně, já se to časem naučila přehlížet a pak jsem po večerech vždy brečela. Strašně dlouho jsem cítila, že už mě nemiluje a má mě jen rád... A věděla jsem, že to brzy musí skončit, ale pořád jsem to bohužel nedokázala řešit. No a samozřejmě vše, co jsem cítila a tušila, se splnilo Skončilo to tak, že jsem cítila, že je úplný konec, proto jsem se z ničeho nic rozbrečela a zeptala se, jestli teda Ende... No a on, že už dál nemůže a nechce, takže jo. Prosila jsem ho, aby se vrátil a byla odhodlaná svůj život změnit, ale samozřejmě to nepomohlo. Nyní to nejsou ani dva měsíce a já jsem pořád úplně na šrot... Ztratila jsem přítele, kterého nadevše miluju, ztratila jsem kamarády, v práci jsem sama a v rodina nefunguje. Nemám už vůbec nic, jen ten blbej život Tak nezoufejte, myslím, že mnozí z Vás jsou na tom alespoň o malinko líp

RE(5x): Expanze na Mars aneb marnost nad marn
Autor: nik, datum: 07.02.09 23:44

No já teď prožívám taky velký zklamání po téměř třech letech, kdy už mě prý nemiluje, i když on byl skoro vždy ten hlavní tahoun vztahu, ten co se to snažil zachraňovat, když byl nějaký problém. Zajímá mě, zda jsi na tom opět líp po dalším měsíci...

Autor: hesellink, datum: 22.02.09 02:56

Ahoj,cetl jsem si tvuj pribeh ze zivota...ja bych jen asi rekl zkusenost,jakou ted prozivam i ja...mas to lepsi v tom,ze neni s nekym jinym!!...a pokud te milovala,coz si po takove dobe myslim,ze urcite a sam vis co ti rikala a jestli byla stastna!!...ale radu bych mel-clovek nejde zmenit a jestli jde,tak se aspon o to pokusit!!udelal jsi chybu,ze vlastne jakoby nepatrila do tveho zivota a holky chteji jistotu,oporu a chybi ji clovek a vsimnou si,ze neni v tvem zivote,tak se neco deje a je neco spatne...musis udelat vse,aby jsis ji ziskal a urcite to jde...udelal par gest,tak pomalinku,opatrne ji prekvapuj a delej vse,to ze je moc dulezita a vic nez to a davej najevo,ze patri do tveho zivota a ze jsi udelal chybu nejvetsi by taky mela vedet...jinak myslim,ze to pujde,jen mysli na to,ze uz tohle nesmis udelat a zmenit se,aspon se pokusit kdyz nic vic a jinak nadeje umira jako posledni!!!!

Autor: david, datum: 26.02.09 12:53

Vsechny tu zdravim,stalo se mi pred 5 dny ze se semnou rozesla pritelkyne.byli jsme spolu pres 3 roky pul roku bydleli sami,zarizovali si byt... jenze mi v nedeli rekla ze me uz nema rada a ze se chce rozejit.Byl to pro me sok ... Vim o mych chybach ze sem byl strasne moc zarlivej az prehnanne moc a zbytecne.Neuvedomoval jsem si to i kdyz mi to kilokrat rikala.myslim ze se se rozesla semnou kuli tomu.Nebyl jsem ji oporou a vubec ji nenaslouchal.Vim to a mrzi me to .Strasne moc ji miluju a chtel bych ji moc zpet.Nevim jak na to bojim se ze je na me alergicka... Vubec nevim co mam delat .5dni bez ni mi pripadne jako vecnost.Nemuzu bez ni zit.Svet se mi hrouti pod nohama nevim co s tim delat.vsude ji vidim a citim jeji vuni.co myslite ze bych mel udelat ?? mam o ni bojovat ? Moc se toho bojim... porsim poradte Dekuji

Autor: hesellink, datum: 26.02.09 13:17

Ahoj...nvm jak ti presne pomuzu,ale pokusim se...neco podobneho se mi stalo nedavno...precti si muj clanek mam ho tady napsany a pak cti dal co ti tu napisu!!!......Ja byl taky s tou nejuzasnejsi holkou a chybi vic nez dost,ale realita je takova,ze to je uzavrena kapitola,ma jineho a ja zustal tam nekde v neznamu a na dne...ze zacatku to ani dno nebylo....byli jsme nej.kamosi a ted uz vubec nic,nedokaze rict ahoj,ani odepsat na smsku!!!...problem je,ze te proste najednou prestane mit rada,coz je blbost ma te rada porad,ale uz ji to treba nebavi nebo najednou je tu nekdo jiny,zenske jsou jak pocasi a prej my chlapi jsme nejhorsi,to ony porad se chovaji tak proste nvm jak to popsat,uz niceho nic najednou je to jinak,i kdyz ti tvrdi jak te ma rada a bla,bla a n druhy den cau neznam te!!!...Asi sam budes vedet jestli za to vsechno ona stoji,ze budes oni bojovat tak rikam proc ne,ale jestli ona si te spis nezhnusi,ze te zacne spis nenavidet...ja v takove situaci nemohl delat nic,protoze najednou se vratila k byvalemu,ja jsem akorat cumet do zdi,jako vzdy!!!...ani to,ze jsem ji miloval a i vic nez on a delal pro ni prvni posledni,tak to ja jsem skoncil,jak jsem skoncil a ja jsem si rekl,ze budu delat,ze nejsem,vubec se nevidame,tak to neni problem!!...ja byt tebou,tak chvili delam to same a uvidis jestli ti napise nebo ne,ale jeste pred tim bych ji napsal co kni citis a dalsi veci to vis sam...a zmizel(z duvodu za 1.poznas tak tim,jestli aspon na tebe mysli a ma trosku rada...2.muzes na ni chvili prestat myslet,tim padem se nebudes moc trapit...3.a kdyz to nevyjde,ze se neozve,tak ty uz se pomalu odmilujes a bude ti to jedno asi uz....Hlavne se netrap,i ja jsem poznal ze to nema smysl,ale takhle poznas i lasku z druhe strany,tu nestastnou....zachovala se tak am na to pravo,ale je to bezcitne...ale udelal bych to co jsem ti napsal..

Autor: david, datum: 26.02.09 13:40

ja se prave bojim toho ze me uz nenavidi ... jo napsal jsem ji SMS ... je to strasne vsechno zvlastni ... ona mi za to stoji... ja ji ted uz vubec psat nebudu a treba se casem ozve a kdyz ne tak to bude strasny ... nejhorsi je to cekani na to jestli se ozve sama nebo ne ... ja sem hodne citlive zalozeny a vim ze se jen tak neodmiluju ... bude to pro me ted strasne tezke obdobi .. a nevim jak ho ustojim ... snad nejak jo ... ale kazdopadne diky ze jsi mi napsal ..

Autor: hesellink, datum: 26.02.09 14:21

Chapu...jestli nenapise,tak to je nejhorsi,proste uz na tebe kasle...ale tak ted jsem premyslel,jestli ji vadi jen pouze tva zarlivost,tak to je docela malo na to aby te nechala,ale na druhou stranu chapu tebe i ji!!!...jestli je pekna holka a kolem ni se motaji porad sami kluci,tak se ti nedivim,ale nemuzes ji delat sceny,vybit vztek ve sportu treba nebo to hodit za hlavu!!...a zase k ni,jesli se ji to libi,tak si mela drive rozmyslet co chce,jestli tebe a nebo tech spousty kluku!!!..ale vis jak ty musis byt zticha,ale kdyby jsi to udelal ty,tak ti rekne ahoj!!!..pekne je to nefer,ale i ji chapu,protoze holku co miluji,tak taky jeji kluk byl zarlivy a ona mozna i tak trochu ho nachvili nechala a rekla me,samozrejme kdo jiny ma dat dohromady vztah,nez ten super kamaradicek,ktery mi pomuze zjistit,jestli pro neho neco stojim,tak jsem to pochopik,kdyz se na me vykaslala....jestli to byl jediny duvod,tak to je docela malo,takze by jsi ji mohl napsat jestli je to aspon kvuli tomu nebo mas pravo vedet proc vubec!!...ale delal bych to co jsem ti napsal...ale je moc tezke zapomenout,ale da se to!!!...ja ze zacatku nevedel co delat,nechtel jsem byt nikde,vsechno semi zhnusilo atd...pak jsem to nejak zkousl,ze prece nekdy se to muze vratit,ale asi to je marna nadeje,tak jsem ji napsal naposled a uz nikdy vice(rozhodne ne ten prvni)....a to chce cas,u me jsou to tri mesice co se to stalo,co jsem ji nevidel a uz je to ok...nechce ona,tak proc bych mel ja!!ja udelal vsechno a nebudu se trapit,jako myslim porad,ale uz me to nikde netlaci!!!!

Autor: david, datum: 27.02.09 07:27

vis ja se boim i toho ze se s tim nikdy nevyrovnam .... Vim ze je to cerstvy, ale kdyz si reknu ze na to prdim tak je to dobry a kdy minutu si na ni vzpomenu a mam takovy ten zachvat jet za ni,aspon ji videt a dotknout se ji ,,, coz Vim ze nemuzu !!!! Sceny jse ji delal velky vim to , ale ted uz vim ze to opravdu nema cenu ... Byl jsel hlupak ktery mel zaverny oci a nechtel je otevrit ... Strasne moc ji Miluju a nemuzu bez ni zit ... proste nemuzu ... ja uz to bez ni asi psychycky nevydrzim ... Cekani je nejhoris co me kdy potkalo ...

RE(7x): Jak získat zpět svou lásku
Autor: caldy, datum: 30.09.09 08:58

Ahoj, hele s toho si nic nedelej. Ja měl přítelkyni 3.5 roku bydleli jsme spolu. Nooo a ted sic spolu chodime ale ona bydli doma ja bydlim doma a snad to klapat bude. Jeeenze problem je ten ze ona neví vůbec nic. Jastli me miluje prej mě vydi a se.. ji sms nepise, konverzace udrzuju ja jinak by sme se nebavili. A upřímně nevím co bude dál. Udělal jsem v tomhle vztahu hodně bot a chci to napravit ale prijde mi ze se snazim jen ja. Ona mi dala sanci tim, že jsme spolu zustali ale jsme spolu a ona se venuje necemu jinemu a kdyz se me zepta co se deje a ja ji odpovim tak se na me rozerve ze se svet netoci jen okolo mě. Takže si beru rady k srdci a proste zkusim se neozvat. V pátek jedeme na večeri tedy doufam tak se pokusim koupit treba kytku ale moc tomu nedavam. Je jí 21 a oznamila mi ze chce volnost jenze podle jeji predstavi je to volnost takova ze kdyz ona uzna za vhodne a nebude mit program s kamaradama tak se mozna sejdem. Nevim no co delat

Autor: sisi*, datum: 31.03.09 12:56

Ahoj ja nejsem moc dobrá na rady. Spíše bych potřebovala poradit já. Mam, nebo spíše měla jsem přítele 6,5 let. Před dvěma lety možna trochu víc mě podváděl s mojí kamarádkou. Já to samozdřejmě nevěděla, ale tušila, ale on furt zapíral a já mu věřila. Pak jsme se rozešli a po týdnu jsem se dozvěděla že je to pravda. kamarádka zustala se svým tehdejším přítelem a už mají dítě. A ja se skoro 3měsíce trapila že nejsem se svým miláčkem pořád jsem ho milovala a byla ochotna mu to odpustit. Tak jsme se dali znovu dohromady a dva roky spolu byli. Ale já jsem pořád strašně žírlila a podezřívala jsem ho nemohla jsem to překousnout. On mi to pořád promíjel a snažil se mi vysvětlit že semnou chce být že kdyby né tak už semnou dávno není že takové scény co dělám já by nevydržel žádny chlap. A já kráva misto toho abych si řekla on mě fakt miluje když mu po 1.5roce dělám žarlíve scény a on semnou pořád je. Ale nedávno jsem to posrala uplně byli jsme na plese a on se tam bavil s kamoškou a já jak jsem je tam viděla s polu stát tak jsem přišla a vrazila mu facku, samozdřejmě jsem už byla připitá. Že jsem udělala blbost sem si uvědomila až pak. A to byla pro něho poslední kapka. Řekl že mě má pořád moc rád že mu na mě záleži, ale že nechce mít semnou takovy vztah že se pořád hádame kvulí blbostem a že se teda semnou nechce rozejít uplně, ale že si dáme na nějakou dobu pauzu a uvidíme. Ale mě to strašně trápi.Jak píše pepe ráno sotva vstanu tak brečím a večer s brekem usínam. A navíc máme stejné kamarády.Takže já radči nikde nechodím abych to neposrala víc. Ale nevím jestli se mu mám ozívat, nebo vyčkávat až to udělá on.Jako já bych semu ozivala což o to, ale nechci na něho nějak naléhat. A taky ho nechci ztratit.Chci ho zpátky strašně ho miluju. Mám strach že mi už nedá šanci to napravit. Nedovedu si představit život be něho vím můžu si za to sama, ale tu žarlivou krávu udělal ze mě on ja takova kdysi nebyla. Chci ho zpátky a moc.

Autor: dejmon, datum: 16.05.09 15:37

Ahojky Všem.

Vidím že tu prožíváme podobné věci vlastně všichni. Přiznávám i já to teď prožívám také.Před rokem a půl, jsem byl v nemocnici a tam jsem potkal dívku a okamžitě mezi náma přeskočila jiskra.Ležela tam s anorexií a já s potížema cukrovky. Začal jsem jí ihned pomáhat s tím aby začala papat a dostala se z toho což se nám podařilo. Je pravda že je mladší a možná i o dost, ale mně na věku nikdy nezáleželo a nezáleží. Rok a půl byl pro nás rájem. Nebyla věc kterou bych jí nesplnil a nebo pro ni neudělal. Za celou dobu ani jedna hádka. Do dnes tomu nemohu věřit? Ale to si nestěžuji. Jak už tady hodně lidí psalo, ze dne na den konec. S rodičema mé bývalé přítelkyně vycházíme víc jak skvěle. Je pravda že tou její nemocí měla opožděné dospívání a že až teď si začíná uvědomovat že je žena a hormóny asi dělaj také svoje. Plánovaná svatba, dítě a vše co i jiní plánujou. U nás ale už konkrétní datumy atd... Nikdy jsem jí neublížil ani to nemám v povaze. Říká sama nevím. Pak že poznala někoho jiného. Když se s tím vším smířím a čekal jsem to, protože nikdy neběhala po zábavách, discotékách a podobně. Takže vybouřená není. Přistoupil jsem na možnost přátelství. Už jen proto že ji moc miluji. Byl jsem u nich na návštěvě a bylo mi řečeno (vyspinkej se tady u nás). Kývl jsem na to. Ale asi to byla chyba. Vše probíhalo v naprostém pořádku, srada, smích, vše krásné. Pak z její strany narážky na sex. Dařilo se to zahrávat do autu. Šli jsme spát a řekla mi lež u mě. Zalehl jsem. Jenže v 03:40 došlo k milování. No spíše k znásilnění z její strany. Znovu jsme šli spát. Ale pak. Ráno jsme vstali a vše obráceně. Nejdříve krásné vzájemné probuzení, úsměvy a pak výčitky, že se to stát nemělo že má nějakou známost. Pak zas vše v pořádku a pak zas oheň na střeše. Tak mi připadá a ne jen mně že sama neví co chce kde je a asi hledá vlastí identitu?

Já už vážně nevím jak dál a co mam dělat????? Najisto ale vím že jsem jí bezmezně miloval a miluji. A vím že o ni nechci přijít a že je můj život naprosto prázdnej a velice se trápím. Prosím Vás o pomoc!!! Děkuji předem.

Autor: hesellink, datum: 16.05.09 18:12

Ahoj...jak ti pomoct asi už vím,asi už vím jak poradit všem!!Pokud tě nemiluje uč,měl byses jí zeptat!Pokud ne,nemá to smysl už,ani o ni bojovat!Jestli má jiného,tak má,stejně ať uděláš co uděláš a necítí k tobě nic,tak jen si ji zhnusiš a uvidíš,že i ona bude hnusnější.Už je to něco přes 5 měsíců co jsem ji neviděl a asi 2 měsíce co nemluvil a nemůžu si stěžovat,ůplně v pohodě,nejvíc zapomněl,každé rano co jsem na ni myslel,to je už dávno pryč uff!!! A i dokonce nepopřáp k narozeninám,vůbec nic ani s její sestrou o ní nemluvím,chce to prostě čas a 5 měsíců podle mě nic není,dá se to přežít!Možná teď jsem hnusnej co jsem napsal,ale co řekla,že mě nikdy ani neměla ráda,pořád se vysmývala mi pak a i to,že nikdy už nic a že vůbec nelituje,že se k němu vrátila a že semnou byla jen,že jsem byl na blízku,jo vlastně ten nejlepší kamarád,tak ho využuju,no co na to říkáte mazec ne docelaTeď se tomu směji,ale dsot mě to zamrzí,to mi nikdo neřekl,ani největší mrcha se ke mně tak nezachovala,ale směji se....jo rada prostě chce to čas pokud tě už nemiluje,bude jiná a lepší doba a ta volnost je super!!

Autor: formatted, datum: 29.05.09 12:26

mě se tohle stalo přesně před 14 dny a od té doby prožívám nejhorší dny v dosavadním životě. dává mi najevo že už se mnou nechce být. vím že jsem udělal moc chyb, poslední dobou sjem měl moc práce, nevodil jsem ji ani ven, malo jsem ji ukazoval lásku. ale miloval jsem jí a poprvé v životě jsem viděl společnou budoucnost. až pozdě mi došlo co všechno jsme mohli dělat... teď když bych jí to rád uplně všechno dokázal, je pozdě, nechce mě zpátky, je ráda že si užívá, kvete, je krásná. chtěl bych moc aby se ke mě vrátila, už nikdy bych ty chyby neudělal. cítím že jsem ztratil tu největší lásku v životě. cítím to až pozdě. vím že na tohle rady asi nejsou ale kdyby někdo náhodou věděl, zahrnul bych ho snad i zlatem...

Autor: sumnadzivka, datum: 14.06.09 17:26

pomozem ti,,,napis jej meno,vek,,a tvoje,..

Autor: saso, datum: 02.09.10 19:07

Ahoj muzes mi pomoc?

Autor: saso, datum: 09.09.10 10:09

Ahojky muzes mi pomoc?jestli to funguje

Autor: zaneta, datum: 28.01.11 15:48

Jeho jmeno:Radek Lipowski,Vek:40let. Ja:Zaneta Smidova,vek:27let.

Autor: edge, datum: 07.01.10 13:57

Možná už je tato diskuse mrtvá a možná mi někdo přece jen odpoví.

S mou láskou jsem chodil dva roky. A byly to dva krásné roky, kdy jsme se ani jeden nenudili. Pořád se něco dělo. Je nutné říct, že mezi náma je 15 let rozdíl (já 35, ona 20). Toto jsme vždy po čase probrali a ani jeden z nás v tom nikdy neviděl nějaký problém.

Bohužel je to asi 6 týdnů, co jsme se rozešli. Miláčka jsem nikdy v ničem neomezoval a nic jí nezakazoval a tak když chtěla jet na chatu slavit nějaké narozeniny, klidně jsem ji samotnou pustil. Bohužel na chatě chytla splín a začala si stěžovat, že už to mezi náma není jako dřív atp. Ona troška splínu a alkohol udělá své a svedl ji jiný. prostě se spolu vyspali. Se mnou se pak rozešla a momentálně je s ním. On je stejně starý jako ona a de facto se znají již od základní školy. Ona je kadeřnice, on prvním rokem na vysoké.

Od rozchodu se situace vyvýjela asi následovně. První dva týdny jsem ze sebe udělal debila a prosil ji a přesvědčoval. Na žádnou SMS, e-mail nebo cokoli nereagovala. Asi po třech týdnech jsme však spolu byli v kině a situace se trošku zlepšila. Vánoce a Silvestr pro mě byly peklo. Na Silvestra strávila tři dny jenom s ním.

Teď se situace zlepšila ještě víc a po SMS a ICQ se ke mě chová výborně a momentálně jsme se předběžně dokonce domluvili na neděli lyže a snad i na příští. (Pokud to neřejne novému partnerovi a nezakáže jí to. )

Stále však tvrdí, že jede jen jako kamarádka a že mi nechce dávat plané naděje.

Je podle vás možnost toto obrátit na svou stranu? Jak se k ní teď chovat?

Díky všem za rady, jak na to.

Autor: esop, datum: 08.01.10 17:09

ahoj,

se svou partnerkou jsem 8 mesicu, ale choval jsem se jako strašnej vul a zakazoval ji ruzně chodit na diskoteky a hodně žárlil. až ted pred pár dny, když jsem se ji zeptal jestli me miluje, tak mi řekla že asi jo. pozdeji ze uz nevi jestli me miluje a že uz od vanočnich prazdnin neni stastná. prosim o rady, ona to chce ukončit, že jsme spolu už moc dlouho a že jí z toho hrabe. Ale já ji moc miluju a nechci jí ztratit ... druhej den co mi to oznámila jsme si byli promluvit, ale moc se to nezlepsilo. prosim strasne moc o rady, udelal bych cokoliv, aby to bylo jako dřiv. moc ji miluju!

Autor: edge, datum: 14.01.10 13:23

Ahoj,

v takovémto případě je každá rada drahá, ale pokusím se.

Předpokládám, že váš vztah ještě trvá a že to zatím nedopadlo zle.

Nejdůležitější je, jestli s tebou o probléch bude chtít mluvit nebo řekne, že jí nic nevadí a pak vztah ukončí. Tak to bohužel vyřešila má přítelkyně. Nikdy neřekla, že ji něco trápí a pak se vychrápala s jiným. Prostě bez komunikace to nevyřešíte.

1) Řekni jí, že s ní potřebuješ něco důležitého probrat a pozvi ji někam do neutrálního prostředí. V žádném případě to neprobírejte doma nebo ve vaší oblíbené restauraci. Fakt najdi neutrální prostředí, kde na vás nebudou působit emoce.

2) V klidu se jí zeptej, co jí na tobě a na vašem vztahu vadí. Nepřerušuj ji a vyslechni ji, ať je to jakkoli nepříjemné.

3) Řekni, že všechny tyto chyby bereš na vědomí a že zapracuješ na tom, abys je odstranil. Nic neslybuj. Není nic horšího než nedodržený slib. Slíbit to můžeš jen sám sobě, aby ses motivoval k tomu, že to také dodržíš.

4) Lichoť jí. Řekni, jak je krásná a úžasná a nejlepší na světě. Holky mají rády lichotky. Nepřehánět, ale ani s nimi nešetřit.

5) Připomeň jí ty krásné chvíle, které jste spolu prožili a které se JÍ líbily. Nad tím dobře zapřemýšlej a zapomeň na to, co se líbilo tobě. Musíš nají ty chvíle, kdy ONA byla šťastná.

6) Nic jí na té schůzce nevyčítej a nehádej se s ní. Pokud ona bude chtít znát tvůj názor a vědět, kde vidíš chyby ty, v klidu jí to řekni. Ale opakuji, NESMÍ to znít jako vyčítání.

7) Začni si jí mnohem víc všímat a věnovat se jí. Taková kytka nebo dobrá čokoláda holku nikdy neurazí, ale potěší.

8) Holce nikdy nesmíš nic zakazovat. Tobě by se to taky nelíbilo. Pamatuj si, že každý vztah je v první řadě založen na absolutní vzájemné důvěře, toleranci a komunikaci.

Snad ti to pomůže.

Přeju hodně štěstí.

Autor: esop, datum: 14.01.10 18:52

ahoj,

dekuji za rady, jenže to dospělo do stavu, že to ukončila. Ještě mě aji hladila, objimala jako by nic a řikala, že mě má ráda. Navrhl sem ji, že si dáme nějaký čas pauzu a že se nebudem vídat ani komunikovat, ale ona na to, že tomu nechce říkat pauza, ale konec a muselo by se to vyzkoušet, jestli bych ji začal chybět. Potom mi ještě večer a další den psala, ale nic ohledně našeho vztahu. Ted jsme se od pondělí vubec nevideli ani nebavili a já pořád čekám a doufám, že se mi ozve. Už mi neuvěřitelně chybí. Nevim jestli se jí mám ozvat já a nebo čekat a nebo cokoliv jiného udělat.

Autor: edge, datum: 15.01.10 08:18

V první řadě si uvědom, že za toto si můžeš sám. Jak jsi psal, choval ses k ní jako vůl.

Nevím, proč si každý připustí, že se choval jako vůl, až je pozdě.

Já jsem se k přítelkyni choval hezky a taky mi utekla, ale bojuju, tak uvidíme.

Teď tedy, co dál?

Není moc možností. Nemá cenu ji přesvědčovat a plazit se před ní. Já jsem to udělal a jediné co jsem dokázal, že se ještě víc zapřela a já vypadal jako debil.

Navrhuju ti, jí říct, že s ní potřebuješ něco důležitého probrat (jak jsem říkal výše). V žádném případě jí neřekni, o co jde. Ona bude zvědavá a bude myslet, že je to důležité i pro ni a snad se s tebou setká.

Prostě je důležité, abyste si vše vyříkali z očí do očí. Žádné SMS, ICQ, Facebook, maily. OSOBNĚ.

Pak postupuj podle výše uvedených rad.

Přeju hodně štěstí.

Autor: nick84, datum: 17.01.10 12:13

Čau.Tak to to jsem na tom celkem podobně,až na to že já sem s ní byl něco málo přes 4 roky.A taky se se mnou rozešla.

Dělal jsem stejný chyby jak ty chlape.Nedával jsem jí moc najevo co pro mně znamená,byl jsem málo pozornej atd. atd.Byl jsem si jí prostě moc jistej.Teď zato bohužel pykám a bolí mě to jak nikdy.Taky jsem si oblíbil celou její rodinu,ona moji...Bylo to prostě všechno super.Zažily jsem spolu 3 dovolený u moře,výlety...Plánovaly jsme bydlení,dítě prostě všechno.Když jsem ji nedávno psal říkala,že potřebuje chvílu být sama a že jí mám dát čas.Ale od její kámošky jsem se dozvěděl,že už ke mě nic necítí.

Taková bezmoc a beznaděj co cítím,to je něco strašnýho.Já si to prostě bez ní neumím představit.Pořád na ni musím myslet.Jenom doufám,že třeba po pár měsících se ke mě vrátí a já ji splatím to,co jsem jí nedokázal dát...

Autor: martin*, datum: 21.01.10 19:51

Chlapi, mám ten stejný příbeh, naprosto čerstvý. V sobotu se ode mne stěhuje. Skoro 3 roky, oba jsme Střelci, láska na celý život, zanedbával jsem ji, myslel, že se nemusím snažit a že mě natolik miluje, že to všechno vydrží. Popsali jste scénář naprosto přesně, taže se už nerozepisuji dále. Jako podle kopíráku...

Chci ale říct něco jiného. Strašně bych samozřejmě chtěl, aby se vrátila, aby bylo vše jako dříve. Ó, jak já bych se dneska snažil. ALE musíme si uvědomit, že to není možné. Pokud už jednou láska z jedné strany vychladne, nedá se znovu nastartovat. Všechny naše myšlenky - však ona si to rozmyslí, ještě ji dokážu okouzlit, ještě se potkáme, jsou bohužel nereálné. A propos, kolik znáte případů, kdy u jednoho z partnerů láska vychladla, zkusili to znovu (z rozumu nebo ze soucitu) a ono to vyšlo? Neznám nikoho. Můžete si to zkusit i obrátit, zda byste se nyní vrátili k nějaké přítelkyni, kterou jste opustili před lety. Ne, bohužel si musíme přiznat jako chlapi, že to je nereálné.

Ale z každého takového skončeného vztahu plyne mnoho pozitivních věcí, na které je lepší se upnut, než přemýšlet o nemožném:

a) Je to pro nás zkušenost, kterou jsme museli získat, aby naše další vztahy byly krásnější.

b) Nikdy nevíme, co pro nás život dále nachystal. Možná tuto zkušenost zúročíme právě s opravdovou láskou na celý život.

Hodně síly všem.

Martin

P.S. Nechce nějaké milá slečna z Prahy kolem 30 let jít na kafe s polepšeným Střelcem? )

Autor: anickarojova, datum: 10.05.10 18:33

Ahoj, to samé prožívám já, měla jsem přítele za kterého bych dala všechno, byl pro mě jidiný člověk na kterého jsem myslela a pro ktreého jsem žila! Náš vztah zničila žárlivost z mé strany.. Vím, že mi byl věrný, ale i přes to všechno jsem měla neustále pocit, že mu věřit nemůžu Jsem do něj neustále zamilovaná, hrozně jsem mu ublížila, ale on mě také nechce zpět.. Zkusili jsem se dát znovu dohromady, ale dopadlo to stejně. Nehodíme se k sobě, ale tak moc bych chtěla všechno vrátit a být s ním zase, bez mého žárlení a bez všech chyb co byly Jak se to dá všechno vrátit zpět? Asi nedá, když člověku jednou ublížíme, už to nejde vrátit zpět.. Jediné co asi zbývá je čekat, než to přebolí.. nedokážu milovat, jiného.. On byl pro mne jediná láska, kterou jsem měla v srdci Držím Ti palce, tak jako je držím sama sobě už horzně dlouho

Autor: dragon199615, datum: 15.06.10 17:29

tak ji zavole a řekni ji že se za to omlouváš a že ji chceš zpět každy den s ni mluv.

mě to s mojí přítelkyní vyšlo ta to zkus

Autor: ted, datum: 06.07.10 23:52

Je toho dost a já to nechci psát tu... jestli se najde někdo, kdo má trpělivost a čas na to, aby se seznámil s mým příběhem a poradil mi, tak ať se prosím ozve buď tu, nebo na monetizer@seznam.cz... děkuju

Autor: vojta666, datum: 09.07.10 11:23

Zdary mozna by ste mi nekdo mohl poradit jsem ze vseho naprasky vycslechnete si muj pribeh a zkuste mi poradit prosim...Mel jsem holku kterou jsem strasne miloval a miluju porad...byl jsem s kamosema na pivu a potkame tam jeji nejlepsi kamaradaku ktera po me jede uz par tydnu...a po nejaky hodine co tam jsmse jadozvim, ze mi podvedla (polibkem) s jednim klukem...v danou chvily jsem nevedel co delat.Druhy den jsem jel za ni a zacal to hrotit i kdyz vlastne slo jen o polibek...ta mi rekla ze me miluje a ze v tom byl alkohol byl jsem s ni az do 18:00 a pak jel od ni pryc...a jelikoz jsem vedel ze jede na jeden festival tak jsem si sehnal listek taky a s radosti ji to oznamuju jako ze tam na vse zapomenem...az skoncime s volánim tak mi za 5 minut volá že je konec...a ja v okamziku nevim co delat...zejtra to zacina co mam delat?jel jsem tam a nasel jsem ji tam...vůbec se o ničem nechtěla bavit...byl jsem ze vseho v soku co se deje...? a ona mi rekla ze jsem se k ni choval spatne...důvod že jsem ji prej jednou v afektu vzal hrube za ruku za co jsem se ji pak omlouval kdyz jsme se loucily ale to uz je stary tak 3-4 měsíce zpátky...ale vratim se k tomu festivalu...vidim jeste jednou k veceru jak je na jedny kapele a za ni stoji ten se kterym se libala...ja si ho vytahnu ven z arealu a tam mu rozbiju hubu a taky zlomim nos...ona tam pak dobehne a strci do me at se nechame...a ja ji jen rekl on znicil nas vztah a ty mi taky vlez na zada pak jsem mu dal jednu pest a pak odesel...celej festival se semnou nechtela bavit...az na konci kde byla napita a kdyz jsem ji drzel kolem pasu nebo ji chytnul za ruku tak ji to nevadilo...ten kluk kterymu jsem zlomil ten nos tak mu pak napsala na konci festivalu ze ho miluje...a on ze oni nechce slyset a ze sni navzdycky skoncil...a ted nevim jak to napsal ale já chci ji zpatky ona chce toho kluka a on ji ted nechce ani videt a myslim si ze uzavrel ji brany naporad...a ted mi zkuste lidi poradit...jsem clovek co jedna zkratovite..co nejdriv neco udela a pak premysli (vim je to moje chyba) ale ja tu holku chci zpátky a jsem schopnej udělat klidně 110% aby se ke mě vrátila...kámoši říkaj nech tomu čas atd. to taky ted delám...ale nic jinyho mi nenapada...5 měsíců jsme spolu byly..a kdyz vcera byla na IcQ tak mi napsala ze mi ma svym zpusobem rada...a v tom IcQ jsem ji napsal tuto :

a rozmysli si vse dej cas sama sobe ne nikomu ani nicemu jinemu dej cas lasce kterou jsi predtim mela...a rozhodni se treba po 5-6 mesicich

a ona :nic neslibuju ale skusím to

budu moct rad kdyz mi pomuzete jsem pro ni opravdu schopnej udelat cokoliv...

Autor: emanuelbenes, datum: 16.07.10 10:06

Ahoj,no mě se stal podobný pripad, chodily jsme spolu rok a podlesni tri mesice nam to rodice neschvalovali nas vztah,takze za tu divku 17 letou rozhoduji rodice a proti jeji vuli sme se musely rozejit bez ani jednoho duvodu kdyz mi dva sme si nic neudelaly...je to trapeni a urcite budu bojovatz ji dostat z5

Autor: sch, datum: 18.07.10 19:27

Tak jestli ji zpět nedostaneš tak se těš na skvělej život...Každej den před spaním budeš prosit aby se ti vrátila, celý dny na ní myslet a po pár letech si budeš jen přát, abys dostal rakovinu nebo se ti stalo něco co už to trápení konečně ukončí...já na to už čekám 3 roky, a cítím se kako kdybych ty kopačky dostal dneska..Strašně moc mi chybí je jen málo dní v roce kdy se mi podařilo nebrečet...Než jsme se rozešli tak jsem si myslel že mě nikdy nic nedokáže srazit na dno...a byl jsem tam tak rychle, ani nevim jak...

Autor: bemanuel, datum: 20.07.10 22:02

ahoj,jj odpovedel jsi mi uz...ja ti pisi zase tedka sme se urovnaly a den na den po tydnu jakoby zase rozesly ona me i ja ji miluji ale rodice proste jsou prekazkou...a ja opravdu nevim jak dal je to ma zivotni laska i ja pro ni a proste je tak zmatena ze nevi zda zustat ci se rozejit...a ja budu litovat do budoucna ze sem ji ztratil...

Autor: emanuelbenes, datum: 22.07.10 13:35

no ja budu na tom stejne...ona me neodrazila ke dnu jak se reklo umyslne...miklovaly jsme se do tedka a milujeme a budeme...ale proste jeji rodice nevim jak dlouho vysnasi ten natlak a bude me muset opustit nebo to nejak prezije doma...ja se moc bojim...nic sme si neudelaly byly jsme spolu max.stastny a tedka toto...ja nevim co kdybych ji ztratil co dal...

Autor: kilk, datum: 09.08.10 11:07

Ahojky potřebovala bych poradit.Žila jsem s klukem 2 roky, ze začátku to klapalo ale postupem času jsem si na něj zvykla víc a víc a nechtěla jsem ho pomalu ani pustit na pivo s kamarádem, jinak jsem se ani nestarala o domácnost on si jen pořád psal přes mobil s nakyma holkama a to mě vadilo.Pak začal dělat u známýho na baráku, a tam si našel asi o 9let mladší holku, jsou to už 2 měsíce co jsme bez sebe a mě to příjde jako věčnost.Nevím jak ho získat zpět, protože říkal, že s ní ji to vyhovuje, že on si může dělat co chce atd.Prý by mi možná časem i tu šanci dal ale bojí se že to bude to samý jako předtím, jinak jsme spolu v kontaktu a i když má tamtu holku radši jak mě, spíme spolu a ona o tom nevím. Poraďte mi co mám dělat abych ho získala zpět diík moc

Autor: ory, datum: 15.08.10 17:08

Chtěl bych říci a je to moje víra, celé křesťanstvé je o lásce, která skály láme, mění nás a dává štěstí a ne slzy. Podle křesťanství a židovství Bůh řekl člověku - Ploďte se a množte se. Podle křesťanství sex , spojení těla, citu a mysli..sJEDnocení dvou ... JEDNota..patří pro toho JEDINého, pro tu JEDINou... pro muže a ženu svého života. Co se vyzkouší, co se pozná jinde a jinak... bude JEDNou chybět až JEDNou potkáte toho úžasného, tu úžasnou, pro to lásky plné poznávání s životním partnerem. Protože jako je jeden život, je jedna láska, někde je vy to víte nebo ji očekáváte. Zpívaj to U2 ONE. Láska totiž rozpuští obětavě sobectví vlastní i sobectví druhého, svléká brnění a zeď mezi nimi. Opravdu problémy s láskou se musí vyřešit duchovně. Na to je dobrý kněz ... i pro ateistu, fakt...ale opravdový, a tedy dobrý kněz ... který žije opravdu vírou, nadějí a LÁSKOU. Ten nepošle nikoho pryč, každému trpícímu láskou, která se zatím jen klube, setře slzu a podrží v těžké situaci. PROMIŇTE... není to žádná náboženská propaganda, ale nejsou ta slova krásná?

"Láska je trpělivá, laskavá, nezávidí,

láska se nevychloubá a není domýšlivá.

Láska nejedná nečestně,

nehledá svůj prospěch, nedá se vydráždit,

nepočítá křivdy.

Nemá radost ze špatnosti,

ale vždycky se raduje z pravdy.

Ať se děje cokoliv, láska vydrží,

láska věří, láska má naději, láska vytrvá.

Láska nikdy nezanikne." (1Kor 13, 4-8)

Autor: ffrank, datum: 02.10.10 18:26

Ty jo koukam,ze tu vsichni resej to same a bohuzel i ja se musim pridat k vam vsem..tak vas zdravim..nejprve jsem mel pritelkyni 8 let ,vse bylo v prubehu tech 8 let tak nejak v toleranci,zadne vetsi problemi ..pomerne jsme si rozumneli ve vsem ,az tak nejak plynuly roky a mi jsme se jeden druhemu odcizily,kazdopadne tenkrat jsem onen rozchod vyresil tak ze jsem si jeste nez to uplne skoncilo ,asi mesic pred nasel kamaradku ,ktera ovsem o me situaci nevedela ,ani jaoby co prozivam a tak,protze i presto odcizeni to bylo proste peklo ,8let je 8 let ,to se nesmaze jen tak ,ale prave diky te nove kamaradce jsem to dokazal pomerne ustat a jak jsme se vydali cim dal tim vic a rozumeli si a hlavne ja byl v pozici kdy jsem byl citove na samem dne,tudiz clovek je v tento moment jakoby z cukru ,nebo jak to popsat,ac to nebyl zamer prerostlo to v neco vic,takovou pomalou prirozenou cestou a ja jsem na tu svou bejvalot prakticky zapomnel,nebo ne zapomnel ,ale minimalne me absolutne nevadila myslenka i na to ze je s nekym jinym ,diky ni jsem ani nemel cas jakoby trpet a tak se stalo ze jsem veskere sve city zacal smerovat prave te kamaradce,jenze se ukazalo ze je oproti me jako ledova kralovna po strance citu a vseho kolem ,takze jsem opravdu mesice bojoval o to abych v ni nejakym zpusobem probudil to hezke a ne jen obavy,protoze jsem pochopil ze mela z minulosti spatne zkusenosti..snazil jsem se s ni uplne o vsem komunikovat a probirat s ni co ji trapilo ..do doby kdy jsem mel silu ..jenze mel jsem pocit ze po strance citu to opravdu tahnu jen ja a tak se stalo ze me snazeni pomalu ale jiste zacalo upadat ,nasledovalo nekolik rozchodu ,ale vzdy jsem ji dal sanci a nikam to nevedlo ,nebo jsem nemel ten pocit ,kdy pak po 8 mesicich prisla s rozchodem ona a to me opravdu nastvalo,protze ja se snazil o uplne maximum daval ji sanci a pritom to byla ztrata casu a ona pak milostive se rozhodne kdyz mam pocit ze se to konecne nejakym zpusobem dostava do normalniho stavu ..je to zhruba tyden a ja nevim proc mi to tak vadi ,kdyz vim ze ja fakt udelal maximum a hlavne bych ji chtel zpatky ,to je to nejhorsi ..ale rozhodl jsem se ze jedina cesta ktera se nabizi je probudit v ni prirozene to ze ji budu chybet,pokud ne ..na bazinu uz nema cenu prihazovat dalsi slzy ,prootze se jen propadnou ...proste ten zvyk a vsechno a hlavne ta zmena k lepsimu kdyz vim ze tam byla ve me opravdu hloda ,ale taky si rikam proc by nekdo ublizoval kdyz je to zcela zbitecne a pripravuje se tak o ten hezky cas ...Osobne sam za sebe se nedomnivam ze kdyz nekdo rekne ze chce cas apod ,ze ho opravdu potrebuje,cas k cemu,clovek preci vi zda nekoho ma rad ci ne ..jedine co se tim ziska je pocit osamelosti a pripadne ztraty a to ze vam pak ten clovek chybi ,ale uvedomi si nekdo ze ten druhy pak trpi zcela zbitecne ..je to dost sobecke ..A kdyz vam nekdo radi ze s kamaradama vam bude lepe,skutecnost je takova ze to neni pravda,protze tu myslenku si sebou nosite vsude,at uz s kamaradama nebo kdekoliv a opravdu verte ze ani ve spolecnosti tech nejlepsich kamaradu na ni ,nej neprestanete jen tak myslet ,pokud je to opravdu od srdce,coz samozrejme je ,kdyz se to dostalo az kam se dostalo..jedinej lek na to vse je cas,jenze ten cas jste tzv v pekle ..nepomuze opravdu nic a pokud to nekdo chce resit novim vztahem ci necim podobnym,,opravdu se to jeste zhorsi ,protoze nejste 100ni jen jste zavaleni strasne moc citama,ale ty city ve vas probouzi jen ta predesla ztrata ,je to ve vas a driv nebo pozdeji se to pozna..

Ja osobne tu chybu udelal a opravdu se mi to vymstilo a to tak ,ze me to ted boli mnhem vice nez konec 8leteho vztahu ...byl to takovej pokus jak se tomu vsemu spatnemu vyhnout a akorat jsem to oddalil a jeste zhorsil ,protze jsem do toho vseho pribral jeste dalsi city ..proto netrpe vice nez musite ..udelal jsem si ideal z nekoho kdo takovy neni ...a ted ho mam v myslenkach

Potreboval jsem se tak nejak nezaujate sverit a kam jinam nez k lidem prozivajici podobne zklamani at uz tak ci jinak ..dekuju F.

Autor: sleza, datum: 31.10.10 22:01

Ahoj tak další situace co se semka hodi. Je to přes tři roky to sem začal chodit se svojí přítelkyní ze začátku mě spíš balila ona 3 měsíce se o to snažila a pak vjeden večer v létě sem spolu šli z jedný akce a ja měl pod vlivem alkoholu dost sebevědomí na to abych se jí zeptal, jestli se mnou nechce chodit a ona se celá rozzářila a řekla že jo. tak sme spolu začali chodit a něják to fungovalo nebudu lhát ne vždy to bylo nějáký skvělý ale vždycky se to srovnalo. Má taky hodně časově náročnej koníček a navíc si po škole musí vydělávat ale jinak me si na sebe skoro vždy čas udělali ale letos o prázninách se mi něják začali oddalovat ale to sem si myslel že bude v klidu že se to srovná pakse s ní začal bavit jeden (kamarád) měl zrovna nějáký problémy a ona mu chtěla pomoct nejsem žárlivej ale pak za ní začal docházet skoro porad tak sem ji rekl at mu vyridi at za nim nechodi ale on chodlil dal a ona se mi zacala vyhybat pak jednou kdyz sme byli spolu se ke mne chovala uplne jinak nez kdy driv a kdyz odesla napsal sem ji zpravu a zeptal se ji proc se tak ke mne chova ona mi napsala ze chce mit pauzu ve vztahu vecer sem se diky kamaradum utvrdil v tom ze tajne chodi s tim (kamaradem) tak sem ji napsal ze to vim byl sem nasranej jak svina pak sem se ale uklidnil a uvedomil si ze ji stale miluju ale ona je ted s nim a ja ji mam dat cas aby si to sama dala v hlave do poradku

Autor: lukas, datum: 02.12.10 22:09

Ahojte všichni, co máte tyto problémy se svojí láskou. Já pokud bych je neměl taky, asi tuto diskuzi ani nenajdu!

Já jsem byl se svojí holkou už 10 roků a asi 5 roků jsem s ní žil. Je to jediná opravdová Láska mojeho života! Myslím si, že úžasnější ženskou už nenajdu.

Vždycky jsem se na ni mohl ve všem 100procentně spolehnout a mohl jsem jí ve všem věřit. Snad až na vyjímečné neshody jsme se ani nikdy nijak nepohádali. Myslel jsem, že to je holka, se kterou strávím zbytek života. Ale dobu kdy se ona chtěla za mne provdat, tak tu jsem projel...zkrátka i když jsem chtěl, tak jsem ji o tu ruku nepožádal, a teď není den, kdy bych si to nevyčítal.

Musím přiznat, že jsem se jí v poslední době moc nevěnoval, protože jsem měl i jiné potíže a problémy a v tom kolotoči vlastních problémů jsem na ni čím dál víc zapomínal, až se jednoho dne objevil její kolega z práce, který jí asi uměl říct, co potřebovala slyšet, a začala si s ním románek.

Na to jsem přišel asi po měsíci, nevěděl jsem co dělat, strašně jsem žárlil. Proběhla mezi námi rozmluva a Jaňula mi řekla, že ho má ráda... Totálně se mi začal bořit svět. Vše v co jsem věřil a v co jsem doufal, se mi rozplynulo.

V tu chvíli jsem si uvědomil, že ztrácím nejen svoji lásku, ale část sebe sama a to že má románek, že jí odpustím, protože jsem za to svým způsobem mohl i já. Že ji prostě nechci ztratit!

Řekl jsem jí že o ní nechci přijít, a že jí nic nezazlívám, protože podle mě je život příliš dlouhej na to, aby člověk neudělal žádnou chybu a zároveň krátkej na to aby člověk prožil vše, co by chtěl, ale ona mi řekla, že chce dát šanci tomu novýmu vztahu... Najednou jsem byl psychycky totálně na dně. Nemůžu pořádně nic sníst, nemůžu se na nic soustředit, a nic mě nebaví.

I přes svůj mírnej introvertismus jsem se svěřil člověku, jemuž můžu bezprostředně věřit, a jednoho rána když na mne dopadla ta nejhorší deprese, nebýt tohoto člověka a toho, že mi včas zavolal, a nejspíš vytušil co se mi honí hlavou, protože jsem nebyl schopnej ani mluvit, a klepal jsem se jako osika...Jen díky tomuto člověku jsem ještě naživu. Už jsem se rozhodl a i smířil s tím, že to prostě na tomto světě vzdám...vím že to byla ode mne hloupost, normálně to i odsuzuji, ale už vím, že to se může stát opravdu každýmu!

Jedním z problémů, jenž mě dost trápily a kvůli kterým jsem neměl na svou Lásku ani moc náladu, byly jisté symptomy, které mě taky docela děsily. Prodělal jsem nějaké vyšetření a na tom zatím posledním mi našli patrně karcinom na ledvině... a paradoxně, i když jsem v depresi byl odhodlaný si život vzít, tak ten nález mě přesvědčil, že chci žít... Ale teď si už nejsem jistej, jestli vůbec budu...

Chci vám říct...važte si toho co máte a dvojnásob svého zdraví, a i když to třeba v té depresi není vždy snadné, pokud vás někdy napadne to co mě, zkuste si vzpomenout na těchto pár řádků co jsem tu napsal a přežijte to!

Autor: mike, datum: 06.12.10 11:42

Ja mel ten samy prodlem, tak jsem zacal chlastat a je to neco lepsi. Podle toho kolik vypiju. Ale ty rana potom..

Autor: norm, datum: 11.01.11 21:35

jo tak to byva.az oto prijdes tak ti dojde co jsi mel.asi te zklamu ale jemala sance ze ji ziskas zpet,ale fandim ti a bojuj.nadeje umira posledni

Autor: pavli, datum: 23.01.11 12:21

Hej kámo,sem na tom stejně,nikdy sem neměl problém sehnat holku na noc,a měl sem to tak rád,ale jedna mě hold změnila,měly sme už nespočet pauz ale pokažý sme se dali zas dokupy a stílo to za to,jen teď ne,sn ažim se jak jen to de a stejně je to k ničemu.Nevím jak ji vysvětlit že je pro mě vším,asi sem jí měl říkat víc,nerad sem se svěřoval a to ji vadilo ale nač trápit toho koho miluješ stačí že ty si dole ne? Napište mi kdokoli na mail jak jen ji zýskat,udělám vážně cokoli,díky pavli.jan@seznam,.cz

Autor: zdenca, datum: 25.01.11 14:35

Ahoj ja jsem chodila se svym klukem pul roku a pak se nam do toho dostal muj kamos nevim jestely jsem se do nej zamilovala ale to je jedno...rozesla jsem se s petrem a to mne mooooc boli kdybych mohla tak ten cas vratim a neudelam takovou picovinu...ale vono se mi to asi vsechno jenom zdasegra si snim zacala volat psat atd a ma ho proste na plose tel...vubec nevim jak dal i kdyz bych ho chtela spatky asi si myslim ze uz by to nebylo jako drv kdyz tak moooc dik za odpoved jsem fakt upa na dne!

Autor: marcelfiala, datum: 09.04.11 19:19

Ahoj to znám sem ve stejne situaci nakorát v jiným pohlaví.Víš kluk ma rád když vi že o něj ma holka zajem a proto se neboj mu viznat lasku

Autor: smog, datum: 04.02.11 23:31

Kamo ja dostal kosem na tyhle vanoce a duvodu bylo vic a jeden z nich byl stejny jako ten tvuj,jenze u me uz neni navratu,protoze ja ji porad pisu ale ty ne!Hele zkus ji napsat a nekam pozvat.Nemuzes cekat az se ozve ona ale musis bojovat protoze to se za lasku ma!Hele tak se drz . . . Budu drzet palce,moc dobre vim jak ti je,to mi ver.

Autor: darklord, datum: 14.02.11 23:37

Čau lidi.Myslím,že jsem tady největší traged já.

S přítelkyní nám to začalo pokulhávat a já místo toho abych to řešil jsem to skončil.Navíc ještě tak bezpáteřně přes sms.Ona neodepsala nic a druhý den za mnou přišla a prěd kámošema mi řekla,že to skončit nechce a já namyšlenej sobec jsem jen mlčel.Byl jsem nejoblíbenější ve škole,holky jsem dost střídal tak jsem to neřešil.Ale po pár dnech mi začala chybět a bylo to čím dál horší.Zjistil jsem,že bez ní už nedokážu žít.Tak jsem ji napsal a ona odepsala, že jsem ji strašně zklamal a,že se mnou může být jen když se změním.Tak jsem přestal pít , zbavil jsem se všech kamošů kteří jí vadili a změnil jsem celkově způsob chování.Sice jsem ztratil svoji oblíbenost, ale kvůli ní bych obětoval všechno.

Bohužel Happyend se nekonal přestala se mnou komunikovat.Začal jsem ji bombardovat sms,ale všechny byli bez odezvy.Vůbec jsem nevěděl co dělat.Jednoho dne jsem se rozbrečel což mě velmi překvapilo.Snad nikdy jsem kvůli psychické bolesti nebrečel.Po tomhle jsem brečel pravidelně několikrát denně.

Pak jsem ji potkal na začatku prázdnin a ona,že mi napíše a že spolu někam zajdem.Ale nestalo se tak.Čekal jsem cely prázdniny a nic.Tak sem jí napsal a zase žadná odpověď.Strašně mi chyběla.Začal jsem se opíjet do bezvědomí.A nakonec jsem se pokusil o sebevraždu.

Teď jsem jenom tělo bez duše,nemůžu spát,soustředit se a nemůžu se ani podívat do zrcadla protože vím,že sem si to způsobil sám.

Rozešel jsem se s ní v v pol.roku 2007,ale pořád ji miluju.

Autor: chcijiziskatzpet, datum: 09.04.11 19:09

Ahoj je mi jen 12 a nevím co na holky pusobí moc mi na ní zaleži ale ja jsem se s ní rozešel byla to ma chyba byla jen z holkama a to se mi nelíbilo tak proto sem jí dal kopačky a teď toho velmi lituju chci ji ziskat zpět a nevím co na holky bere prosím pomuže te mi někdo.Díky

Autor: daviddemeter, datum: 31.08.11 22:05

bolimne srdce

Autor: kamil, datum: 01.09.11 22:31

s.erte na to, ženskejch je milion, když budete pořád jen sedět u kompu a fňukat tady, tak žádnou nepotkáte vzmužte se!

Autor: karlos, datum: 07.09.11 02:51

Dík kámo..ted sem zjistil, že v den kdy jsi to napsal se se mnou ta moje rozešla..a stejně jako ostatním tady co píšou mi chybí. za týden jsme si napsali třikrát...ona sama jen jednou a to po rozchodu ještě ten večer...přemýšlím jestli se ozve, je to hrozný čekání...v poledne ten den řikala jak mě miluje a že u mě přespí...pár hodin na to byl konec...chápu všechny co tady píšou a maj zlomený srdce...mám ho bouhužel taky...

Kamile..na jednu stranu máš pravdu...ale na duhou to jen tak snadno nejde..

Autor: rybicka, datum: 09.02.12 09:20

To je pro Kamila.

Autor: rybicka, datum: 09.02.12 09:12

Pro někoho je každý snadno nahraditelný,zvlášt pro Tebe.

Autor: draha*, datum: 10.09.11 14:58

ahoj vim jak ti je a take ti poradim ,zalezi na tobe ,maji pravdu ti co pisi o kytici ruzi ,a navic byt tebou bych ji poslala tak 50ruzi a k tomu dopis a v nem popis co citis a pravdu proc ses tak choval bud k ni uprimny ,uvidis pokud te jeste miluje bude stastna a odpusti ale pokud uz nekoho ma tak potom ti to rekne a musis jit dal i kdyz je to tezke

Autor: milda, datum: 15.10.11 17:29

ahoj lidi,taky mam podobný problém.rozešli jsme se s přítelkyní po pěti letech.padlo to na mě jak dělová koule,v pátek jsme ještě vybírali nábytek do bytu(cca di týdne se měla stěhovat)a v neděli mě řekla,že ke mě už nechce a necítí to co dřív.jsem z toho v řiti a nevím co mám dělat.prý jsem si jí málo všímal a nedával i najevo svoji lásku,ale tohle se do pr nechá řešit i jinak než totálním rozchodem a zboření všeho na čem mě záleželo.

Autor: vlastik, datum: 24.10.11 16:27

Ahoj mam ten samy problem akorat jsem sni zil 4 roky vse v poho a najednou zniceho nic mi po telefonu rekla ze to nema smysl ze uz vecne nejsem doma ze uz nechce zit v prazdnu a ja nevim jak ji mam presvedcit ze see chci zmenit ale nejhorsi na tom je ze nevim co udelat aby mi verila pac to myslim smrtelne vazne. pRVNE MI REKLA ZE TO DOOPRAVDY NEMA SMYSL PAK JSEM sni mluvil znovu tak slibila ze o tom bude premyslet a mame se v sobotu setkat sem sice bez ni treti den ale je to jako vecnost nedokazu si bez ni zivot predstavit bylo mi razeno at ji koupim prstynek a kytku a nebo at ji na primo pozadam o ruku ale nechci aby jsi myslela ze uz nevim jak na to tak si ji chci privazat k sobe svatbou chci aby to bylo vzajemny jsem jako by mi chybelo pulka srdicka fakt jsem ztoho spatnej prosim radu dekuju

Autor: dizi, datum: 17.12.11 12:21

caute lidi prosim poradte my mnel jsem 7 mnesicni vztah mnel jsem vse furt zme si psali volali ale bydlela daleko vydeli zme se jen o vykendech udelal jsem spoustu chyb a uznavam je nebyl jsem ten nejlepsi kluk skoro furt zme se hadali byl jsem naladovy a protivny pred tydnem to skoncila zrovna jak se prestehovala sem kvuli ni sem prestal aji kourit je pro mne cely zivot prosim porad te co mam delat abych ji ziskal spatky udelam upe vse cokliv

doplněno 17.12.11 12:22:

uz nevym jak dal pisu ji basnicky kvuli ni sem se aji zmnenil

Autor: eva, datum: 20.12.11 20:57

Zdá ses, že sis na své přítelkyni chladil žáhu, jak se říká. Aby si ji získal zpět, měl by sis vyřešit svoje problémy, protože pak by se tvoje výlevy mohly opakovat a to ji znovu může odradit a bude tam, kde jste nyní.

Autor: patrikcercenak, datum: 02.01.12 04:37

SLOVO VRAT SE LASKO TOSEM JI VOLAL JE NECO CO BOLI BOLI KAŽDI PISMENO CO VYSLO VUJES TOJE NE CO CO SENEDA JETO TAK DIVNI POCIT DIS NEKOHO STRATIS JAKO JA KAJU CICKOVOU JA JITAK MILUJU ŽENE VIM CODELAT PSAL JA JITAK MILJU ŽESEM JI HTEL POZABAT O RUKU ALE POZDE DEN DISEM NEL NAROZENINI MINA PSALA NA FEJZBUK ZE SE MUSIME ROZEJIT ALE MNE TO HODNE MRZI JA JI DAM MOJE SRCE JA PRONI I UMŘEL MA CENU TET TO ZIVOT BES SVI LASKI CO MISLITE JETO ONO NEE TOJE DALSI HVILE BOLESTI AMISLENI PROC TO TAK BOLI SEM TAK DIVNEJ SOHO HLAVNE NEVIM CO DAL JESTLI BUDE JESTE NEKDO TAKOVI JAKO BILA ONA JA NEVIM ALE TO COSEM SI UŽIVAL JSNI TAK TO JESTE SEM NEZAŽIL MILUJUTE KARLLO CICKOVA MOCC VŽBI MUDES VMIM SRCI LASKOOOO AKDOTO POSE PATRIK ČERVENAK VASTE SI SVI LASKIIII

Autor: terezie, datum: 02.03.12 19:05

Ahojky,

proč se s ní tedy nespojíš, nedomluvíš schůzku a vše ji řekneš tak, jak zde píšeš? Jestli tě stále miluje, tak přeci šance ještě je. Řekni jí, že si uvědomuješ, že jsi se k ní v posledních dnech nechoval moc hezky a že si jí zanedbával. Nenapsal jsi, jak vztah skončil. Ale pokud se s ní nespojíš a neřekneš, co k ní cítíš, tak se nikdy nedozvíš, jestli máš ještě šanci něco napravovat. Neboj se a zkus to. Držím ti palce a budu věřit, že se to povede. Měj se Terezie

Autor: jarek1983, datum: 04.03.12 17:00

Zdravím všechny a předem děkuji tem kdo mi poradí a nebo pomuže. Před tydnem se semnou rozešla holka. Byly jsme spolu rok a sedm měsíců. V dřívější době se stalo i to že sem ji vyhrožoval ze si něco udělám když sme se hadali. ale pak se vše urovnalo a bylo vše dobré. Týden před tim než se semnou rozešla bylo vše dobre a byly jsme na výletě v Italii. Pak mi celí týden psala každe rano "Přeji ti dobre ráno milačku" A v sobotu v noci den před tím než se semnou rozešla sem ji napsal že ji miluju a ona mi napsala že me taky moc miluje. Pak sme si v sobotu take psali takove normalní zprávi ale zdála se být naštvana. Tak sem ji napsal že si na mě nemusi vybýjet své problemy ze školi že ja za to nemužu a ona odpověděla že si na mě nic nevybíjí. Nasledující den rano sem jí napsal jestly ji ještě zajímam a ona na to že jí teď zajímá jen škola. Tak sem se jí zeptal jestly jí ještě zajímam já a ona odepsala ať si hledím svích věci, zapomenu na ní a dám jí pokoj. Já sem odepsal jestly mě ještě chce a ona na to jestly sem to nepochopil dost jasně. Tak sem se zeptal jestly se semnou rozchází a ona na to zě ano. Zeptal sem se jí proč a ona odpověděla že se semnou už necítí byt štastná. Je pravda že sem ji asi nevěnoval takovou pozornost jak očekávala. Od neděle sem jí psal jen same krásně zpravy, ale ani najednu neodpověděla. Tak sem si na ní ve středu počkal. Projit se semnou šla ale na cokoliv sem se jí ptal tak na mě byla protivná a zlá. Dokonce sem před ní i plakal a řikal jí že ji prosím ať mi da ještě šanci že se změním. Ona na to že ne a že mě dala šancí už dost a že sem si to uvědomil pozdě jak sem se choval. V patek sem za ní jel, Pozval sem ji na procházku a už na mě nebyla tak zla. A dokonce sem se ji zeptal jestly na mě těch pět dní někdy na me pomyslela a jestly jí nebylo smutno a ona odpověděla že ano, ale že nic vracet nechce. Tak sem se zase rozplakal a přemlouval ji. Byly sme se projit na polní cestě a ja sem si pak sedl a poprosil jí jestly by si ke mě nečupla. Chtel sem ji obejmout ale prvne nechtěla ale pak mě to dovolila. Při obětí sem plakal a prosil ji a ona si dokonce položila hlavu na me rameno. Pořád sem jí v pláči opakoval že ji miluju a že jí nechci ztratit. Ptal sem se jí jestly ke mě ještě něco cítí a ona řekla že vubec nic. Ja jí odpověděl že nevěřím že vubec nic, proteže když mě celí minuli týden psala tak krásné zprávi a napsala i že mě miluje, že to tak rychle klesnout nemůže. Po chvíli řekla že už pujde, že musi někam jít. Ale já sem jí řekl že tu ještě chvíli budu sedět. Jak šla zpět tak sem po ní koukal a ona se pořád ohlížela jestly už jdu. Pak když už mě neviděla Tak my volala kde sem jako by měla o mě strach že si něco udělam. A ja sem ji řekl že se prochazím. Pak sem odjel domu. Večer sem ji volal a hned mi to zvedla a povidali sme si a ja ji pozval na výlet a ona souhlasila. Ale zase sem to nevydrzel a rozplakal sem se a prosil jí ať mi da ještě šanci. Poslal sem ji krásné video s našema společnýma fotkama a krasnou písničkou. V sobotu ráno se ozvala že to video viděla a že bylo krásne. Začal sem si zase dělat naděje a přemlouval sem jí a plakal. Ona zase začala byt protivná a ríkala že chce byt prostě sama. Tak sem jí řekl jestly je ji jedno že se strašně trápim a že nemůžu spat. A ona na to že už je jí v životě uplně všechno jedno. A zrušila i ten vílet. a pořád říkala že chce byt sama a ať už jí dám pokoj. Po rozhovoru sem šel za kamarádem a jeho slečnou kterou tona takě zna a chodívali sme si spolu sednout. Tak sme to sní probýrali a ona mi řekla že když se stou mou bývalou asi 14 dní před tím než sme jeli do te Italie bavila a ta ji řekla že má strach že se rozejdeme a že tím pádem spolu nepojedem do te Itálie. Mela strach protože jí říkala že se tam semnou strašně těsí. Sem z toho upně špatnej. Myslim si že má někoho jiného. Když se ji zeptám jestly má někoho jineho, tak se urazí a řekne mě co je me po tom. Ale tvrdí že chce být sama. Když sem se jí zeptal co se ji na mě nejvíc libilo, tak mi odpověděla že to že sem ji byl věrnej. Už nevím co mam dělat. Prosím vás o radu co mam dělat abych ji dostal zpět.Udělal bych vše abych ji dostal zpět

Autor: lili, datum: 31.03.12 20:30

Já znám dobře holky i kluky protože sem holka a s jedním klukem odmala vyrůstala a teď se máme rádi takže vím skoro vše z obou stran...tvůj příběh by potěšil i dojal každou holku (pokud by jí něco nebylo jako např. emo,postižená nebo kdyby se nechovala jako kluk) prostě by ocenila kdybys jí nejlépe z očí do očí řekl že tě to mrzí,klidně můžeš říct (bez urážky) že ses choval jako trouba a že se skusíš polepšit a bez ní nemůžeš být,nespíš,nejíš,nejdeš do školy prostě není čas kdybys na ni nemyslel.a nesmíš zapomenout na její oblíbenou bonboniéru nebo oblíbenou květinu,zkrátka to co jí ze všeho nejvíc potěší a co si můžeš dovolit.ale radši si neklekej na koleno/na pokud se nekouká na slaďáky protože to by i z části vipadalo jako bys ji žádal o ruku ,.a jestli ti řekne že ti odpustí tak řekni třeba díky že mi odpustíš fakt sem rád,nebo něco takovýho.Ale když se pohádáte tak se potom musíte omluvit oba,tedy pokud to někdo nezačne.A někdy jí řekni že jí to sluší to každou holku potěší ale nepřeháněj to pak už to bude obyčejný a někdy i otravný.když bude vipadat fakt skvěle tak jí to řekni ale zase né moc často.a nečekej než se ozve pokud se nedohodnete jednoduše jí pozvi sám a nestyď se.vím že je toho hodně ale holky i kluci jsou složití a minimálně tohle bys měl vědět.a věř mi pls nejsem dospělá ani dítě,sice mi není 18 ale v těhle věcech se vyznám dost dobře.

Autor: michael, datum: 08.04.12 19:38

Ahoj, chtěl bych se zeptat na otázku. (asi stejná jako ty předemnou), chodil jsem s dívkou 2.5 roku je mi 20 a jí 18, všechno nám parádně klapalo, jezdil jsem za ní vždy když mi napsala, po roce už chtěla, abych s ní bydlel u jejich rodičů. Vždy když se kolem ní někdo motal neměla vůbec zájem a řikala, že by mě nepodvedla. ted však má pár týdnu před maturitou a s tím i nervy a mělo času na mě.. A já jí řikal, že budu jezdit dom, at se může učit a že pak za ní třeba na hodku nebo dvě přijedu. Ale ona nee, at sem s ní, tak jsme chodil z práce rovnou k ní a byl s ní v podstatě pořád. jenže ona samozřejmě přišla ze školy ve 3 a musela se až do večera šrotit. A co já měl dělat celé odpoledne, když se učila, když sem se jí pokusil třeba jen políbit na krku, nebo třeba jen trochu ji zaneprázdnit, aby se na chvíli věnovala mě, dostal jsem pouze vynadáno at ji nechám, že se musí učit. Jenže nedokázal jsem jen celé odpoledne nic nedělat a čekat až si spolu aspon půjdeme lehnout. A i potom večer když sem měl třeba jiné plány někdy než jít hned spát, dostalo se mi jen, že je unavená. nechtěl jsem ji do ničeho nutit, občas se mi podařilo v ní probudit chuť, ale potom jsem to nechtěl ani zkoušet radši.. No a proto jsem zabrouzdal na internet, jak se na odpoledne zabavit. Narazil jsem (bohužel) na travian, pokud to někdo znáte. Začal jsem to hrát a ukázalo se, že se na tom dá vytvořit závislost. hrál jsem celé odpoledne a někdy mě musela přítelkyně přemlouvat do postele. jenže po pár týdnech a zábavách mi přišlo, že když se přítelkyně napila trochu víc, neměla o mě na zábavě žádný zájem, když už se mi chtělo třeba ve 2 ráno spát, poslal mě samotného a dorazila s kamošema ve 4-5. To zase trápilo mě, když jsem s ní šel na zábavu a po 3 hodinách jako když utne a dělala jako by mě neznala, musel jsem ji skoro nutit, aby zamnou šla aspon ke stolu si sednout.. Když byla střízlivá bylo vše OK, ale v opilosti prostě sem pro ni nebyl nikdo.. No a jednou jsme šli spolu na zábavu a jeden kluk od nás je mu 27 jí řekl, když byla napitá, že je hezká ( tohle jsem jí taky řikal každou chvíli, ale asi to holka od svýho kluka po pár měsích nebere tak jak od cizího), no a na každé zábavě, na které ho potkala chodila všude za ním, ale zase až když byla napitá, jinak byla semnou. No a on ji vždy nalival panákama a vykládal hezký věci, až jednou mě pak zase ve 2 ráno přítelkyně poslala dom, že se jí ještě nechce a byla s ním až do rána, ráno mi ona sama řekla smutně, že chtěl po ní, aby s ním spala, ale ona že nechce, že by mě nepodvedla a prej ju nějak donutil aby mu to udělala aspon rukou.. ráno zamnou přišla a řekla mi, že mi nechce ubližovat, že si zasloužím někoho hodnějšího, že neví proč je taková, proč se tak chová, když se napije.. nechtěl sem se jí vzdát, poslal jsem jí domů a nebyli jsme spolu 2 dny, psala mi, že je jí smutno ale prostě sem nechtěl, aby si rozmyslela, co chce.. no a pak mi poslala sms, že si to rozmyslela, že chce být semnou a chce začít od znova a na vše zapomenout. Byl jsem šťastný a tak jsme začali, bylo to jako dřív. Dokud nepřišla zase zábava u nás a nezačal do ní valit ten stejnej dotyčnej. opakovalo se to celé jako předtím, krom toho, že ted s ním neměla nic vubec. předevčírem jsme šli spolu na zábavu a byl tam zase on, poslala mě domů.. Zeptal jsem se jí proč, jestli zase chce zůstat kvuli němu, Protivně mě řekla, že ne, že tam má kamošku.. no tak mi řekla, že dojede s ní ve 3 ráno.. Přijela ve 4 a hned mi řekla, že je konec a že si musí ujasnit co chce, že se ke mě nechce chovat tak jak chová a ubližovat mi jen, že na to mě má moc ráda a nezasloužím si to Tvářila se jako že s ním zase něco bylo, tak jsem se ptal, jestli s ním spala a ona že to by mi neudělala. Tak jsme se rozešli. Dnes sem jí psal, jestli za to mužu já a ta hra, co sem začal předtím hrát a prý trošku jo a že ji to taky mrzelo, ale hlavně že za to muže ona. Ted vím, jakej jsme kretén, že jsme vubec začal neco hrát, kdybych byl jen tušil, že za to muže tam pitomá hra, hned bych ji vymazal.. Hru jsem proto hned vymazal a ted mě strašně bolí, že už ji nemám a že za to muže taková blbost... než sem odjel, tak mi řekla, že to třeba bude takhle lepší, ale že si to klidně může ujasnit za měsíc a vrátíme se k sobě.. a Právě o tom píšu, chtěl bych se zeptat hlavně někoho staršího, zkušenejšího, co si o tomto (našem) vztahu myslí.. Jestli má cenu o ni bojovat, nebo ne, moc ji muluju a chci být s ní, představoval jsem si sní budoucnout a ona prej taky o mě nechce nikdy přijít, že našla nejúžasnjšího kluka, kterýho mohla, že jinej by jí po těch věcech už dávno nechal, ale že já jsem úžasnej a hlavně její.. nejsem s ní sice 2. den. ale furt jen bulím, a snažím se s ní navazovat kontakt. Ona samozřejmě odepisuje, ale když navážu na téma, že bez ní nemůžu být, tak to prej nemum psát, že jí to taky trápy a bolí.. Chci jí dostat zpět, jen nevím jestli mám třeba počkat, až v květnu odmaturuje a pak o ni skusit bojovat a jet za ní třeba s kyticí růží (ty má ráda), Jen nevím, jestli to není blbej nápad.. Jo a s tím klukem prej nechce chodit a rozbrečela se, když sem jí řekl, že jim to přeju

Poslední diskuze v láska a sex