Jak holce rict ze ji miluju

Autor: , datum: 01.01.70 01:33, odpovědí: 6
Upozornění
Tato otázka je 17515 dnů bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:

Pro zobrazení struktury odpovědí klikněte zde

Odpovědi na otázku:

RE: jak holce rict ze ji miluju
Autor: tom*, datum: 19.05.10 08:33

Čau, nejlepší bude když jí to nejdříve napíšeš a uvidíš jak bude reagovat... Můžete si potom o tom popovídat ale to co se říká nejhůř už bude vědět a nebudeš se muset bát její reakce.

RE(2x): jak holce rict ze ji miluju
Autor: roko, datum: 06.08.10 21:14

ne ne to je spatne musis ji pozvat a pak ji to rict ze ji milujes a jestli rekne ne tak na ni zapomennebo ne

RE(3x): jak holce rict ze ji miluju
Autor: thomas, datum: 14.04.15 19:15

Víš ono na holku kterou miluješ se težko zapomíná..

Autor: pepi15, datum: 21.10.16 20:14

já si naopak mislím že ji musíš zavést kde budete osamotě apotom jí to říct a čekat na reagci.

Autor: thj, datum: 07.12.16 20:48

holka si ceni nejvic když ji to řekneš na rovinu z oci do oci a ne pres fac.mese.sms atd...hlavne vijadri kni city

-
Autor: anonym163114, datum: 02.02.17 14:26

Tak mně.. Když mi bylo 11 tak jsem řekl na základce kamarádce že ji miluju normálně z očí do očí

a jsme spolu už 8 let

Autor: anonymczck, datum: 17.11.17 23:07

Myslim si, že napsat ji to není dobrý nápad, protože si ve vás nepostaví jakýsi respekt a bude si myslet, že o tom neumíte mluvit a dát jí to najevo.

Autor: beruska*, datum: 27.05.10 12:44

Beruško mám tě rád,posílám ti HUBIČKY to je jen pro tebe.Honza

Autor: monika*, datum: 28.05.10 18:21

rekni ji to, co k ni citis a kdyz ani to nepomuze tak se seznam s jinyma holkama , jestli te uz nechce zpatky tak na ni budes muset zapomenout... hodne stesti!

Autor: ninemame, datum: 29.05.10 21:44

Dik vsem za rady uvidim jak to bude

Autor: roko, datum: 06.08.10 21:09

hele musis jo to reknout nesmys to porad utajovat rekni ji ze ji opravdu milujes moc

Autor: chjo, datum: 15.08.10 17:33

ja zaživam stejny proble akorat o trochu dyl a vim je je kdyz na ni nemuzes zapomenou skusil sem ji napsat ze ji miluju samozreme postupne ale ona to ignorovala holky sou des at zije chlast (ale nevzdave to ja se taky nevzdam)

Autor: trdlo, datum: 25.02.11 21:56

Já tohle zažívám už 4 roky, pravda, že se s ní moc už nevidím(žije v Rakousku), ale dnes u nás byla na náštěvě. Nemám odvahu jí to říct

Autor: nojo, datum: 16.12.12 20:04

Tak jí to řekni... i když by stebou nechtěla chodit tak v tom aspon budete mít jasno... PS: já to mam tak nak to samý ...

Autor: kuki, datum: 09.08.11 22:01

Víš na tohle ti nikdo radu dát nemůže. Protože to každý vidí jinak a každý zažívá jinou situaci. Já třeba miluju holku už asi 3 roky a už jsem jí to řekl napsal,dal jsem jí dárek, objal jsem jí dal jí pusu a tak dál a vím že ta holka mě miluje jenom prostě semnou nechce chodit a neřekne mi že mě miluje. Ale kudi jde je to na ní vidět. Hrozně mě to trápí. Nicméně co jí říct: zkus všechno pozvi jí někdam, vím že je těžký jí to říct,že z toho mᚠžaludek na vodě ale aspoň jednou to překonej a řekni jí to a uvidíš co dál

Autor: mosse, datum: 04.10.11 23:59

Jen tak brouzdám po netu .. A tak nudím se .. poradím ti "prý jsem romantik ..hahaha" Vem si Pero a Papír a piš "z mojí hlavy o půlnoci )" .. Hlavně krasopisem! ... "Nevím co ti říct,nevím co mám udělat.Má jediná možnost je te velmi milovat.Miluji tě je to pravá láska,zrazu z života se mi chce skákat.Vzala jsi od srdce mi klíč,teď už stačí jen srdce mi otevřít.Bylo dosud uzamčeno,pro tvou milou tvář tak tě jenom prosím važ si klíče..Prosím važ!.." ) Jestli nezabere promin.. Tohle je jen moje výpomoc v nouzi )

Autor: anculin, datum: 12.02.12 21:36

Musíš jí říct,co kní cítíš a třebu můžeš i složit básnočku :P hodně štěstí

Autor: mirda, datum: 12.03.12 21:24

dej ji chvili a pak treba ji nekam pozvy treba nekam tancovat a az sni budes tancovat tak ji to rekni a zakoncito pusou

Autor: lol, datum: 12.06.12 17:00

cus lidi namam odvahu jak rict holce ze ji miluju prosim odpovedte jak se to dela

Autor: autor, datum: 09.07.12 23:09

Dobrý den řekl jsem holce že ji miluji , řekl jsem jí co k ní cítím a ona nic nevím už si rady

Autor: renn, datum: 20.07.12 15:17

Hele netrap se ja sama sem holka a mam stim zkusenosti!Rekni to ty holce narovinu ze ji milujes a kdyz te hned odhodi at des pric tak poznas ze te nechce!Jestli na tebe nejak nadava nebo zarli tak te chce!hle rekni ji to a neboj se ji a toho kluka nech bejt nebo te nebude chtit uz vubec!Hlavně nevyvolej zádnou rvačku stim klukem prosím a fakt jí to řekni!

Autor: jan, datum: 21.10.16 20:27

to je to praví ,,dík...

RE(3x): jak holce rict ze ji miluju
Autor: jan, datum: 21.10.16 20:34

co řešíte,je to tak lehký řeknětejíto narovinu.a když bude mít infarkt tak zdrhni►¬«

Autor: superman, datum: 01.09.12 14:29

Kámo jdi za ní řekni ji že ji musíš něco řict a jdi někam kde vás nikdo nenajde pak ji řekni že už dlouho jsem ti něco chtěl řict a nevěřil bych že moje nej kamarádka by se mohla stát tou pravou pro moje srdce a ona něco řekne a ty ji řekni vážně tě miluji si krásna a pak ji řekneš jaká je např. že je s n sranda atd... něco takovího a chytneš jit za ruku a dej ji pusi na tvář a jestli uteče bude o tom přemyšlet a jestli ne tak se ji zeptej tak co vím že je to tak na rás ale chtěl bych vědět tvoji odpověĎ

Autor: poradce, datum: 21.01.13 13:58

Ahoj sem Fanda a skoro stejne se mi take stalo takze nejdrive se ji zeptej jestli nebudete jen pratele pockej tak tyden a potom na ni vybal proste "Miluju tě ani nevíš jak a myslim ze delas spatnou vec ze ses s tamtim klukem on neni ten pravi pro tebe ale ja" pockej na odpoved ale na takovouhle vec by mnela zareagovat spis dobre nez spatne

Autor: levy, datum: 21.04.13 00:17

hele takovej problem mam taky miluju holku udelal bych kvuli ni cokoliv strasne ji miluju muj nazor zni : rekni ji to narovinu vyjadri co k ni citis rekni ji ze ona te drzi pri zivote ze je to prave o na na kterou porad myslis

hodne stesti

ja ho tolik nemel

Autor: vsechnospatne, datum: 29.07.13 20:45

Jestli vidíš, ze s nim není ani ona stastna, rekni ji to. - Ty jsi byla vždycky ta jedina, a i když jsme se na dlouho rozdelili, porad te miluju a mozna i ještě vic. Nedokazu bez tebe zit. ( attakuj na city, to mi holky vam bastime) Prosim snaz se me pochopit, ja nevim jak ti to mam rict, aby jsi pochopila, co ti chci povedet a přitom jsem te nejak neurazil. Odpust mi prosim tech nespocet chyb, co jsem kdy udelal a zacneme znovu a bude to ještě lepsi nez dřív. - A dej ji něco třeba ruzi ta vyjadruje otázku MILUJES ME? Jestli ti po tomhle neskoci do naruce, je tvůj smutek na nic a ji nazajimas. Preju ti at to vijde a i kdyby ne nikdy není konec. Zivt je kratky a je to dar, tak si ho vaz.

Autor: fogl, datum: 16.01.14 17:11

Měl jsem taky takový problém ale když ty si psal tak to je dlouho nevím je si ses ni ale tak to je jedno skuz ji někdy napsat běž sní někdy ven a řekni ji to srdcem co kní cejtis

Autor: georgegrey, datum: 09.02.14 11:38

Ahoj,vidím že máte problém,já jsem ho měl taky a vím jak vám
pomoci.Začalo to takhle:jeli jsme s bratrancem na chalupu,byli
jsme tam 2 dny a přestěhovala se vedle nás holka,nikoho neznala
a mi jsme měli odvahu a šli za ní a pomohli se stěhováním. Ona
nám poděkovala a řekla že jsme milí že ji takhle pomahame a
pozvala nás na čaj. Přitom jsme si povídali a řekli jsme ji o nás ona o sobě. Pak jsme šli spát každý na svoji chalupu.Druhý den ráno jsme se jeli projet na kole.Celkem jsme si to užívali a po prohlídce vesnice jsme šli do lesa ale bratránek chtěl jít na comp tak jsem s holkou šel sám.Pak najednou si sedla na pařez a chtěla mi něco poseptat.A řekla mi že mě miluje a dala mi pusu.
Tak tohle je můj příběh a řeknu vám pravidla:
1)nedelejte frajera,působí to jen krávy.
2)když vidíte na holce že vás miluje tak jí to řekněte sami,holka pak nebude v takovém stresu.
3)když má holka nějakou věc nebo vlastnost za kterou nemůže tak ji to nevicitejte.

Autor: anet, datum: 10.02.14 14:41

Ahoj

Ono to taky záleží na tom, jak se to pokazilo. A jestli teď chodí s někym jiným, tak to je ještě t잚í . Jestli je naštvaná , tak si ji musíš nejdřív nějak udobřit nebo aspoň aby naštvaná nebyla a pak jí napiš, aby se s tebou sešla a řekni jí co k ní cítíš . Pokud to nedokážeš, tak jí to všechno napiš. Můžeš to taky nějak udělat, třeba že si přečte tenhle článek, nebo napíšeš SMSku, ale s jiným oslovením, třeba Petře a pak mu tam napíšeš všechno cos napsal do tohohle článku nebo víc a odešleš to jí. Taky je šance, protože se blíží valentýn a někdo dává na fb takový ty: Blíží se valentýn, napiš, co si ode mě k němu přeješ 1. pusu

2. vztah

atd. Možná, že to tak taky dělá ale co já znám tak většina normálních lidí ne. Napiš teda bližší informace o tom zkaženym a omluv mě, prosim tě za chyby. Díky a a se ti všechno vydaří . Držím palce!

Autor: voite, datum: 16.04.14 17:03

Hele taky to mam už se mi to stalo jednou jsem sebral odvahu a řekl jsem jí to ale ona mi řekla že takovej hnusnej retard se nikomu nikdy líbit nebude tak sem jí nechal ted se mi líbí jiná a bojim se jí to řict ale snad to nák zvládnu (bojim se toho jako předtim )

Autor: armend, datum: 28.04.15 04:11

Pokud je to tvá kamarádka tak jí napište přes fb nebo sms že si řeknete tajemství ale osobně.. A jestli s tím bude souhlasit tak sní jděte ven a přemluvte jí a řekne první své tajemství a až přijde řada na vás tak jí řekněte třeba že už dlouho v sobě skrývám lásku k tobě a bál jsem se ti to říct nebo něco jiného to už je na vás 😉

​

Poslední diskuze v láska a sex