Miluji tě, sbohem

Ještě předevčírem jsem si neuvědomovala, že bys mohl být něčím vyjímečný, včera jsem začala vnímat, že jsi přitažlivý a dnes jsem zjistila, že se do tebe zamilovávám. Je zde ale problém! A jmenuje se Vlaďka!

Ano, je to tak. Ty máš dívku a ona je ke všemu má nejlepší přítelkyně. Asi bys uvažoval, co mi právě probíhá hlavou a já ti to povím!

Čekat až vás vaše pobláznění přejde? Nebo to není jenom pobláznění? Jste vážně do sebe zamilovaní? Zní to divně, ale já si vlastně přeju, abyste spolu zůstali...Přeju Vlaďce jenom to nejlepší, neboť vím, že si to potom, co vše pro mě a ostatní udělala, zaslouži. Vím, že ty jsi skvělý kluk a ona má štěstí, že si vybrala právě tebe.

Jenže proč jsem si tě vybrala i já? I přesto, že donedávna jsem měla v hlavě jenom toho jiného, který mi zlomil srdce. Jak se to stalo, že ses rázem ocitl v mé hlavě? Co mě k tobě tak přitahuje?

Asi to je ta upřímnost a nesmělost. Je to vážně nádherné. Jsi hodný kluk, žádný namachrovaný frajer. A myslíš to s každou opravdu vážně. A to nejdůležitější je to, že jsme si vlastně skoro neznámí, i když se známe asi půl roku! Vlastně o tobě nic nevím a přitom vím kdo jsi... Neznám tvé myšlení, tak jako Vlaďka, ale právě to mě tak vzrušuje. Máme na sobě totiž tolik toho co bychom měli poznat. Je to zvláštní pocit... ale já vím, že tohle je ten hlavní důvod! Možná to zní divně ale už jsem poznala pravou lásku...proč je pro mě ale v tom případě všechno o tomto tak nové? Proč mi připadá jakoby jsem to nezažila i když už ano?

Zřejmě proto, že tehdy to bylo pouhé MTR a nyní se do tebe postupně zamilovávám. Ale to nesmím. Nechci Vlaďce ublížit. Znám ji, ona by tě klidně i opustila jen kvůli mě! A to nechci. Asi budu pouze čekat až se rozejdete, i když si neslibuju nic ai po rozchodu. Nejsem zrovna škaredá to ne..možná malinko plnější to ano, ale vím že tobě to nevadí. Problém je v tom, že mě poslední vztah strašně změnil. Chovám se jak blázen a nikdo mě nechápe. Nikdo to nezažil! Proto si jsem jista, že bys o mne nestál stejně jako ostatní...

Prostě ti přeji jenom štěstí a lásku, ať je to s kýmkoliv. Nemusí to být jen Vlaďka... Nemohu tvrdit, že budu šťastná když budeš i ty... to bych lhala, ale mohu tvrdit, že budu malinko spokojenější!

Sbohem


Hodnocení: 5 z 5 (1x)
- pouze pro registrované (přihlášené)