SMS

setříděno podle uveřejnění, hodnocení
Autor: anonym
Každý člověk dostal do života pět smyslů.

Každý z nich je jedinečný. Každý z nich mi říká že jsi na blízku. Každý z nich Tě chce mít jen pro sebe. Nejde se na Tebe vynadívat. Úžasně k zbláznění voníš. Nemůžu se dočkat až mi cokoli pošeptáš, až Tě budu držet v náručí až ochutnám tvé krásné rty. Ať je tvůj dnešní den stejně pěkný jako mé sny, jako den kdy se naplní všechny smysly...

Autor: anonym
Myslím na tebe každým dnem a i na den, který byl našim osudem.
Autor: anonym
Čas je jako voda.

Teče proudem, nejde zastavit. A dřív než si to uvědomíš, chyby nelze napravit.

Autor: jaja45®
Jsi mé srdce, které bije uvnitř mé duše, jsi moje duše, která se skrývá v mé myšlence, jsi moje myšlenka, která se skrývá v mé mysli, jsi má mysl, která směřuje jen k Tobě, jsi celý můj život.

LÁSKO MOJE.

Autor: anonym
O lásce toho bylo mnoho vyřčeno ,je to bolest, je to zklamání, je to taky radost, co smutek zahání.

Něco s ní začíná, něco skončí. Pro lásku umíráš, zavíráš oči, když je tady a pak se vrátí. Bojujte za lásku, občas se to vyplatí.

Autor: lenka140®
Už nemusím snívať o vrúcnom objatí a nežných dotykoch.

Už nemusím snívať o pohľade, ktorý bude patriť iba mne. Už nemusím snívať o perách, tak sladkých... Už nemusím snívať lebo si tu TY.

Autor: monn®
Miláčku jsi pro mě všechno.

Nejdeš ničím nahradit. Nikdy o tebe nechcipřijít. Ať se stane cokoliv. Vždycky budu jenom tvoje! Nechci zažít ten pocit, abych byla bez tebe. Ničilo by mě to. Teď jsi ty celý můj svět. Myslím natebe od rána do večera. Doufám,že spolu budeme navždy. Nic jinýho si nepřeju. Miluju tě celým svým srdcem. Cokoliv bych dala za to usínat vedle tebe každou noc a ráno se probouzet s pocitem, že tě mám u sebe.

Autor: anonym
Když padá jasná hvězda z nebe, v tu chvíli začne vládnout noc!

Přeji si tě vedle sebe, toužím chci, tě strašně moc.

Autor: anonym
Jsi má láska, jsi mé srdce, jsi má kráska, chci tvé srdce!

Jsi můj poklad, jsi vše co mám, chci být TVŮJ poklad, své srdce ti lásko dám.

Autor: lusinka®
Představ si, že jsi venku a prší.

Každá kapka která spadne na Tvé tělo je můj polibek a kousek mojí lásky. Když už budeš úplně promočený pořád nebudeš vědět. Jak moc Tě Miluji! Protože i ta největší bouřka na světě by totiž neměla tolik kapek, aby Ti dokázala, že jsi to... nejkrásnější co mě v životě potkalo.