SMS

setříděno podle uveřejnění, hodnocení
Autor: anonym
Dnes neusnu, nepůjdu spát, slzy si neutřu a nebudu se smát.

Tys nepřišel a já se tolik těšila , proč já bláhová, tvým očím věřila? Placu, protože tys naučil mě milovat a já poznala, co milovat může znamenat.

Autor: klarik96®
Závidím kapkám vody, které se smí dotýkat Tvého těla.

Závidím vánku, který smí něžně líbat Tvé rty a závidím času, že je pořád s Tebou. Miluju Tě!

Autor: clayman®
Proč ráda usínám a spím?

?... Snad protože jen tam nerušene sním..!!Proč ráda sním??.....Možná protože jenom tam se mi vyplni me nejtajnějši touhy a sny..!!!Proč zrovna o Tobě každý večer se mi zdá??....Přeci protože Tě miluji!!

Autor: anonym
Ach odpusť mi má lásko, vždyť jsme spolu jen krátko.

Jak tvé ruce hladit dovedou tak to už žádné jiné nesvedou. Já tě mám tak hrozně rád nedokázal bych tě míň milovat .

Autor: anonym
Hey kotě!

Chceš vědět tajemství? Dobře, tady to máš.. Víš, jsem jako káva: horký a udržím tě vzhůru celou noc.. Tak, nechtěla bys něco dnes večer podniknout???

Autor: anonym
Nejbolestnejšie je vedľa niekoho sediet, niekoho sa len tak očami dotýkať, plakať pre neho po nociac a vedieť, že ho nikdy nemôžeme mať.

Vidieť ho stále s inou a predsa stále ho milovať. Dokázať mať oči len pre neho a nevedieť to pochopiť. Nevedieť prečo práve on. No aj toto môže byť radosť, hrejiví pocit pri srdci, že jestvuje niekto na tejto zemi za koho by ste boli schopný obetovať úplne všetko, aj keď viete, že on miluje inú.

Autor: pitristaxi®
Jsi voňavá jak poupě z růže, nádherná jak obraz z tuže.

Jsi snem každého muže, tajemná jak slovo cože, kéž bys šla teť do mé lóže. Nuže jsem rád že jsi se mnou zadaná, však mé srdce touhou hoří a ptá se budeš-li i provdaná?

Autor: viki37®
Stačí minuta abyste si všimla člověka, hodina aby se vam stal sympaticky, den abyste se zamilovala, ale nestačí celý život, aby jste na něj dokazali zapomenout.
Autor: bonbonecek.52®
Miláčku miluju tě z celého svého srdíčka a jsi to nejkrásnější co mě kdy potkalo, nechci o tebe nikdy přijít, doufám že naše láska vydrží navždy a nic a nikdo nás nerozdělí.

Ty a já k sobě patříme!Navždy spolu, tvé malé srdíčko.

Autor: pritelnanetu®
Posílám ti pusinku, na tvá sladká ústa.

Toužím po nich jak po dešti, když Sahara je pustá. Posílám ti pusinku na tvé krásné vlásky. Nechci být jen kamarád, je to pusa z lásky. Posílám ti pusinku na tvé hebké tváře. Ať ukáže se na nich krásná lásky záře. Posílám ti pusinku na tvá oční víčka. Ať jsi jenom šťastná, než dohoří ti svíčka. Posílám ti pusinku na lalůčky uší. Jsi velmi krásná žena a moc ti to sluší. Posílám ti pusinku na intimní místa. Já zlíbal bych je rád, tím můžeš si být jistá. Posílám ti pusinku na studánku lásky. Ať máš sladké sny a už žádné vrásky!