SMS

setříděno podle uveřejnění, hodnocení
Autor: anonym
Za peniaze si mozes kupit dom, ale nie domov, sex, ale nie lasku, hodiny, ale nie cas, doktora, ale nie zdravie, postel, ale nie spanok, knihu, ale nie vedomosti, krv, ale nie zivot?
Autor: anonym
Lásko moje, děkuju Ti za všechno, za tebe, za tvoji lásku.

Pořád všechno pro nás děláš a ja jsem moc šťastný, že mám tu čest mít právě s tebou takový vztah, s osobou, která si váži všeho. Která chce pro mě jen to nejlepší. Přisahám, že při tebe budu pořád taky a nepřestanu děkovat za tebe. Čím sem si toho zasloužil? Miluju Tě z celého mého - tvého srdce. A jak si říkame: my spolu jdem a spolu i umřem...

Autor: anonym
Já miluji Tě zlatíčko a ne zrovna maličko.

Přeji Ti krásnou dobrou noc, zítra se na Tebe těším, pro změnu zas moc. Sladké spaníčko Ty moje zlatíčko

Autor: anonym
Dnes neusnu, nepůjdu spát, slzy si neutřu a nebudu se smát.

Tys nepřišel a já se tolik těšila , proč já bláhová, tvým očím věřila? Placu, protože tys naučil mě milovat a já poznala, co milovat může znamenat.

Autor: klarik96®
Závidím kapkám vody, které se smí dotýkat Tvého těla.

Závidím vánku, který smí něžně líbat Tvé rty a závidím času, že je pořád s Tebou. Miluju Tě!

Autor: clayman®
Proč ráda usínám a spím?

?... Snad protože jen tam nerušene sním..!!Proč ráda sním??.....Možná protože jenom tam se mi vyplni me nejtajnějši touhy a sny..!!!Proč zrovna o Tobě každý večer se mi zdá??....Přeci protože Tě miluji!!

Autor: anonym
Ach odpusť mi má lásko, vždyť jsme spolu jen krátko.

Jak tvé ruce hladit dovedou tak to už žádné jiné nesvedou. Já tě mám tak hrozně rád nedokázal bych tě míň milovat .

Autor: anonym
Hey kotě!

Chceš vědět tajemství? Dobře, tady to máš.. Víš, jsem jako káva: horký a udržím tě vzhůru celou noc.. Tak, nechtěla bys něco dnes večer podniknout???

Autor: anonym
Nejbolestnejšie je vedľa niekoho sediet, niekoho sa len tak očami dotýkať, plakať pre neho po nociac a vedieť, že ho nikdy nemôžeme mať.

Vidieť ho stále s inou a predsa stále ho milovať. Dokázať mať oči len pre neho a nevedieť to pochopiť. Nevedieť prečo práve on. No aj toto môže byť radosť, hrejiví pocit pri srdci, že jestvuje niekto na tejto zemi za koho by ste boli schopný obetovať úplne všetko, aj keď viete, že on miluje inú.

Autor: pitristaxi®
Jsi voňavá jak poupě z růže, nádherná jak obraz z tuže.

Jsi snem každého muže, tajemná jak slovo cože, kéž bys šla teť do mé lóže. Nuže jsem rád že jsi se mnou zadaná, však mé srdce touhou hoří a ptá se budeš-li i provdaná?