SMS

setříděno podle uveřejnění, hodnocení
Autor: zoi®
Láska je zvláštna vec každý ju vníma po svojom a však dôležite je vždy začať od seba mať sám seba rád aj keď sem-tam je to zložitý proces ale je to veľký základ len si treba vždy veriť!
Autor: anonym
Správně vidíme jen srdcem, co je důležité je očím neviditelné.
Autor: anonym
Si ako ten anjel, co z výšky sa na svet díva, si ako kvet, co za slnkom sa otáča, si ako lvice, ta šelma divá čo savanou za úsvitu kráča.

Si alexandrou, Saškou, Sašenkou v slovách mojich, si telíčko čo sa ku mne túli, si voňa keď cítím Ťa na chĺpchoch svojich, sladká ako med v úli.Si mamkou mojích detí, su duša s ktorou moja duša usína... čas stále a stále letí a ty naďalej tým všetkým pre mňa si!

Autor: anonym
V ten den, kdy jsem Tě poznal, jsem pochopil, že jsi ta pravá.

V tu chvíli jsem zjistil, že přestavu dokonalého života si nedokážu uvědomit bez Tebe a vím, že ty jsi ta nejdůležitější v mém životě! Bez Tvého obětí, doteku, polibku a lásky ke mně se nedá žít!

Autor: anonym
Když dívám se na noční oblohu, posetou tolika krásných hvězd.

Vypadá jak tisíce lodiček v temném moři. V každý vidím jen tvou tvář, kterou pokrývá písečná pláž.

Autor: anonym
Jak vločky sněhu potřebují mráz.

Jak řeky potřebují hráz. Jak hvězdy potřebují nebe. Tak já potřebuji tebe.

Autor: anonym
Kráčíme ruku v ruce rožhaveným pískem dál, vítr nám k tomu ještě před chvílí vál.

Ticho zavládlo kolem nás, po zádech přejel mi ukrutný mráz. Díváš se za moře do dálky, na obloze se rýsují červánky. Musím se sama pro sebe smutně pousmát. Stýská se mi po nás dvou,naše sny se v hlouby moře rozplynou.

Autor: anonym
Jsi mé slunce, co mou duši svitem hřeje, jsi má víla, co se na mě hezky směje, jsi má vlna, na které mé srdce pluje, jsi má voda,ze které mé tělo žije.

Jsi moje všechno, moje nebe, moje zem, tak mi dovol popřát ti moc krásný den.

Autor: anonym
Cítím se jako vězen ve vlastním srdci.

Jako hračka mé touhy. Těžko se mi hledá samu sebe... No tohle hledání bude trvat ještě hodně dlouho. A za ten čas budu malinkou lodi na moři Samoty. Budu se bezmocně plavit ve vlnách Nudy, až dokud nepřijdeš Ty... A v ten den se můj život změní.

Autor: anonym
Jsem snílek,blázen a cvok.

.. snad i trochu potvurka. Život mě občas děsí a nevím co od něj čekat, stejně jsem na tom i s láskou. Občas mám pocit, že nevím co chci a ani co jsem vlastně zač, ale jedno vím naprosto jistě... MILUJI TĚ z celého srdce...