SMS

setříděno podle uveřejnění, hodnocení
Autor: viki37®
Stačí minuta abyste si všimla člověka, hodina aby se vam stal sympaticky, den abyste se zamilovala, ale nestačí celý život, aby jste na něj dokazali zapomenout.
Autor: bonbonecek.52®
Miláčku miluju tě z celého svého srdíčka a jsi to nejkrásnější co mě kdy potkalo, nechci o tebe nikdy přijít, doufám že naše láska vydrží navždy a nic a nikdo nás nerozdělí.

Ty a já k sobě patříme!Navždy spolu, tvé malé srdíčko.

Autor: pritelnanetu®
Posílám ti pusinku, na tvá sladká ústa.

Toužím po nich jak po dešti, když Sahara je pustá. Posílám ti pusinku na tvé krásné vlásky. Nechci být jen kamarád, je to pusa z lásky. Posílám ti pusinku na tvé hebké tváře. Ať ukáže se na nich krásná lásky záře. Posílám ti pusinku na tvá oční víčka. Ať jsi jenom šťastná, než dohoří ti svíčka. Posílám ti pusinku na lalůčky uší. Jsi velmi krásná žena a moc ti to sluší. Posílám ti pusinku na intimní místa. Já zlíbal bych je rád, tím můžeš si být jistá. Posílám ti pusinku na studánku lásky. Ať máš sladké sny a už žádné vrásky!

Autor: zoi®
Láska je zvláštna vec každý ju vníma po svojom a však dôležite je vždy začať od seba mať sám seba rád aj keď sem-tam je to zložitý proces ale je to veľký základ len si treba vždy veriť!
Autor: anonym
Správně vidíme jen srdcem, co je důležité je očím neviditelné.
Autor: anonym
Si ako ten anjel, co z výšky sa na svet díva, si ako kvet, co za slnkom sa otáča, si ako lvice, ta šelma divá čo savanou za úsvitu kráča.

Si alexandrou, Saškou, Sašenkou v slovách mojich, si telíčko čo sa ku mne túli, si voňa keď cítím Ťa na chĺpchoch svojich, sladká ako med v úli.Si mamkou mojích detí, su duša s ktorou moja duša usína... čas stále a stále letí a ty naďalej tým všetkým pre mňa si!

Autor: anonym
V ten den, kdy jsem Tě poznal, jsem pochopil, že jsi ta pravá.

V tu chvíli jsem zjistil, že přestavu dokonalého života si nedokážu uvědomit bez Tebe a vím, že ty jsi ta nejdůležitější v mém životě! Bez Tvého obětí, doteku, polibku a lásky ke mně se nedá žít!

Autor: anonym
Když dívám se na noční oblohu, posetou tolika krásných hvězd.

Vypadá jak tisíce lodiček v temném moři. V každý vidím jen tvou tvář, kterou pokrývá písečná pláž.

Autor: anonym
Jak vločky sněhu potřebují mráz.

Jak řeky potřebují hráz. Jak hvězdy potřebují nebe. Tak já potřebuji tebe.

Autor: anonym
Kráčíme ruku v ruce rožhaveným pískem dál, vítr nám k tomu ještě před chvílí vál.

Ticho zavládlo kolem nás, po zádech přejel mi ukrutný mráz. Díváš se za moře do dálky, na obloze se rýsují červánky. Musím se sama pro sebe smutně pousmát. Stýská se mi po nás dvou,naše sny se v hlouby moře rozplynou.