SMS

setříděno podle uveřejnění, hodnocení
Autor: anonym
Píše ti to ta, která tě ráda má a stále na tě vzpomíná.

Máš-li jen mě, víš, kdo to je. Máš-li jich víc, pak nevíš nic. Vzpomínej tiše, kdo ti to píše, až to zvíš, tak odepiš.

Autor: anonym
Měsíc na obloze, srdce na dlani hledá tvou hvězdu blýskavou na noční obloze.

Mlha přichází a zahaluje ti tvou tvář, necítíš mé srdce ti ukazuje mou tvář. Mlha se ztráci a měsíc svítí dál, ukazuje ti cestu zpátky k nám. Tam kde láska bydli, tam kde láska sídli, stojíme oproti a já ti tam dávám své srdce na dlani.

Autor: anonym
Krásný svátkový den, měj ho sluníčkový jen!

Hlavně zdraví Tvému tělu, hodně štěstí Tvému duchu! Se spoustou lásky ve Tvém srdci, uneseš zář ve své duši! Radost v očích ať Ti září, ze Tvých rtů ať zní hurónský smích! Všeho krásného NEJ Ti ze srdce přeje

Autor: anonym
Berušky nosí štěstí a já v to věřím.

Jeden puntík, velká láska, sedm teček to jsi Ty.

Autor: anonym
Nebe je poseto tisíce hvězdčky, odkud letí andílek maličký.

Na malém obláčku nese Ti přáníčko, přeje lásku, zdráví, štěstíčko.

Autor: anonym
Za den se pošle 100 000 000 SMS a tato je jen pro tebe :)?
Autor: anonym
Když večer v lůžko ulehám, jenom Tebe v mysli mám, moje srdce nechce spát,chtělo by se s Tebou smát, v Tvá něžná očka pohledět a najít v nich ten tajný svět, ten svět kde láska kvete jen tam splní se snad každý sen, tam zavedl bych Tě ve spánku na louku plnou heřmánku, do ouška bych ti pak šeptal tiše ta dvě slůvka co mám v skrytu duše, ta dvě slůvka co se nahlas bojím říct, že MILUJU Tě čím dál víc.
Autor: anonym
Tam kde se po ránu spadlá rosa třpytí, v každé kapce tě mé oči vidí.

Oblohu zalije sluneční záře a já vidím mou vedle tvé tváře. A pak večer bojím se jít spát, že zítra rosa nespadne, slunce nevysvitne a ty mě už nebudeš mít rád.

Autor: anonym
Stejně jako vítr, odletím i já.

Smůlu má každý, kdo by chtěl mě lapit. Tak jako všichni, jako oblak rozplynu se. V lásky plném objetí, pak moje láska k tobě zvláště rychle poletí. Zamávat ti jenom stačí a už jinam poletí. Možná, že se k tobě vrátí, třeba za pár století.

Autor: anonym
S něčím se Ti svěřuji, šíleně Tě miluji.

Ty jsi má láska největší, můj medvídek nejsladší. Jen Tebe ve svém srdci mám, jen na Tebe myslívám. Ať je den či tmavá noc, chybíš mi lásko moc a moc. Slova tyto na paměti měj a v srdci si je uchovej.