SMS - vyznání lásky

setříděno podle uveřejnění, hodnocení
Autor: anonym
Každý člověk dostal do života pět smyslů.

Každý z nich je jedinečný. Každý z nich mi říká že jsi na blízku. Každý z nich Tě chce mít jen pro sebe. Nejde se na Tebe vynadívat. Úžasně k zbláznění voníš. Nemůžu se dočkat až mi cokoli pošeptáš, až Tě budu držet v náručí až ochutnám tvé krásné rty. Ať je tvůj dnešní den stejně pěkný jako mé sny, jako den kdy se naplní všechny smysly...

Autor: anonym
Myslím na tebe každým dnem a i na den, který byl našim osudem.
Autor: jaja45®
Jsi mé srdce, které bije uvnitř mé duše, jsi moje duše, která se skrývá v mé myšlence, jsi moje myšlenka, která se skrývá v mé mysli, jsi má mysl, která směřuje jen k Tobě, jsi celý můj život.

LÁSKO MOJE.

Autor: monn®
Miláčku jsi pro mě všechno.

Nejdeš ničím nahradit. Nikdy o tebe nechcipřijít. Ať se stane cokoliv. Vždycky budu jenom tvoje! Nechci zažít ten pocit, abych byla bez tebe. Ničilo by mě to. Teď jsi ty celý můj svět. Myslím natebe od rána do večera. Doufám,že spolu budeme navždy. Nic jinýho si nepřeju. Miluju tě celým svým srdcem. Cokoliv bych dala za to usínat vedle tebe každou noc a ráno se probouzet s pocitem, že tě mám u sebe.

Autor: anonym
Když padá jasná hvězda z nebe, v tu chvíli začne vládnout noc!

Přeji si tě vedle sebe, toužím chci, tě strašně moc.

Autor: anonym
Jsi má láska, jsi mé srdce, jsi má kráska, chci tvé srdce!

Jsi můj poklad, jsi vše co mám, chci být TVŮJ poklad, své srdce ti lásko dám.

Autor: lusinka®
Představ si, že jsi venku a prší.

Každá kapka která spadne na Tvé tělo je můj polibek a kousek mojí lásky. Když už budeš úplně promočený pořád nebudeš vědět. Jak moc Tě Miluji! Protože i ta největší bouřka na světě by totiž neměla tolik kapek, aby Ti dokázala, že jsi to... nejkrásnější co mě v životě potkalo.

Autor: anonym
Byla jednou jedna ponurá vesnice, do které jsem před pár lety zavítal.

Několik let jsem chodil jejími ulicemi, aniž bych chtěl někoho poznat. Nebyl zde nikdo, kdo by mi stál za povšimnutí. Najednou se však objevil anděl, kterému jsem pohlédl do očí a celý jsem se rozechvěl. Mé srdce bylo v tu chvíli moc šťastné a po dlouhé době se zase usmálo. Tím andělem jsi byla Ty. Je mi ale smutno z toho, že jsi andělem někoho jiného a já i když Tě v srdci pořád nosím, nechci trhat pouto, které máš k někomu jinému. Píšu ti proto, abych jednou nelitoval toho, že jsem Tě miloval a nikdy Ti to neřekl.

Autor: anonym
Jsi jako sluníčko, co mě ráno probouzí, pošimrá svým paprskem na víčkách.

Dotkneš se mých rtů a já cítím Tvoje teplo. Rozlévá se po celém těle. Je jak lavina, která nezná překážek. Je to nádherné a úžasné zároveň, kolik energie mi dáváš. Miluju Tě! Potřebuju Tě ke svému životu, tak jako to sluníčko na obloze.

Autor: pitristaxi®
Miláčku, znamenáš pro mě víc než celý můj život.

Jsi se mnou na lodi lásky a já jsem tvůj pilot. Letíme světem a s láskou do nebe, vždy když sem bez tebe, myslím jen na tebe. Až jsem potkal tebe, můj život dostal konečně smysl. Miluju tě.