SMS - vyznání lásky

setříděno podle uveřejnění, hodnocení
Autor: anonym
Když oči zavírám a do tmy se vnořím, vysvitne měsíček a kol tisíce hvězdiček.

A já hledám. Hledám tu hvězdičku, která je nejblíže mému srdíčku! Náhle se něco stalo, srdce se láskou rozářilo! Jen jedna hvězdička tam v dáli, čistě a jasně září! Musím k ní blíž, srdce mi radí, LÁSKU dej ji! Ať nezhasne a neztratí se v dáli.

Autor: anonym
Chybíš mi jako duše tělu.

Jako rámeček obrázku. Jako déšť vyprahlé zemi. Je mi s tebou strašně nádherně. Jsi úžasný, chytrý, inteligentní, slušný, pozorný. Myslela jsem, že takoví muži vymřeli. Ty jsi však tu. A já jsem do tebe zblázněná. Je škoda, že nemůžeme být spolu, že nás dělí nepřekonatelná bariéra jiných vztahů. Jsi moje sluníčko a já doufám a věřím, že mi nikdy nezapadneš.

Autor: anonym
Lásko, každou myšlenkou na tebe mi je čím dál víc smutno.

Až se zase sejdeme a já tě políbím, pak budu alespoň na ten okamžik nejšťastnější člověk na celém světě.

Autor: anonym
Miláčku, tvůj otec musel být zloděj, protože musel ukrást z hvězdné oblohy hvězdy a vložil Ti je do tvých očí.
Autor: anonym
Viděl jsem květinu a myslel jsem si, že to je to nejkrásnější na světě, ale pak jsem zahlédnul Tebe a pomyslel jsem si, že jsem se spletl.
Autor: anonym
Jsi jak jarní vánek, co duši pohladí, jak kapička rosy, co stéká po dlani, jsi jak motýlí křídla co k nebi vylétly, jak paprsky slunce co na zem pohlédly.

Jsi jak studánka co v lese teče, křišťálová, co se jen tak vleče, jsi jak krásná květina co rozkvetá, jsi moje láska... ta jediná.

Autor: anonym
Mám strach, že Tě zapomenu.

Mám strach, že až jednou zavřu oči, bude tam tma a ne Tvá tvář. Mám strach, že zapomenu Tvou vůni. Mám strach, že se mi přestane o Tobě zdát. Mám strach, že Tě ztratím.

Autor: anonym
Myslím to vážně, ač Ty se toho bojíš, myslím to vážně, ač život nás dva dvojí.

Asi jsem blázen a stěží Ti kdy povím, že miluji Tě moc, že jsi můj den i noc. Že jsi má potrava i voda, že jsi můj vzduch a srdce ti chci podat, bez ostychu a až se nikdo nebude dívat, budu tě objímat, hladit a líbat a do ouška Ti šeptat věci hezký, třeba že jsi moje velký štěstí.

Autor: anonym
Toužím po tobě jak kytka po vodě, chci lasku ti dát s tebou se milovat, chci stále s tebou být, už nechci snit.

Miluji tě čím dál víc.

Autor: anonym
Přeji Ti nádherné vánoce a pod stromečkem všechno, co si budeš přát.

Já mám velké přání, ale pod stromeček mi jej nikdo nemůže dát... Lásku.