SMS - vyznání lásky

setříděno podle uveřejnění, hodnocení
Autor: anonym
Lásko moje, děkuju Ti za všechno, za tebe, za tvoji lásku.

Pořád všechno pro nás děláš a ja jsem moc šťastný, že mám tu čest mít právě s tebou takový vztah, s osobou, která si váži všeho. Která chce pro mě jen to nejlepší. Přisahám, že při tebe budu pořád taky a nepřestanu děkovat za tebe. Čím sem si toho zasloužil? Miluju Tě z celého mého - tvého srdce. A jak si říkame: my spolu jdem a spolu i umřem...

Autor: klarik96®
Závidím kapkám vody, které se smí dotýkat Tvého těla.

Závidím vánku, který smí něžně líbat Tvé rty a závidím času, že je pořád s Tebou. Miluju Tě!

Autor: anonym
Ach odpusť mi má lásko, vždyť jsme spolu jen krátko.

Jak tvé ruce hladit dovedou tak to už žádné jiné nesvedou. Já tě mám tak hrozně rád nedokázal bych tě míň milovat .

Autor: pitristaxi®
Jsi voňavá jak poupě z růže, nádherná jak obraz z tuže.

Jsi snem každého muže, tajemná jak slovo cože, kéž bys šla teť do mé lóže. Nuže jsem rád že jsi se mnou zadaná, však mé srdce touhou hoří a ptá se budeš-li i provdaná?

Autor: bonbonecek.52®
Miláčku miluju tě z celého svého srdíčka a jsi to nejkrásnější co mě kdy potkalo, nechci o tebe nikdy přijít, doufám že naše láska vydrží navždy a nic a nikdo nás nerozdělí.

Ty a já k sobě patříme!Navždy spolu, tvé malé srdíčko.

Autor: pritelnanetu®
Posílám ti pusinku, na tvá sladká ústa.

Toužím po nich jak po dešti, když Sahara je pustá. Posílám ti pusinku na tvé krásné vlásky. Nechci být jen kamarád, je to pusa z lásky. Posílám ti pusinku na tvé hebké tváře. Ať ukáže se na nich krásná lásky záře. Posílám ti pusinku na tvá oční víčka. Ať jsi jenom šťastná, než dohoří ti svíčka. Posílám ti pusinku na lalůčky uší. Jsi velmi krásná žena a moc ti to sluší. Posílám ti pusinku na intimní místa. Já zlíbal bych je rád, tím můžeš si být jistá. Posílám ti pusinku na studánku lásky. Ať máš sladké sny a už žádné vrásky!

Autor: anonym
V ten den, kdy jsem Tě poznal, jsem pochopil, že jsi ta pravá.

V tu chvíli jsem zjistil, že přestavu dokonalého života si nedokážu uvědomit bez Tebe a vím, že ty jsi ta nejdůležitější v mém životě! Bez Tvého obětí, doteku, polibku a lásky ke mně se nedá žít!

Autor: anonym
Jak vločky sněhu potřebují mráz.

Jak řeky potřebují hráz. Jak hvězdy potřebují nebe. Tak já potřebuji tebe.

Autor: anonym
Jsem snílek,blázen a cvok.

.. snad i trochu potvurka. Život mě občas děsí a nevím co od něj čekat, stejně jsem na tom i s láskou. Občas mám pocit, že nevím co chci a ani co jsem vlastně zač, ale jedno vím naprosto jistě... MILUJI TĚ z celého srdce...

Autor: anonym
Stýská se mi po Tvých hebkých rukou, po pohlazení jak to umíš jen Ty.

Stýská se mi po Tvých tmavých očích, jak dva uhlíky, které nikdy neshoří. Stýská se mi po Tvých žhavých polibcích, které mě vždy rozhoří. Stýská se mi po Tvých zamilovaných pohledech, které řeknou víc než tisíc slov. Stýská se mi každý den i každou noc. Myslím na tebe a moc se těším až budeš vedle mě.