SMS - vyznání lásky

setříděno podle uveřejnění, hodnocení
Autor: anonym
Jsi mým sluníčkem, které rozzářilo zataženou oblohu a i kdybychom se už nikdy více nepotkali, přesvědčila jsem se alespoň, že se něco takového může stát.

Jsi někdo, kdo mě zajímá a koho zajímám já a přestože nevím, jak to všechno dopadne, od dnešního večera, od tohoto setkání budu věřit v lásku.

Autor: anonym
Když zavřu oči, vidím Tě před sebou, když je otevřu, nejsi tu.

Miláčku, rychle se mi zase objev, jinak budu chodit se zavřenýma očima.

Autor: anonym
V životě sem potkal dvě věci.

Přátelství a pravou lásku. Přátelství prožívá každý, ale opravdovou lásku to prožije jen málo kdo. Je to cit, že bys pro toho druhého udělal cokoliv a já ten cit k tobě citím. Lásko miluji jenom tebe.

Autor: anonym
Chtěla bych být kapkou na tvém těle, i když má tak krátký, ale krásný život.

Stékala bych po každém záhybu tvého těla a chvěla se nadšením a užívala si každé vteřiny. Stékala bych nekonečně dlouho a už bys jen cítil jen jemný a lehký dotek. Ale nespadla bych, čekala bych až se vypařím a jako pára tě zahalila do závoje.

Autor: anonym
Řekni mi něco a já to mohu zapomenout.

Ukaž mi něco a možná si to nebudu pamatovat. Obejmi mně a já nikdy nezapomenu

Autor: anonym
Až na tebe někdo zařve: MILUJU TĚ nevěř mu, protože ten, kdo tě opravdu miluje, ten se k tobě přivine a do ouška ti zašeptá: LÁSKO.
Autor: anonym
Někdy se ptám, kde žijí andělé?

Na Zemi, ve vzduchu? Nevím. Jedno vím ale jistě! A to, že ten nejsladší anděl právě drží mobil v ruce a krásně se usmívá, bohužel ne na mě.

Autor: anonym
Nikdy nezapomenu na Tvé oči, nikdy neztratím Tvou lásku v mém srdci.

Jsi anděl posetý hvězdami, co naději mi dává dosytosti. Moc Tě miluji Tě hrozně moc a nikdy Tě neopustim, ani ve chvíli nejhorší.

Autor: anonym
Jsi sluncem mého šedivého života.

Už dlouho jsem tě neviděla, moc se mi stýská. Myslím na tebe, kudy chodím, i v noci se mi o Tobě zdá. Prostoupil jsi mnou skrz naskrz. Miluji Tě, až mám z toho strach. Nedokážu si představit, že bych o Tebe přišla. Jsi to, co mě drží nad vodou.

Autor: anonym
Když vítr listy rozfouká a stromy se začnou ohýbat, chci se s tebou milovat.

Když z nebe začnou padat kapky, chci citit tvé polibky. Když nepřestává pršet a kapky padají čím dál tím vice, chci cítit tvé ruce. Když už ale nebe modrou barvu má a slunce začne hřát, chci hladit tvojí tvář. Tohle všechno jsem měla a zase bych to chtěla! Miluju tě.