SMS - ostatní

setříděno podle uveřejnění, hodnocení
Autor: anonym
Čas je jako voda.

Teče proudem, nejde zastavit. A dřív než si to uvědomíš, chyby nelze napravit.

Autor: anonym
O lásce toho bylo mnoho vyřčeno ,je to bolest, je to zklamání, je to taky radost, co smutek zahání.

Něco s ní začíná, něco skončí. Pro lásku umíráš, zavíráš oči, když je tady a pak se vrátí. Bojujte za lásku, občas se to vyplatí.

Autor: kaka®
Lásko moje, moc na tebe myslím a doufám, že jsi v pořádku.

Strašně mě mrzí, že jsem tak daleko a nemohu ti poskytnout větší oporu a bezpečí. Mám tě strašně moc rád a všechny myšlenky směřují k tobě kopretinko milovaná, udělám všechno, abych tě učinil šťastnou. Ničeho se nebojím, vždy u mě najdeš oporu a bezpečí, lásko moje.

Autor: clayman®
Proč ráda usínám a spím?

?... Snad protože jen tam nerušene sním..!!Proč ráda sním??.....Možná protože jenom tam se mi vyplni me nejtajnějši touhy a sny..!!!Proč zrovna o Tobě každý večer se mi zdá??....Přeci protože Tě miluji!!

Autor: anonym
Hey kotě!

Chceš vědět tajemství? Dobře, tady to máš.. Víš, jsem jako káva: horký a udržím tě vzhůru celou noc.. Tak, nechtěla bys něco dnes večer podniknout???

Autor: anonym
Nejbolestnejšie je vedľa niekoho sediet, niekoho sa len tak očami dotýkať, plakať pre neho po nociac a vedieť, že ho nikdy nemôžeme mať.

Vidieť ho stále s inou a predsa stále ho milovať. Dokázať mať oči len pre neho a nevedieť to pochopiť. Nevedieť prečo práve on. No aj toto môže byť radosť, hrejiví pocit pri srdci, že jestvuje niekto na tejto zemi za koho by ste boli schopný obetovať úplne všetko, aj keď viete, že on miluje inú.

Autor: viki37®
Stačí minuta abyste si všimla člověka, hodina aby se vam stal sympaticky, den abyste se zamilovala, ale nestačí celý život, aby jste na něj dokazali zapomenout.
Autor: anonym
Cítím se jako vězen ve vlastním srdci.

Jako hračka mé touhy. Těžko se mi hledá samu sebe... No tohle hledání bude trvat ještě hodně dlouho. A za ten čas budu malinkou lodi na moři Samoty. Budu se bezmocně plavit ve vlnách Nudy, až dokud nepřijdeš Ty... A v ten den se můj život změní.

Autor: anonym
Jednou mi někdo řekl, že člověk si nikdy nemá ubližovat sám, protože vždycky se najde někdo, kdo to udělá za nás.
Autor: anonym
Ptá se láska přátelstvi: Co tu děláš, když sem tu já?

a přátelství odpoví: Jsem tu, abych utíralo slzy, které ty způsobíš.