SMS - ostatní

setříděno podle uveřejnění, hodnocení
Autor: anonym
Neplač už pro toho kluka, který se o tvé city vsadil, neplač už pro toho kluka, který o Tebe pohledem dřív snad ani nezavadil.

. Neplač už pro toho kluka, který možná měl a má tě pořád rád, neplač už pro toho kluka, ktrý chce být Tvůj kamarád. Neplač už pro toho kluka, kterýho teď všechno strašně mrzí, neplač už pro toho kluka, však usmíříte se zase brzy.

Autor: anonym
Měl moc hezké oči a já se do nich dívala, měl moc hezké vlasy a já je ráda hladívala, měl moc hezké rty a ty jednou řekly: JDI JÁ JINOU MÁM!

A to je to nejhorší, co mám. Dávám Ti srdce a čistou lásku. Ty vrátíš mi vše, co dám Ti já... Společně půjdem životní stezkou, Ty budeš můj a já budou Tvou...

Autor: anonym
Chtěla bych dárek třpytivý a přesto neviditelný.

Nedal by se do ruky, nenosil by se na sobě, ale v sobě. Rozezníval by zvony půlnoční, byl by všude, usmíval by se z oken a zpíval a vločkou sněhu ten dárek by byl ze všech nejkrásnější. Chci lásku

Autor: anonym
Řekni mi něco a já to mohu zapomenout.

Ukaž mi něco a možná si to nebudu pamatovat. Obejmi mě a já nezapomenu nikdy.

Autor: anonym
Jsou stovky, snad tisíce lidi, kteří jsou lepší než-li já nebo ty, ale to není důvod, abych je začala milovat.
Autor: anonym
Život mi dala maminka, vzdělání škola, zábavu moderní doba, ale lásku jsi mi dala jen Ty.

Děkuji Ti!

Autor: anonym
Jak tě nemilovat, když vedle mě ulehaš.

Jak tě nemilovat, když po milovaní v náruči mi usináš. Jak tě nemilovat, když se ráno vedle mě probouzíš. Jak tě nemilovat, když usměješ se a na čelo mě políbíš.

Autor: anonym
Kdybych pohádková víla byla, sluníčko v srdíčku bych ti vykouzlila, abys v životě štěstí jen měl a na mě již nikdy nezapomněl!
Autor: anonym
Nikdy neopouštěj někoho, koho miluješ, pro někoho, kdo se Ti líbí, protože ten, kdo se Ti líbí Tě opustí pro toho, koho miluje!
Autor: anonym
Život je velké jeviště a Ty v něm musiš hrát, i když Ti srdce krvácí, musíš se smát.