SMS

setříděno podle uveřejnění, hodnocení
Autor: anonym
Tam kde se po ránu spadlá rosa třpytí, v každé kapce tě mé oči vidí.

Oblohu zalije sluneční záře a já vidím mou vedle tvé tváře. A pak večer bojím se jít spát, že zítra rosa nespadne, slunce nevysvitne a ty mě už nebudeš mít rád.

Autor: anonym
Stejně jako vítr, odletím i já.

Smůlu má každý, kdo by chtěl mě lapit. Tak jako všichni, jako oblak rozplynu se. V lásky plném objetí, pak moje láska k tobě zvláště rychle poletí. Zamávat ti jenom stačí a už jinam poletí. Možná, že se k tobě vrátí, třeba za pár století.

Autor: anonym
S něčím se Ti svěřuji, šíleně Tě miluji.

Ty jsi má láska největší, můj medvídek nejsladší. Jen Tebe ve svém srdci mám, jen na Tebe myslívám. Ať je den či tmavá noc, chybíš mi lásko moc a moc. Slova tyto na paměti měj a v srdci si je uchovej.

Autor: anonym
Láska je mnohem víc než jenom pocit.

Láska také není setrvalý stav, ale neustálé dění. Mít rád a zachovat si lásku druhého - to předpokládá snahu, přemýšlení, schopnosti i zkušenosti. Láska je mnohem víc než jenom pocit.

Autor: anonym
Zkoumejte pečlivě svá slova a zjistíte, že i ve chvílích, kdy nemáte žádný důvod lhát, je velice obtížné říkat celou pravdu.
Autor: anonym
Tak jako řádky bez písmen, tak jako zatoulaný sen, tak jako touha zlomená, tak jako touha bez jména, tak jako mraky bez nebe, tak cítim se já bez tebe.
Autor: anonym
Stačí mi Tvůj pohled,abych se usmála, stačí Tvoje slova, abych byla šťastná.

Stačí jedno Tvé objetí, aby se srdce zachvělo, stačí jeden Tvůj polibek, abych Tě milovala.

Autor: anonym
Až si najdeš tu pravou lásku, nedrž ji jen tak na provázku, chytni ji rukou, sevři pěstí, ať si neztratíš to jediné šteští.
Autor: anonym
Ať čas, když jsme spolu, pomalu utíká, ať Tvá ruka se mě něžně dotýká, ať Tvé oči se na mě zase dívají a Tvá ústa znovu tiše zašeptají: Miluji Tě Lásko?
Autor: anonym
Úsměv, který mě očaruje, oči, co svítí jako hvězdy, žhavé polibky, které proudí v mém těle.

.. Když zavřu oči, vidím jen Tebe!