SMS

setříděno podle uveřejnění, hodnocení
Autor: anonym
Láska je mnohem víc než jenom pocit.

Láska také není setrvalý stav, ale neustálé dění. Mít rád a zachovat si lásku druhého - to předpokládá snahu, přemýšlení, schopnosti i zkušenosti. Láska je mnohem víc než jenom pocit.

Autor: anonym
Zkoumejte pečlivě svá slova a zjistíte, že i ve chvílích, kdy nemáte žádný důvod lhát, je velice obtížné říkat celou pravdu.
Autor: anonym
Tak jako řádky bez písmen, tak jako zatoulaný sen, tak jako touha zlomená, tak jako touha bez jména, tak jako mraky bez nebe, tak cítim se já bez tebe.
Autor: anonym
Stačí mi Tvůj pohled,abych se usmála, stačí Tvoje slova, abych byla šťastná.

Stačí jedno Tvé objetí, aby se srdce zachvělo, stačí jeden Tvůj polibek, abych Tě milovala.

Autor: anonym
Až si najdeš tu pravou lásku, nedrž ji jen tak na provázku, chytni ji rukou, sevři pěstí, ať si neztratíš to jediné šteští.
Autor: anonym
Ať čas, když jsme spolu, pomalu utíká, ať Tvá ruka se mě něžně dotýká, ať Tvé oči se na mě zase dívají a Tvá ústa znovu tiše zašeptají: Miluji Tě Lásko?
Autor: anonym
Úsměv, který mě očaruje, oči, co svítí jako hvězdy, žhavé polibky, které proudí v mém těle.

.. Když zavřu oči, vidím jen Tebe!

Autor: anonym
Když je tma a slunce přece svítí, když lide brečí a přece se smějí, když láska odchází a jinou hledáme, tak přece je na světě krásně, i když čekáme.
Autor: anonym
Tolik hvězd co na nebi září, proteklo slz po mé tváři.

Mé celé srdce sis vzal, hodil si jej na zem a pošlapal. Jen kousíček z něj malý zbyl, proč osud ke mě tak krutý byl? Chtěla jsem jen lásku, tak proč mi dal žal? Asi mě za něco potrestal.

Autor: anonym
Existují věci, které jsou tak romantické, citlivé a něžné, ale bez tebe si je neumím představit.

..