SMS

setříděno podle uveřejnění, hodnocení
Autor: anonym
Jsi mé slunce, co mou duši svitem hřeje, jsi má víla, co se na mě hezky směje, jsi má vlna, na které mé srdce pluje, jsi má voda,ze které mé tělo žije.

Jsi moje všechno, moje nebe, moje zem, tak mi dovol popřát ti moc krásný den.

Autor: anonym
Cítím se jako vězen ve vlastním srdci.

Jako hračka mé touhy. Těžko se mi hledá samu sebe... No tohle hledání bude trvat ještě hodně dlouho. A za ten čas budu malinkou lodi na moři Samoty. Budu se bezmocně plavit ve vlnách Nudy, až dokud nepřijdeš Ty... A v ten den se můj život změní.

Autor: anonym
Jsem snílek,blázen a cvok.

.. snad i trochu potvurka. Život mě občas děsí a nevím co od něj čekat, stejně jsem na tom i s láskou. Občas mám pocit, že nevím co chci a ani co jsem vlastně zač, ale jedno vím naprosto jistě... MILUJI TĚ z celého srdce...

Autor: anonym
Jsem jen snílek, samotář, tulák po hvězdách, co hledá přátele.

Sedím a přemýšlím jako už tolikrát... a ťukám tu do klávesnice jako na dveře. Na dveře k přátelství, sluchu, odezvě, srdci a lásce(?), k duši a lidem... Nemám co ztratit, protože nemám Tebe, jen obrázek Tvůj co my zůstal na stole.

Autor: anonym
Medzi láskou a nenávisťou je čiara odpustenia.

Aj ty si už veľa krát sklamal, bolo ti odpustené. Ale mňa už viac nebaví len odpúšťať, aj ja chcem byť konečne šťastná, tak urob pre to niečo, aby v mojom živote nebol len smútok, ale šťastie!

Autor: anonym
Jsi má láska na zemi, jsi provoněný růžemi.

Létáš na křídlech vážky, ale já dole počítám mráčky. Spolu toho zvládneme mnohem víc, tak podej mi ruku a nic víc.

Autor: anonym
Stýská se mi po Tvých hebkých rukou, po pohlazení jak to umíš jen Ty.

Stýská se mi po Tvých tmavých očích, jak dva uhlíky, které nikdy neshoří. Stýská se mi po Tvých žhavých polibcích, které mě vždy rozhoří. Stýská se mi po Tvých zamilovaných pohledech, které řeknou víc než tisíc slov. Stýská se mi každý den i každou noc. Myslím na tebe a moc se těším až budeš vedle mě.

Autor: anonym
Když oči zavírám a do tmy se vnořím, vysvitne měsíček a kol tisíce hvězdiček.

A já hledám. Hledám tu hvězdičku, která je nejblíže mému srdíčku! Náhle se něco stalo, srdce se láskou rozářilo! Jen jedna hvězdička tam v dáli, čistě a jasně září! Musím k ní blíž, srdce mi radí, LÁSKU dej ji! Ať nezhasne a neztratí se v dáli.

Autor: anonym
Tak jako má řeka svoje ryby, tak jako má diktát svoje chyby, tak jako hvězdy mají své nebe, tak já jsem šťastná, že mam tebe.
Autor: anonym
Chybíš mi jako duše tělu.

Jako rámeček obrázku. Jako déšť vyprahlé zemi. Je mi s tebou strašně nádherně. Jsi úžasný, chytrý, inteligentní, slušný, pozorný. Myslela jsem, že takoví muži vymřeli. Ty jsi však tu. A já jsem do tebe zblázněná. Je škoda, že nemůžeme být spolu, že nás dělí nepřekonatelná bariéra jiných vztahů. Jsi moje sluníčko a já doufám a věřím, že mi nikdy nezapadneš.