SMS

setříděno podle uveřejnění, hodnocení
Autor: lenka140®
Neverila som v lásku, neverila som snom.

Prišiel si Ty, a sny sa stali skutočnosťou. Čas plynie a my sme stále spolu .Dnes však viem, že čas keď som s Tebouje krajší ako sen - nepredvídateľný a krásny zároveň. Objavila som lásku - Teba. Ďakujem Ti za všetko.

Autor: pitristaxi®
Miláčku, znamenáš pro mě víc než celý můj život.

Jsi se mnou na lodi lásky a já jsem tvůj pilot. Letíme světem a s láskou do nebe, vždy když sem bez tebe, myslím jen na tebe. Až jsem potkal tebe, můj život dostal konečně smysl. Miluju tě.

Autor: lenka140®
Pozri mi do očí a povedz, že ma miluješ.

Daj mi bozk na pery a povedz, že si ma vážiš. Zovri ma v náručí a povedz NAVŽDY.

Autor: anonym
Je už neskoro večer a všade je počuť Ticho.

Len tak pravidelne ho narúša tikot hodín, tlkot srdca a dych. I keď dávnejšie som chcela len Tichom žiť, Čas zastaviť ! Dnes viem, že ho neruším, a chcem vďaka Tebe ďalej ísť!

Autor: anonym
Koukám do tvých očí a myslím, že tě znám.

Tvé srdce hraje píseň, které rozumím. Tvé ruce říkají ochráníme tě. Dej mi poznat něhu tvé duše a sílu tvé lásky.

Autor: pritelnanetu®
Prožili jsme spolu ty nejkrásnější chvíle.

Všude kolem nás samé kopretiny bílé, nebe bylo bez mráčku. A v tom jsi zašeptala tři nádherná slova "ty můj miláčku". Oba šťastni, na vrcholu blaha, při splynutí našich žhavých těl i duší. A než jsem se probudil. nestačil ti říct, jak moc ti to sluší...

Autor: kaka®
Lásko moje, moc na tebe myslím a doufám, že jsi v pořádku.

Strašně mě mrzí, že jsem tak daleko a nemohu ti poskytnout větší oporu a bezpečí. Mám tě strašně moc rád a všechny myšlenky směřují k tobě kopretinko milovaná, udělám všechno, abych tě učinil šťastnou. Ničeho se nebojím, vždy u mě najdeš oporu a bezpečí, lásko moje.

Autor: anonym
Za peniaze si mozes kupit dom, ale nie domov, sex, ale nie lasku, hodiny, ale nie cas, doktora, ale nie zdravie, postel, ale nie spanok, knihu, ale nie vedomosti, krv, ale nie zivot?
Autor: anonym
Lásko moje, děkuju Ti za všechno, za tebe, za tvoji lásku.

Pořád všechno pro nás děláš a ja jsem moc šťastný, že mám tu čest mít právě s tebou takový vztah, s osobou, která si váži všeho. Která chce pro mě jen to nejlepší. Přisahám, že při tebe budu pořád taky a nepřestanu děkovat za tebe. Čím sem si toho zasloužil? Miluju Tě z celého mého - tvého srdce. A jak si říkame: my spolu jdem a spolu i umřem...

Autor: anonym
Já miluji Tě zlatíčko a ne zrovna maličko.

Přeji Ti krásnou dobrou noc, zítra se na Tebe těším, pro změnu zas moc. Sladké spaníčko Ty moje zlatíčko