SMS

setříděno podle uveřejnění, hodnocení
Autor: anonym
Byla jednou jedna ponurá vesnice, do které jsem před pár lety zavítal.

Několik let jsem chodil jejími ulicemi, aniž bych chtěl někoho poznat. Nebyl zde nikdo, kdo by mi stál za povšimnutí. Najednou se však objevil anděl, kterému jsem pohlédl do očí a celý jsem se rozechvěl. Mé srdce bylo v tu chvíli moc šťastné a po dlouhé době se zase usmálo. Tím andělem jsi byla Ty. Je mi ale smutno z toho, že jsi andělem někoho jiného a já i když Tě v srdci pořád nosím, nechci trhat pouto, které máš k někomu jinému. Píšu ti proto, abych jednou nelitoval toho, že jsem Tě miloval a nikdy Ti to neřekl.

Autor: anonym
Jsi jako sluníčko, co mě ráno probouzí, pošimrá svým paprskem na víčkách.

Dotkneš se mých rtů a já cítím Tvoje teplo. Rozlévá se po celém těle. Je jak lavina, která nezná překážek. Je to nádherné a úžasné zároveň, kolik energie mi dáváš. Miluju Tě! Potřebuju Tě ke svému životu, tak jako to sluníčko na obloze.

Autor: lenka140®
Ak viem, čo je to láska, je to vďaka Tebe.
Autor: lenka140®
Neverila som v lásku, neverila som snom.

Prišiel si Ty, a sny sa stali skutočnosťou. Čas plynie a my sme stále spolu .Dnes však viem, že čas keď som s Tebouje krajší ako sen - nepredvídateľný a krásny zároveň. Objavila som lásku - Teba. Ďakujem Ti za všetko.

Autor: pitristaxi®
Miláčku, znamenáš pro mě víc než celý můj život.

Jsi se mnou na lodi lásky a já jsem tvůj pilot. Letíme světem a s láskou do nebe, vždy když sem bez tebe, myslím jen na tebe. Až jsem potkal tebe, můj život dostal konečně smysl. Miluju tě.

Autor: lenka140®
Pozri mi do očí a povedz, že ma miluješ.

Daj mi bozk na pery a povedz, že si ma vážiš. Zovri ma v náručí a povedz NAVŽDY.

Autor: anonym
Je už neskoro večer a všade je počuť Ticho.

Len tak pravidelne ho narúša tikot hodín, tlkot srdca a dych. I keď dávnejšie som chcela len Tichom žiť, Čas zastaviť ! Dnes viem, že ho neruším, a chcem vďaka Tebe ďalej ísť!

Autor: anonym
Koukám do tvých očí a myslím, že tě znám.

Tvé srdce hraje píseň, které rozumím. Tvé ruce říkají ochráníme tě. Dej mi poznat něhu tvé duše a sílu tvé lásky.

Autor: pritelnanetu®
Prožili jsme spolu ty nejkrásnější chvíle.

Všude kolem nás samé kopretiny bílé, nebe bylo bez mráčku. A v tom jsi zašeptala tři nádherná slova "ty můj miláčku". Oba šťastni, na vrcholu blaha, při splynutí našich žhavých těl i duší. A než jsem se probudil. nestačil ti říct, jak moc ti to sluší...

Autor: kaka®
Lásko moje, moc na tebe myslím a doufám, že jsi v pořádku.

Strašně mě mrzí, že jsem tak daleko a nemohu ti poskytnout větší oporu a bezpečí. Mám tě strašně moc rád a všechny myšlenky směřují k tobě kopretinko milovaná, udělám všechno, abych tě učinil šťastnou. Ničeho se nebojím, vždy u mě najdeš oporu a bezpečí, lásko moje.